Lasnamäe talvevalgusdekoratsioonide rentimine ja paigaldamine 2026-2028
Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Hanke eesmärk on Lasnamäe linnaosas talvevalgustusega seotud teenuste tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-31. Hange avaldati aadressil 2026-07-15.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-15 | Hanketeade |
| 2026-07-16 | Hanketeade |
| 2026-09-01 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-07-15)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Lasnamäe talvevalgusdekoratsioonide rentimine ja paigaldamine 2026-2028
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Elektri- ja mehaaniliste seadmete paigaldusteenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Täiendavad tooted/teenused: Elektriseadmete paigaldusteenused
📦
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Lasnamäe Linnaosa
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-11-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-02-29 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-31 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-31 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-31 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Kohaliku omavalitsuse eelarve
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Täpsemad tingimused hanke alusdokumentides
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pallasti tn 54
Postiindeks: 11413
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Erik sarapuu
E-post: lasnamae@tallinnlv.ee 📧
Telefon: +372 53081415 📞
URL: http://www.tallinn.ee/lasnamae/ 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tallinn.ee/lasnamae/ 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10586324/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10586324/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-11-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-02-29 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 135-492353 (2026-07-15)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Lasnamäe talvevalgusdekoratsioonide rentimine ja paigaldamine 2026-2028
Viitenumber:
313310-0000
Lühikirjeldus:
Hanke eesmärk on Lasnamäe linnaosas talvevalgustusega seotud teenuste tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Elektri- ja mehaaniliste seadmete paigaldusteenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
313310-0000
Täiendav teave:
Hankija ei ole riigihanget osadeks jaganud, kuna talvevalgustuse lahendus moodustab funktsionaalselt ja visuaalselt tervikliku kontseptsiooni. Hanke osadeks jagamine suurendaks koordineerimisvajadust erinevate töövõtjate vahel, raskendaks ühtse kvaliteedi ja visuaalse terviku tagamist ning tekitaks täiendavaid riske paigaldamise, hoolduse ja demonteerimise korraldamisel. Samuti tooks riigihanke osadeks jagamine kaasa täiendava halduskoormuse ja kulud, mistõttu ei oleks see hankija hinnangul majanduslikult otstarbekas.
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Lasnamäe Linnaosa
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-11-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-02-29 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-31 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-31 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-31 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Kohaliku omavalitsuse eelarve
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Täpsemad tingimused hanke alusdokumentides
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Riiklik registreerimisnumber:
75016013
Postiaadress: Pallasti tn 54
Postiindeks: 11413
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Erik sarapuu
E-post: lasnamae@tallinnlv.ee 📧
Telefon: +372 53081415 📞
URL: http://www.tallinn.ee/lasnamae/ 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tallinn.ee/lasnamae/ 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10586324/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10586324/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-11-15 📅
Lõppkuupäev: 2028-02-29 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei ole riigihanget osadeks jaganud, kuna talvevalgustuse lahendus moodustab funktsionaalselt ja visuaalselt tervikliku kontseptsiooni. Hanke osadeks jagamine suurendaks koordineerimisvajadust erinevate töövõtjate vahel, raskendaks ühtse kvaliteedi ja visuaalse terviku tagamist ning tekitaks täiendavaid riske paigaldamise, hoolduse ja demonteerimise korraldamisel. Samuti tooks riigihanke osadeks jagamine kaasa täiendava halduskoormuse ja kulud, mistõttu ei oleks see hankija hinnangul majanduslikult otstarbekas.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 135-492353 (2026-07-15)
Hanketeade (2026-07-16)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-03 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-03 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-03 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 945560a0-8e1c-4f10-9643-00ec212b33de-01
Allikas: OJS 2026/S 136-495000 (2026-07-16)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-03 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-03 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-03 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 945560a0-8e1c-4f10-9643-00ec212b33de-01
Allikas: OJS 2026/S 136-495000 (2026-07-16)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 186 377 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-28 📅
Pealkiri: Lasnamäe talvevalgusdekoratsioonide rentimine ja paigaldamine 2026-2028 nr 3-4/30
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 186 377 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: aktsiaselts Adamlights
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Vesipapi tn 6-1
Postiindeks: 12916
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: adam@adam.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 169-603617 (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 186 377 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
3-4/30
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-28 📅
Pealkiri: Lasnamäe talvevalgusdekoratsioonide rentimine ja paigaldamine 2026-2028 nr 3-4/30
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 186 377 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
746114
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: aktsiaselts Adamlights
Riiklik registreerimisnumber:
10424758
Postiaadress: Vesipapi tn 6-1
Postiindeks: 12916
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: adam@adam.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 169-603617 (2026-09-01)