Haridusprogrammi loomine ja pakkumine kultuuriasutustes
Integratsiooni Sihtasutus
Integratsiooni Sihtasutus tellib haridusprogrammi loomist ja selle pakkumist kultuuriasutustes vastavalt riigihanke tehnilisele kirjeldusele (vt AD lisa 1), võttes arvesse valitud riigihanke osa kirjeldust. Riigihanke tulemusel sõlmitava hankelepinguga määratletud tegevused tuleb teostada ajavahemikul alates hankelepingu sõlmimisest (orienteeruvalt 2026. aasta oktoobris) kuni 10.04.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-09-21
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-27)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Haridusprogrammi loomine ja pakkumine kultuuriasutustes
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Koolitusprogrammid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 420 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 1
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Kesklinna linnaosa kultuuriasutuses
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 52 500 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Täiendavad tooted/teenused: Nõustamisteenused
📦
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Täpsemalt vaata riigihanke tehnilise kirjelduse punkti 3.12.
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Juurdepääs kõigile
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna Kesklinna linnaosa
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-04-10 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Mustamäe või Põhja-Tallinna linnaosa kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna Mustamäe või Põhja-Tallinna linnaosa
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Haabersti linnaosa kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna Haabersti linnaosa
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Lasnamäe või Pirita linnaosa kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna Lasnamäe või Pirita linnaosa
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Tartu või Pärnu kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu või Pärnu
Esitamiskoht:
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Narva kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Narva
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
7️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Jõhvi või Sillamäe kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Jõhvi või Sillamäe
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
8️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Haridusprogramm Viljandi kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Viljandi
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-21 13:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Integratsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Linda tn 2
Postiindeks: 20309
Postilinn: Narva linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Helena aavik
E-post: info@integratsioon.ee 📧
Telefon: +372 58347975 📞
URL: https://www.integratsioon.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.integratsioon.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10711464/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10711464/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 166-594423 (2026-08-27)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Haridusprogrammi loomine ja pakkumine kultuuriasutustes
Viitenumber:
314448-0000
Lühikirjeldus:
Integratsiooni Sihtasutus tellib haridusprogrammi loomist ja selle pakkumist kultuuriasutustes vastavalt riigihanke tehnilisele kirjeldusele (vt AD lisa 1), võttes arvesse valitud riigihanke osa kirjeldust.
Riigihanke tulemusel sõlmitava hankelepinguga määratletud tegevused tuleb teostada ajavahemikul alates hankelepingu sõlmimisest (orienteeruvalt 2026. aasta oktoobris) kuni 10.04.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Koolitusprogrammid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 420 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 1
1️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0001
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Kesklinna linnaosa kultuuriasutuses
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 52 500 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Tallinna Kesklinna linnaosa kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Täpsemalt vaata riigihanke tehnilise kirjelduse punkti 3.12.
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Juurdepääs kõigile
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna Kesklinna linnaosa
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-04-10 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0002
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Mustamäe või Põhja-Tallinna linnaosa kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Tallinna Mustamäe või Põhja-Tallinna linnaosa kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0003
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Haabersti linnaosa kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Tallinna Haabersti linnaosa kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0004
Pealkiri: Haridusprogramm Tallinna Lasnamäe või Pirita linnaosa kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Tallinna Lasnamäe või Pirita linnaosa linnaosa kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0005
Pealkiri: Haridusprogramm Tartu või Pärnu kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Tartu või Pärnu kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Esitamiskoht:
Lääne-Eesti
🏙️
Lõuna-Eesti
🏙️
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0006
Pealkiri: Haridusprogramm Narva kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Narva kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
7️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0007
Pealkiri: Haridusprogramm Jõhvi või Sillamäe kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Jõhvi või Sillamäe kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0007
8️⃣
Sisemine tunnus:
314448-0008
Pealkiri: Haridusprogramm Viljandi kultuuriasutuses
Hanke kirjeldus:
Pakkuja loob haridusprogrammi Viljandi kultuuriasutuses hiljemalt 30. novembriks 2026 ning pakub seda samas asutuses esimesele grupile ajavahemikul 18.01.2027–31.07.2027 ning teisele grupile ajavahemikul 01.09.2027–31.03.2028. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0008
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-21 13:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Integratsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
90000788
Postiaadress: Linda tn 2
Postiindeks: 20309
Postilinn: Narva linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Helena aavik
E-post: info@integratsioon.ee 📧
Telefon: +372 58347975 📞
URL: https://www.integratsioon.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.integratsioon.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10711464/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10711464/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 166-594423 (2026-08-27)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Haridus- ja koolitusteenused (3 uued hanked)