Kohanemist toetavad teavitustegevused
Integratsiooni Sihtasutus
Riigihanke eesmärk on leida koostööpartner, kes aitab läbi viia uussisserändajate kohanemist toetavate teavitustegevuste teostamist kommunikatsioonistrateegia elluviimist ja kavandatud tegevuste elluviimist 24 (kahekümne nelja) kuu jooksul alates raamlepingu sõlmimisest või kuni raamlepingu maksimaalse kogumaksumuse täitumiseni (sõltuvalt sellest, kumb saabub varem). Riigihanke tulemusena sõlmib Integratsiooni Sihtasutus raamlepingu 1 (ühe) edukaks osutunud pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-05. Hange avaldati aadressil 2026-05-21.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Turu- ja majandusuuringud, avaliku arvamuse uuringud ja statistika › Reklaami- ja turundusteenused
- • Äri- ja juhtimisalased nõustamisteenused › Suhtekorraldusteenused
- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-21 | Hanketeade |
| 2026-05-22 | Hanketeade |
| 2026-08-21 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-21)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kohanemist toetavad teavitustegevused
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Suhtekorraldusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 120 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 24 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 60.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 40.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-05 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-05 14:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-05 14:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Integratsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Linda tn 2
Postiindeks: 20309
Postilinn: Narva linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Helena aavik
E-post: info@integratsioon.ee 📧
Telefon: +372 53048302 📞
URL: https://www.integratsioon.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.integratsioon.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191444/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191444/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 098-351772 (2026-05-21)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kohanemist toetavad teavitustegevused
Viitenumber:
309213-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke eesmärk on leida koostööpartner, kes aitab läbi viia uussisserändajate kohanemist toetavate teavitustegevuste teostamist kommunikatsioonistrateegia elluviimist ja kavandatud tegevuste elluviimist 24 (kahekümne nelja) kuu jooksul alates raamlepingu sõlmimisest või kuni raamlepingu maksimaalse kogumaksumuse täitumiseni (sõltuvalt sellest, kumb saabub varem).
Riigihanke tulemusena sõlmib Integratsiooni Sihtasutus raamlepingu 1 (ühe) edukaks osutunud pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Suhtekorraldusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 120 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
309213-0000
Täiendav teave:
Riigihange ei ole ühe hankemenetluse raames osadeks jaotatud, sest raamlepingu esemeks on ühe eesmärgi saavutamiseks tellitavad teenused, mida ei ole mõistlik ja otstarbekas üksteisest kunstlikult eraldada ning eraldiseisvalt hankida.
Täiendavad tooted/teenused: Reklaami- ja turundusteenused
📦
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 24 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 60.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 40.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-05 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-05 14:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-05 14:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Integratsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
90000788
Postiaadress: Linda tn 2
Postiindeks: 20309
Postilinn: Narva linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Helena aavik
E-post: info@integratsioon.ee 📧
Telefon: +372 53048302 📞
URL: https://www.integratsioon.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.integratsioon.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191444/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10191444/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihange ei ole ühe hankemenetluse raames osadeks jaotatud, sest raamlepingu esemeks on ühe eesmärgi saavutamiseks tellitavad teenused, mida ei ole mõistlik ja otstarbekas üksteisest kunstlikult eraldada ning eraldiseisvalt hankida.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 098-351772 (2026-05-21)
Hanketeade (2026-05-22)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 120 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-12 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-12 14:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-12 14:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 048cbc95-708b-4b2c-bef8-a6d607b9affb-01
Allikas: OJS 2026/S 099-356190 (2026-05-22)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 120 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-12 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-12 14:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-12 14:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 048cbc95-708b-4b2c-bef8-a6d607b9affb-01
Allikas: OJS 2026/S 099-356190 (2026-05-22)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 120 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-21 📅
Pealkiri: Raamleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 120 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 120 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Kingmaker OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Männi tee 15
Postiindeks: 74001
Postilinn: Viimsi vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: hans.saarvelt@gmail.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Tellija
Nimi ja aadressid
Telefon: +372 58347975 📞
Allikas: OJS 2026/S 162-581309 (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 120 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
6.2-8/2026/10-1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-21 📅
Pealkiri: Raamleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 120 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 120 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
732788
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Kingmaker OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
16328151
Postiaadress: Männi tee 15
Postiindeks: 74001
Postilinn: Viimsi vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: hans.saarvelt@gmail.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Tellija
Nimi ja aadressid
Telefon: +372 58347975 📞
Allikas: OJS 2026/S 162-581309 (2026-08-21)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕