Kaitseliidu noorteorganisatsioonidele välivormide soetamine 2026-2027
Kaitseliit
Välivormid vastavalt RHAD-le / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-02. Hange avaldati aadressil 2026-04-30.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-30 | Hanketeade |
| 2026-08-13 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-04-30)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kaitseliidu noorteorganisatsioonidele välivormide soetamine 2026-2027
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Erirõivad ja manused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 19 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-02 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-02 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-02 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Tingimused on kehtestatud RHAD-is
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Kaitseliit
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Toompea tn 8
Postiindeks: 10130
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kaidi hirv
E-post: info@kaitseliit.ee 📧
Telefon: +372 56906987 📞
URL: http://www.kaitseliit.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.kaitseliit.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Riigikaitse
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191504/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191504/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 085-301067 (2026-04-30)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kaitseliidu noorteorganisatsioonidele välivormide soetamine 2026-2027
Viitenumber:
309214-0000
Lühikirjeldus:
Välivormid vastavalt RHAD-le / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Erirõivad ja manused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
309214-0000
Täiendav teave:
Hankija ei jaga riigihanget osadeks, kuna hangitavad välivormide vormielemendid moodustavad funktsionaalselt ja visuaalselt ühtse terviku. Lisaks suurendaks mitme pakkujaga lepingute sõlmimine hankija halduskoormust (sh lepingute haldamine, tarnekoordineerimine, kvaliteedikontroll).
Näita rohkem
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 19 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-02 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-02 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-02 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Tingimused on kehtestatud RHAD-is
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Kaitseliit
Riiklik registreerimisnumber:
74000725
Postiaadress: Toompea tn 8
Postiindeks: 10130
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kaidi hirv
E-post: info@kaitseliit.ee 📧
Telefon: +372 56906987 📞
URL: http://www.kaitseliit.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.kaitseliit.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Riigikaitse
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191504/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191504/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei jaga riigihanget osadeks, kuna hangitavad välivormide vormielemendid moodustavad funktsionaalselt ja visuaalselt ühtse terviku. Lisaks suurendaks mitme pakkujaga lepingute sõlmimine hankija halduskoormust (sh lepingute haldamine, tarnekoordineerimine, kvaliteedikontroll).
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 085-301067 (2026-04-30)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-13)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 366 072 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-17 📅
Pealkiri: Hankeleping riigihankes „Kaitseliidu noorteorganisatsioonidele välivormide soetamine 2026-2027“ (viitenumber 309214)
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 366 072 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: A la Carte Uniforms OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Töökoja tn 8
Postiindeks: 10138
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: kristiina@alacarteuniforms.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Tellija
Nimi ja aadressid
Kontaktpunkt: Kristiina puurand
Telefon: +372 7179101 📞
Allikas: OJS 2026/S 156-565651 (2026-08-13)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 366 072 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
0-35/26/167
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-17 📅
Pealkiri: Hankeleping riigihankes „Kaitseliidu noorteorganisatsioonidele välivormide soetamine 2026-2027“ (viitenumber 309214)
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 366 072 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
734385
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: A la Carte Uniforms OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
11714702
Postiaadress: Töökoja tn 8
Postiindeks: 10138
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: kristiina@alacarteuniforms.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Tellija
Nimi ja aadressid
Kontaktpunkt: Kristiina puurand
Telefon: +372 7179101 📞
Allikas: OJS 2026/S 156-565651 (2026-08-13)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕