Liiklus- ja kaskokindlustuse hankimine
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
Riigihanke eesmärgiks on hankija sõidukitele liiklus- ja kaskokindlustuse ostmine riigihanke alusdokumentide sätestatud tingimustel ja korras. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-08
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Liiklus- ja kaskokindlustuse hankimine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 200 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 6
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Majandussõiduki kaskokindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 900 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2027-01-01 📅
Lõppkuupäev: 2027-12-31 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1
Muu informatsioon uuendamise kohta:
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Busside liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 960 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Trollide liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 60 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Trammide liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 114 100 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Majandussõidukite liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 25 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Sotsiaaltranspordi sõidukite liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 40 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-08 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-08 11:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-08 11:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Maksetingimused on lepingu projektis.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Lepingu täitmise tingimused on lepingu projektis.
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Kadaka tee 62a
Postiindeks: 12618
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Marju ingland
E-post: hanked@tlt.ee 📧
Telefon: +372 56153606 📞
URL: https://www.tlt.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.tlt.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Linnarongi-/kergraudtee-, metroo-, trammi-, trollibussi- ja bussiveoteenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10661124/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10661124/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-607789 (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Liiklus- ja kaskokindlustuse hankimine
Viitenumber:
313937-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on hankija sõidukitele liiklus- ja kaskokindlustuse ostmine riigihanke alusdokumentide sätestatud tingimustel ja korras. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Mootorsõiduki liiklusvastutuskindlustusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 200 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 6
1️⃣
Sisemine tunnus:
313937-0001
Pealkiri: Majandussõiduki kaskokindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 900 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Majandussõiduki kaskokindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2027-01-01 📅
Lõppkuupäev: 2027-12-31 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1
Muu informatsioon uuendamise kohta:
Kui Lepingu lõpptähtajaks ei ole Ostja sõlminud järgmist hankelepingut või selle täitmisega alustamine viibib (näiteks võimalikest vaidlustest lähtudes), on Ostjal õigus ühepoolse avaldusega pikendada Lepingu kehtivust, kuni elektrimüügi alustamise tähtajani järgmise hankelepingu kohaselt.
Näita rohkem
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
313937-0002
Pealkiri: Busside liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 960 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Busside liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
313937-0003
Pealkiri: Trollide liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 60 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Trollide liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
313937-0004
Pealkiri: Trammide liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 114 100 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Trammide liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
313937-0005
Pealkiri: Majandussõidukite liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 25 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Majandussõidukite liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
313937-0006
Pealkiri: Sotsiaaltranspordi sõidukite liikluskindlustus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 40 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Sotsiaaltranspordi sõidukite liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-08 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-08 11:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-08 11:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Maksetingimused on lepingu projektis.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Lepingu täitmise tingimused on lepingu projektis.
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
Riiklik registreerimisnumber:
10312960
Postiaadress: Kadaka tee 62a
Postiindeks: 12618
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Marju ingland
E-post: hanked@tlt.ee 📧
Telefon: +372 56153606 📞
URL: https://www.tlt.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.tlt.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Linnarongi-/kergraudtee-, metroo-, trammi-, trollibussi- ja bussiveoteenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10661124/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10661124/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-607789 (2026-09-02)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕