1. Sõlmitava hankelepingu esemeks on vastavalt riigihanke alusdokumentides ja pakkumuses sätestatud tingimustele kontorimööbli ostmine koos transportimise, paigaldamise, müügigarantii ja muude lisateenuste osutamisega. 2. Nõuded mööblile ja nõuded lepingu täitmise käigus pakkuja poolt osutatavatele teenustele on kirjeldatud eelkõige riigihanke selgitava dokumendi (RSD) lisas nr 2 asuvas „Hankelepingu eseme tehnilises kirjelduses (TK)“ ja selle lisas (TK lisa nr 1 „Mööbli täpsustav kirjeldus“). 3. Sõlmitava hankelepingu projekt on esitatud RSD lisas nr 3 „Hankelepingu projekt“. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Tähtaeg
Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-08-12.
Hange avaldati aadressil 2026-07-08.
Hanketeade (2026-07-08) Objekt Hanke ulatus
Pealkiri: Kontorimööbli ostmine
Viitenumber: 312586-0000
Lühikirjeldus:
1. Sõlmitava hankelepingu esemeks on vastavalt riigihanke alusdokumentides ja pakkumuses sätestatud tingimustele kontorimööbli ostmine koos transportimise, paigaldamise, müügigarantii ja muude lisateenuste osutamisega.
2. Nõuded mööblile ja nõuded lepingu täitmise käigus pakkuja poolt osutatavatele teenustele on kirjeldatud eelkõige riigihanke selgitava dokumendi (RSD) lisas nr 2 asuvas „Hankelepingu eseme tehnilises kirjelduses (TK)“ ja selle lisas (TK lisa nr 1 „Mööbli täpsustav kirjeldus“).
3. Sõlmitava hankelepingu projekt on esitatud RSD lisas nr 3 „Hankelepingu projekt“. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
1. Sõlmitava hankelepingu esemeks on vastavalt riigihanke alusdokumentides ja pakkumuses sätestatud tingimustele kontorimööbli ostmine koos transportimise, paigaldamise, müügigarantii ja muude lisateenuste osutamisega.
2. Nõuded mööblile ja nõuded lepingu täitmise käigus pakkuja poolt osutatavatele teenustele on kirjeldatud eelkõige riigihanke selgitava dokumendi (RSD) lisas nr 2 asuvas „Hankelepingu eseme tehnilises kirjelduses (TK)“ ja selle lisas (TK lisa nr 1 „Mööbli täpsustav kirjeldus“).
3. Sõlmitava hankelepingu projekt on esitatud RSD lisas nr 3 „Hankelepingu projekt“. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Mööbel📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 180 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 312586-0000
Täiendav teave:
1. Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud RSD punktis 1.8.
2. Märgime selgituseks, et hanketeate punktides 2.1.3 ja 5.1.5 on märgitud eeldatavaks maksumuseks 180 000 eurot ilma km-ta, kuid tegemist ei ole käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava lepingu eeldatava maksumusega. Lisaks hankele 312586, korraldab PRIA samaaegselt veel mööbliga seotud hankeid (nt registris hanked 312505 ja 310492). Hanketeates märgitud 180 000 eurot on kõigi PRIA poolt lähiajal korraldatavate mööbliga seotud hangete eeldatav kogumaksumus. Võib asuda seisukohale, et käesoleva hanke 312586 ja teiste PRIA mööbliga seotud hangete tulemusena sõlmitud lepingute maksumused tuleb kokku liita, et saada teada käesolevale hankele kohaldatav hankemenetluse liik. Käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava hankelepingu eeldatav maksumus on aga 20 000 eurot ilma käibemaksuta ja see ei ületa iseseisvalt rahvusvahelist piirmäära.
1. Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud RSD punktis 1.8.
2. Märgime selgituseks, et hanketeate punktides 2.1.3 ja 5.1.5 on märgitud eeldatavaks maksumuseks 180 000 eurot ilma km-ta, kuid tegemist ei ole käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava lepingu eeldatava maksumusega. Lisaks hankele 312586, korraldab PRIA samaaegselt veel mööbliga seotud hankeid (nt registris hanked 312505 ja 310492). Hanketeates märgitud 180 000 eurot on kõigi PRIA poolt lähiajal korraldatavate mööbliga seotud hangete eeldatav kogumaksumus. Võib asuda seisukohale, et käesoleva hanke 312586 ja teiste PRIA mööbliga seotud hangete tulemusena sõlmitud lepingute maksumused tuleb kokku liita, et saada teada käesolevale hankele kohaldatav hankemenetluse liik. Käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava hankelepingu eeldatav maksumus on aga 20 000 eurot ilma käibemaksuta ja see ei ületa iseseisvalt rahvusvahelist piirmäära.
Keskkonnahoidlikud tingimused on välja toodud vastavustingimustes ja tehnilises kirjelduses.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus: Ei kohaldu.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik:
Käesoleva hanke tulemusena ostetav mööbel tuleb transportida ja paigaldada PRIA keskusesse aadressil Tähe 4, Tartu.
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti
🏙️
Kestus: 4 kuud Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Menetlus Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-12 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-12 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-12 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅ Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
1. Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud RSD punktis 1.8.
2. Märgime selgituseks, et hanketeate punktides 2.1.3 ja 5.1.5 on märgitud eeldatavaks maksumuseks 180 000 eurot ilma km-ta, kuid tegemist ei ole käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava lepingu eeldatava maksumusega. Lisaks hankele 312586, korraldab PRIA samaaegselt veel mööbliga seotud hankeid (nt registris hanked 312505 ja 310492). Hanketeates märgitud 180 000 eurot on kõigi PRIA poolt lähiajal korraldatavate mööbliga seotud hangete eeldatav kogumaksumus. Võib asuda seisukohale, et käesoleva hanke 312586 ja teiste PRIA mööbliga seotud hangete tulemusena sõlmitud lepingute maksumused tuleb kokku liita, et saada teada käesolevale hankele kohaldatav hankemenetluse liik. Käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava hankelepingu eeldatav maksumus on aga 20 000 eurot ilma käibemaksuta ja see ei ületa iseseisvalt rahvusvahelist piirmäära.
1. Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud RSD punktis 1.8.
2. Märgime selgituseks, et hanketeate punktides 2.1.3 ja 5.1.5 on märgitud eeldatavaks maksumuseks 180 000 eurot ilma km-ta, kuid tegemist ei ole käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava lepingu eeldatava maksumusega. Lisaks hankele 312586, korraldab PRIA samaaegselt veel mööbliga seotud hankeid (nt registris hanked 312505 ja 310492). Hanketeates märgitud 180 000 eurot on kõigi PRIA poolt lähiajal korraldatavate mööbliga seotud hangete eeldatav kogumaksumus. Võib asuda seisukohale, et käesoleva hanke 312586 ja teiste PRIA mööbliga seotud hangete tulemusena sõlmitud lepingute maksumused tuleb kokku liita, et saada teada käesolevale hankele kohaldatav hankemenetluse liik. Käesoleva hanke 312586 tulemusena sõlmitava hankelepingu eeldatav maksumus on aga 20 000 eurot ilma käibemaksuta ja see ei ületa iseseisvalt rahvusvahelist piirmäära.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3
🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee📧
Telefon: +3726113713📞 Läbivaatamise keha Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 130-472731 (2026-07-08)