Ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenuse ostmine
Tervisekassa
Lepingu esemeks on Tervisekassa ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenus, mis hõlmab ravimite, immuunpreparaatide ja meditsiinitarvikute vastuvõtmist, vastavuse kontrolli, ladustamist, hoiustamist komplekteerimist ja vastavalt tellimustele väljastamist. Tehniline kirjeldus on lisatud (Lisa 1). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-09-23
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenuse ostmine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Laoteenused 📦
Lepingu täitmise kohale kehtestatud muud piirangud: Kõikjal asjaomases riigis
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Põhjendus: Ei ole asjakohane.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik:
Riik: Eesti 🇪🇪
Kestus: 51 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-23 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-23 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Kirjeldus
Raamlepingute puhul esitada põhjendused 4 aastat ületava kestuse kohta:
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-23 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tervisekassa
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Liivalaia tn 36
Postiindeks: 10132
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Liisi Rahu
E-post: info@tervisekassa.ee 📧
Telefon: +372 53483305 📞
URL: http://www.tervisekassa.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tervisekassa.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10581744/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10581744/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 163-586431 (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenuse ostmine
Viitenumber:
313254-0000
Lühikirjeldus:
Lepingu esemeks on Tervisekassa ravimite ja immuunpreparaatide lao- ja logistikateenus, mis hõlmab ravimite, immuunpreparaatide ja meditsiinitarvikute vastuvõtmist, vastavuse kontrolli, ladustamist, hoiustamist komplekteerimist ja vastavalt tellimustele väljastamist. Tehniline kirjeldus on lisatud (Lisa 1). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Laoteenused 📦
Lepingu täitmise kohale kehtestatud muud piirangud: Kõikjal asjaomases riigis
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
313254-0000
Täiendav teave:
Riigihange ei ole jaotatud osadeks, kuna eesmärgiks on leida üks täisteenust pakkuv ettevõtja. Osadeks jaotamata riigihankes vastutab teenuse terviklikkuse ja eesmärkide saavutamise eest ainult üks ettevõtja.
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus: Ei ole asjakohane.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik:
Täpne piirkond määramata. Hankelepingu täitmise koht on peamiselt Eesti Vabariik, kus laopidaja transpordib ravimid tellimuse esitanud klientidele. Tervisekassa kirjalikul tellimusel peab laopidajal olema valmisolek osutada erandkorras ka piiriüleseid vedusid.
Näita rohkem
Kestus: 51 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-23 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-23 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Kirjeldus
Raamlepingute puhul esitada põhjendused 4 aastat ületava kestuse kohta:
Raamlepingu kogukestus ületab nelja aastat, kuna lisaks 48-kuulisele teenuse osutamise perioodile sisaldab leping üleminekuperioodi enne teenuse osutamise algust. Üleminekuperiood on vajalik teenuse käivitamiseks, ravimivarude, infosüsteemide ja tööprotsesside üleandmiseks ning teenuse järjepidevuse tagamiseks. Tegelik teenuse osutamise periood on 48 kuud.
Näita rohkem
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-23 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tervisekassa
Riiklik registreerimisnumber:
74000091
Postiaadress: Liivalaia tn 36
Postiindeks: 10132
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Liisi Rahu
E-post: info@tervisekassa.ee 📧
Telefon: +372 53483305 📞
URL: http://www.tervisekassa.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tervisekassa.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10581744/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10581744/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihange ei ole jaotatud osadeks, kuna eesmärgiks on leida üks täisteenust pakkuv ettevõtja. Osadeks jaotamata riigihankes vastutab teenuse terviklikkuse ja eesmärkide saavutamise eest ainult üks ettevõtja.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 163-586431 (2026-08-21)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕