Pühendusmüntide hange (Eesti kaitseväe veteranid)
Eesti Pank
Riigihanke raames on plaanis leida vermija (rahapaja) 2-euroste pühendusmüntide vermimiseks. Sama lepingu raames hangitakse ka pühendusmündi mündikaarte. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-06. Hange avaldati aadressil 2026-06-01.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-01 | Hanketeade |
| 2026-08-11 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-06-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Pühendusmüntide hange (Eesti kaitseväe veteranid)
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Mündid 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Hankes on keskkonnahoidlikke kvalifitseerimis- ja vastavustingimusi.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-31 📅
Lõppkuupäev: 2026-12-15 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-06 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-06 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-06 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Pank
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Estonia pst 13
Postiindeks: 15095
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tiina Tamm
E-post: info@eestipank.ee 📧
Telefon: +372 6680807 📞
URL: http://www.eestipank.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.eestipank.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Majandus ja rahandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10133544/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10133544/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-07-31 📅
Lõppkuupäev: 2026-12-15 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 105-381350 (2026-06-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Pühendusmüntide hange (Eesti kaitseväe veteranid)
Viitenumber:
308556-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke raames on plaanis leida vermija (rahapaja) 2-euroste pühendusmüntide vermimiseks. Sama lepingu raames hangitakse ka pühendusmündi mündikaarte. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Mündid 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
308556-0000
Täiendav teave:
Hange ei ole jagatud osadeks. Hankija on jätnud hanke ühe menetluse raames osadeks jagamata, kuna hankelepingu eseme näol on tegemist ühtse jagamatu tervikuga ning osadeks jagamine muudaks hankelepingu täitmise tehniliselt ülemäära keerukaks ja kulukaks ning on oht hankelepingu nõuetekohasele täitmisele seoses vajadusega erinevate osade täitjate tegevuse kooskõlastamiseks.
Näita rohkem
Hankes on keskkonnahoidlikke kvalifitseerimis- ja vastavustingimusi.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-31 📅
Lõppkuupäev: 2026-12-15 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-06 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-06 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-06 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Pank
Riiklik registreerimisnumber:
74000174
Postiaadress: Estonia pst 13
Postiindeks: 15095
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tiina Tamm
E-post: info@eestipank.ee 📧
Telefon: +372 6680807 📞
URL: http://www.eestipank.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.eestipank.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Majandus ja rahandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10133544/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10133544/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-07-31 📅
Lõppkuupäev: 2026-12-15 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Hange ei ole jagatud osadeks. Hankija on jätnud hanke ühe menetluse raames osadeks jagamata, kuna hankelepingu eseme näol on tegemist ühtse jagamatu tervikuga ning osadeks jagamine muudaks hankelepingu täitmise tehniliselt ülemäära keerukaks ja kulukaks ning on oht hankelepingu nõuetekohasele täitmisele seoses vajadusega erinevate osade täitjate tegevuse kooskõlastamiseks.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 105-381350 (2026-06-01)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-11)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 216 293 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-10 📅
Pealkiri: Agreement
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 216 293 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: UAB Lietuvos monetu kalykla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Eiguliu str 4
Postiindeks: LT-03150
Postilinn: Vilnius
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Leedu 🇱🇹
E-post: lmk@lithuanian-mint.lt 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 154-557669 (2026-08-11)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 216 293 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
10.08.2026
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-10 📅
Pealkiri: Agreement
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 216 293 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
741881
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: UAB Lietuvos monetu kalykla
Riiklik registreerimisnumber:
110052936
Postiaadress: Eiguliu str 4
Postiindeks: LT-03150
Postilinn: Vilnius
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Leedu 🇱🇹
E-post: lmk@lithuanian-mint.lt 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 154-557669 (2026-08-11)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕