Eesti keele A1-B1-tasemel kursused uussisserändajatele
Integratsiooni Sihtasutus
Integratsiooni Sihtasutus tellib uussisserändajatele suunatud eesti keele A1–B1-taseme kursuste korraldamise vastavalt riigihanke tehnilisele kirjeldusele (AD lisa 1), arvestades valitud riigihanke osa kirjeldust. Riigihanke tulemusel sõlmitava hankelepinguga määratletud tegevused tuleb teostada ajavahemikul alates hankelepingu jõustumisest (orienteeruvalt 2026. aasta augustis) kuni 30.09.2028. Kursuste õppetöö peab toimuma ajavahemikul september 2026‒august 2028 (k.a). Hankelepingu täitmise perioodil peab pakkujal olema kehtiv, asjakohane majandushaldusasutuse (Haridus- ja Teadusministeerium) välja antud tegevusluba, mis annab õiguse eesti keele koolitusi läbi viia eesti keele A2–tasemel ja B1-tasemel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-14. Hange avaldati aadressil 2026-06-19.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-19 | Hanketeade |
| 2026-09-01 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Eesti keele A1-B1-tasemel kursused uussisserändajatele
Viitenumber:
312389-0000
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 456 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 1
1️⃣
Sisemine tunnus:
312389-0001
Pealkiri: Tallinn ja veebikursused üle Eesti
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 691 200 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Täpsemalt vaata riigihanke eseme tehnilise kirjelduse (AD lisa 1) punkti 1.14.1.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Juurdepääs kõigile
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: kontaktõpe klassiruumis Tallinnas ning veebipõhises õppekeskkonnas üle Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-31 📅
Lõppkuupäev: 2028-09-30 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
312389-0002
Pealkiri: Põhja-Eesti (PPA Põhja prefektuuri tööpiirkond) ja veebikursused üle Eesti
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
312389-0003
Pealkiri: Lõuna-Eesti (PPA Lõuna prefektuuri tööpiirkond) ja veebikursused üle Eesti
Hanke kirjeldus:
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
312389-0004
Pealkiri: Tartu ja veebikursused üle Eesti
Hanke kirjeldus:
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
312389-0005
Pealkiri: Lääne-Eesti ja Kirde-Eesti (PPA Lääne ja Ida prefektuuri tööpiirkonnad) ja veebikursused üle Eesti
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-14 14:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Integratsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
90000788
Postiaadress: Linda tn 2
Postiindeks: 20309
Postilinn: Narva linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Anna fetisova
E-post: info@integratsioon.ee 📧
Telefon: +372 58482586 📞
URL: https://www.integratsioon.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.integratsioon.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10489104/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10489104/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 118-427223 (2026-06-19)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 1 633 360 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
6.2-4/2026/127-1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-31 📅
Pealkiri: Töövõtuleping (osa 3)
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 556 240 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
742832
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: 1-koolitus MTÜ
Riiklik registreerimisnumber:
80655838
Postiaadress: Pärnu mnt 160
Postiindeks: 11317
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: 1koolitus@gmail.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
2️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Muu
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 512 720 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
741714
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Folkuniversitetet Estonia
Riiklik registreerimisnumber:
80037230
Postiaadress: Lai tn 30
Postiindeks: 51005
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
E-post: info@folkuniversitetet.ee 📧
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 564 400 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
742870
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0004
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: CVP consult OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
12622652
Postiaadress: Soldina tn 1
Postiindeks: 21004
Postilinn: Narva linn
E-post: toolepinguabi@gmail.com 📧
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Allikas: OJS 2026/S 169-604175 (2026-09-01)