Operatsioonitarvikute komplektid
Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla
Käesoleva hanke eesmärk on hankida 60 kuuks operatsioonitarvikuid, mis vastavad HAD Lisa 1 tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-07
Kes? Mida?- • Meditsiinilised tarbekaubad › Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Operatsioonitarvikute komplektid
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 900 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kohtla-Järve
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 60 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-07 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-07 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-07 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tervise tn 1
Postiindeks: 31025
Postilinn: Kohtla-Järve linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristina männik
E-post: info@ivkh.ee 📧
Telefon: +372 56363548 📞
URL: http://www.ivkh.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ivkh.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10757384/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10757384/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-608607 (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Operatsioonitarvikute komplektid
Viitenumber:
314884-0000
Lühikirjeldus:
Käesoleva hanke eesmärk on hankida 60 kuuks operatsioonitarvikuid, mis vastavad HAD Lisa 1 tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 900 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
314884-0000
Täiendav teave:
Põhjusel, et erinevate komplektide põhikomponendid on väga sarnased või kohati identsed, on operatsiooniosakonna sisemise töökorralduse, logistika ja patsiendiohutuse poolest tähtis, et ühesugused tooted näeksid ka ühtmoodi välja, mis ei ole tagatud erinevate tarnijate toodete kasutamise korral.
Näita rohkem
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kohtla-Järve
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 60 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-07 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-07 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-07 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla
Riiklik registreerimisnumber:
90003433
Postiaadress: Tervise tn 1
Postiindeks: 31025
Postilinn: Kohtla-Järve linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristina männik
E-post: info@ivkh.ee 📧
Telefon: +372 56363548 📞
URL: http://www.ivkh.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ivkh.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10757384/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10757384/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Põhjusel, et erinevate komplektide põhikomponendid on väga sarnased või kohati identsed, on operatsiooniosakonna sisemise töökorralduse, logistika ja patsiendiohutuse poolest tähtis, et ühesugused tooted näeksid ka ühtmoodi välja, mis ei ole tagatud erinevate tarnijate toodete kasutamise korral.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-608607 (2026-09-02)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕