Draamateatri sidesüsteemi hange

Sihtasutus Eesti Draamateater

Eesti Draamateatri sidesüsteemi väljavahetamine koos hääestuse ja kasutaja koolitusega / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-04-27. Hange avaldati aadressil 2026-04-13.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-04-13 Hanketeade
2026-08-31 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-04-13)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Draamateatri sidesüsteemi hange
Viitenumber: 308946-0000
Lühikirjeldus:
Eesti Draamateatri sidesüsteemi väljavahetamine koos hääestuse ja kasutaja koolitusega / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Sidejuhtimissüsteemid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 230 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 308946-0000
Täiendav teave: Eduka hanke korral sõlmitakse üks töövõtuleping.
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Pärnu mnt 5, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 6 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-04-27 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-04-27 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-04-27 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 6 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-04-27 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi

Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Vastavalt lepingule.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Vastavalt tehnilisele kirjeldusele.

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Eesti Draamateater
Riiklik registreerimisnumber: 90008264
Postiaadress: Pärnu mnt 5
Postiindeks: 10148
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Aldo niilus
E-post: info@draamateater.ee 📧
Telefon: +372 5152362 📞
URL: http://www.draamateater.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.draamateater.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Vaba aeg, kultuur ja religioon
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10166244/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10166244/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-04-27 📅

Täiendav teave
Täiendav teave
Eduka hanke korral sõlmitakse üks töövõtuleping.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 072-252864 (2026-04-13)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 253245.74 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-05-15 📅
Pealkiri: TÖÖVÕTULEPING 15.05.2026
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 253245.74 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 725261
Hankemenetluses osaleva grupi juht
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Teave pakkumiste kohta
Leping on sõlmitud ettevõtjate rühmaga
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing Hannu Pro Tallinn
Riiklik registreerimisnumber: 11401570
Postiaadress: Tatari tn 58
Postiindeks: 10134
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: tallinn@hannu-pro.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Nimi: Hannu-pro Ltd
Riiklik registreerimisnumber: 50003329341
Postiaadress: Trigonu street 8
Postiindeks: 1050
Postilinn: Riia
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Läti 🇱🇻
E-post: siim.liivlaid@hannu-pro.com 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 168-601146 (2026-08-31)