Eesti keele A1-B1-tasemel kursused rahvusvahelise kaitse saajatele
Integratsiooni Sihtasutus
Riigihanke eesmärk on leida partner, kes korraldab rahvusvahelise kaitse saajatele Kohanemisprogrammi raames eesti keele A1-, A2- ja B1-tasemel kursusi terviklahendusena vastavalt riigihanke tehnilises kirjelduses sätestatud nõuetele. Kursuste õppetöö peab toimuma ajavahemikul 2026. aasta novembri teisest poolest kuni 2028. aasta augustini (k.a). Hankelepingu täitmise perioodil peab pakkujal olema kehtiv Haridus- ja Teadusministeeriumi välja antud tegevusluba eesti keele A2- ja B1-tasemel tasemeeksamiks ettevalmistava eesti keele täienduskoolituse läbiviimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-09-25
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Eesti keele A1-B1-tasemel kursused rahvusvahelise kaitse saajatele
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 842 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Täpsemalt vaata riigihanke eseme tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.13.1.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Juurdepääs kõigile
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: vt AD lisa 1 punkti 1.2.9
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-11-16 📅
Lõppkuupäev: 2028-09-30 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-25 14:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Integratsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Linda tn 2
Postiindeks: 20309
Postilinn: Narva linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Anna fetisova
E-post: info@integratsioon.ee 📧
Telefon: +372 58482586 📞
URL: https://www.integratsioon.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.integratsioon.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10746824/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10746824/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-11-16 📅
Lõppkuupäev: 2028-09-30 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-605037 (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Eesti keele A1-B1-tasemel kursused rahvusvahelise kaitse saajatele
Viitenumber:
314782-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke eesmärk on leida partner, kes korraldab rahvusvahelise kaitse saajatele Kohanemisprogrammi raames eesti keele A1-, A2- ja B1-tasemel kursusi terviklahendusena vastavalt riigihanke tehnilises kirjelduses sätestatud nõuetele.
Kursuste õppetöö peab toimuma ajavahemikul 2026. aasta novembri teisest poolest kuni 2028. aasta augustini (k.a).
Hankelepingu täitmise perioodil peab pakkujal olema kehtiv Haridus- ja Teadusministeeriumi välja antud tegevusluba eesti keele A2- ja B1-tasemel tasemeeksamiks ettevalmistava eesti keele täienduskoolituse läbiviimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 842 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
314782-0000
Täiendav teave:
Käesolev riigihange ei ole jaotatud osadeks, kuna hankija eesmärk on korraldada A1-, A2- ja B1-taseme keeleõpet ühe tervikliku lahendusena. See võimaldab korraldada erinevate keeletasemete õpet ühtse õppekorralduse alusel ning tagada õppijale järjepideva keeleõppe A1-tasemest kuni B1-tasemeni.
Riigihankes saavad osaleda ainult ettevõtjad, kelle elu- või asukoht on Eestis, mõnes muus Euroopa Liidu liikmesriigis, muus Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigis või Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepinguga ühinenud riigis.
Iga viidet, mille hankija teeb riigihanke tehnilises kirjelduses (AD lisa 1) mõnele riigihangete seaduse § 88 lõikes 2 nimetatud alusele, tuleb lugeda selliselt, et see on täiendatud märkega „või sellega samaväärne“.
Hanketeates märgitud hankelepingu alustamisaeg on indikatiivne.
Näita rohkem
Täpsemalt vaata riigihanke eseme tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.13.1.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Juurdepääs kõigile
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: vt AD lisa 1 punkti 1.2.9
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-11-16 📅
Lõppkuupäev: 2028-09-30 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-25 14:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Integratsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
90000788
Postiaadress: Linda tn 2
Postiindeks: 20309
Postilinn: Narva linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Anna fetisova
E-post: info@integratsioon.ee 📧
Telefon: +372 58482586 📞
URL: https://www.integratsioon.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.integratsioon.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10746824/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10746824/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-11-16 📅
Lõppkuupäev: 2028-09-30 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Käesolev riigihange ei ole jaotatud osadeks, kuna hankija eesmärk on korraldada A1-, A2- ja B1-taseme keeleõpet ühe tervikliku lahendusena. See võimaldab korraldada erinevate keeletasemete õpet ühtse õppekorralduse alusel ning tagada õppijale järjepideva keeleõppe A1-tasemest kuni B1-tasemeni.
Riigihankes saavad osaleda ainult ettevõtjad, kelle elu- või asukoht on Eestis, mõnes muus Euroopa Liidu liikmesriigis, muus Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigis või Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepinguga ühinenud riigis.
Iga viidet, mille hankija teeb riigihanke tehnilises kirjelduses (AD lisa 1) mõnele riigihangete seaduse § 88 lõikes 2 nimetatud alusele, tuleb lugeda selliselt, et see on täiendatud märkega „või sellega samaväärne“.
Hanketeates märgitud hankelepingu alustamisaeg on indikatiivne.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-605037 (2026-08-31)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕