Saabaste ostmine

Politsei- ja Piirivalveamet

Hangitakse poolkõrge säärega ning eriotstarbelisi saapaid vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tehnilisele kirjeldusele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-21. Hange avaldati aadressil 2026-04-17.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-04-17 Hanketeade
2026-05-05 Hanketeade
2026-05-08 Hanketeade
2026-08-19 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-04-17)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Saabaste ostmine
Viitenumber: 305201-0000
Lühikirjeldus:
Hangitakse poolkõrge säärega ning eriotstarbelisi saapaid vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tehnilisele kirjeldusele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Jalatsid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 000 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 2

1️⃣
Sisemine tunnus: 305201-0001
Pealkiri: Poolkõrge säärega saapad
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 300 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Hangitakse poolkõrge säärega saapaid vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tehnilisele kirjeldusele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kogu Eesti v.a saared
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 48 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 70.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 30.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 305201-0002
Pealkiri: Eriotstarbelised saapad
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 700 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Hangitakse eriotstarbelisi saapaid ja nendne taldu vastavalt hanke alusdokumentides olevale tehnilisele kirjeldusele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendavad tooted/teenused: Tallad 📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-21 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-21 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 2
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-21 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Politsei- ja Piirivalveamet
Riiklik registreerimisnumber: 70008747
Postiaadress: Pärnu mnt 139
Postiindeks: 15060
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Karmen pihlak
E-post: ppa@politsei.ee 📧
Telefon: +372 53731680 📞
URL: http://www.politsei.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.politsei.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Avalik kord ja julgeolek
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9831684/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9831684/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 076-267375 (2026-04-17)
Hanketeade (2026-05-05)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 000 000 EUR 💰
Kirjeldus
300 000 EUR 💰
700 000 EUR 💰

Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-25 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-25 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-25 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: c2e3db49-6f1e-4632-8906-32e7e04f4529-01
Allikas: OJS 2026/S 087-310170 (2026-05-05)
Hanketeade (2026-05-08)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 000 000 EUR 💰
Kirjeldus
300 000 EUR 💰
700 000 EUR 💰

Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-27 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-27 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-27 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 4ac58a4e-77c3-4199-856e-c4bf6fe85255-01
Allikas: OJS 2026/S 090-322186 (2026-05-08)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 300 000 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 20-2.17/465-8
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-18 📅
Pealkiri: Raamleping_täitja 1
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 7
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 300 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 300 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 725147
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: eqqus Ltd OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 10717064
Postiaadress: Mustamäe tee 24
Postiindeks: 10621
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: andrei@eqqus.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Pakkumuse tunnus: 729905
Nimi: Aktsiaselts Becky
Riiklik registreerimisnumber: 10324092
Postiaadress: Laki tn 30a
Postiindeks: 12915
E-post: becky@becky.ee 📧

2️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Kõik pakkumused, osalemistaotlused ja kavandid võeti või lükati tagasi
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
Allikas: OJS 2026/S 160-577474 (2026-08-19)