Kütise 4 hoone sisustus

Saue Vallavalitsus

Riigihanke esemeks on Saue linna Kütise tn 4 rajatava multifunktsionaalse teenusmaja sisustust, selle tarnet ja paigaldamist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-10-05

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-09-01 Hanketeade
Hanketeade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kütise 4 hoone sisustus
Viitenumber: 314672-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke esemeks on Saue linna Kütise tn 4 rajatava multifunktsionaalse teenusmaja sisustust, selle tarnet ja paigaldamist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Mitmesugune mööbel ja sisseseade 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 350 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 2
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 2

1️⃣
Sisemine tunnus: 314672-0001
Pealkiri: Mööbel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 290 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Kütise 4 ruumide mööbel / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendavad tooted/teenused: Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Keskkonnahoidlikud aspektid sisalduvad alusdokumendis "Vastavustingimused".
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Saue vald, Saue linn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-26 📅
Lõppkuupäev: 2026-12-14 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 314672-0002
Pealkiri: Aknakatted
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 60 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Kütise 4 ruumide aknakatted (rulood, kardinad jmt). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Tooted/teenused: Kardinad, eesriided, kardina- või voodidrapeeringud ja tekstiilrulood 📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Hanke ulatus
Täiendavad tooted/teenused:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Pakkumiste avamise tingimused (teave volitatud isikute ja avamismenetluse kohta):
Hankija avab esitatud pakkumused eRHR-is hiljemalt 30 minuti jooksul peale pakkumuste avamise aja saabumist.
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Täiendav teave:
Hankija avab esitatud pakkumused eRHR-is hiljemalt 30 minuti jooksul peale pakkumuste avamise aja saabumist.
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi

Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele:
Rahastamis- ja maksetingimused on toodud riigihanke alusdokumendis „Hankelepingu projekt“.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Riigihanke tulemusel sõlmitava lepingu täitmise tingimused on toodud riigihanke alusdokumendis „Tehniline kirjeldus“ ja „Hankelepingu projekt“.

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Saue Vallavalitsus
Riiklik registreerimisnumber: 77000430
Postiaadress: Kütise tn 8
Postiindeks: 76505
Postilinn: Saue vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Silver libe
E-post: info@sauevald.ee 📧
Telefon: +372 56876208 📞
URL: http://sauevald.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: http://sauevald.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10736304/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10736304/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-603412 (2026-09-01)