Serveriruumi laiendus (seadmekappide ostmine, paigaldustööd ja kaabeldustööd)

Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus

Hankeobjektideks on seadmekappide ostmine ning seadmekappide, PDUde ja andurite paigaldustööd, külma- ja sooja tsooni eraldustööd seadmeruumis ning kappide vahelised kaabeldustööd vastavalt tehnilises kirjelduses toodule. Hankija hangib ja tarnib PDU-d ja andurid tööde asukohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-20. Hange avaldati aadressil 2026-06-16.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-16 Hanketeade
2026-09-02 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-16)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Serveriruumi laiendus (seadmekappide ostmine, paigaldustööd ja kaabeldustööd)
Viitenumber: 311436-0000
Lühikirjeldus:
Hankeobjektideks on seadmekappide ostmine ning seadmekappide, PDUde ja andurite paigaldustööd, külma- ja sooja tsooni eraldustööd seadmeruumis ning kappide vahelised kaabeldustööd vastavalt tehnilises kirjelduses toodule. Hankija hangib ja tarnib PDU-d ja andurid tööde asukohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Võrgu infrastruktuur 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 150 000 EUR 💰
Lepingu täitmise kohale kehtestatud muud piirangud: Kõikjal Euroopa Majanduspiirkonnas
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 311436-0000
Täiendav teave:
Hange ei ole osadeks jaotatud, sest hangitakse ühte toimivat terviklikku lahendust. Hankelepingu eseme näol on tegemist ühtse jagamatu tervikuga. Osadeks jagamine tooks kaasa vajaduse kooskõlastada erinevate osade täitjate tegevused, mis on käesoleva lepingu puhul keeruline ja aeganõudev ning seab ohtu lepingu tulemusliku täitmise.
Näita rohkem
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Tehnilises kirjelduses
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Euroopa Liit, täpsemalt määratlemata.
Kestus: 3 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-20 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-20 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-20 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus
Riiklik registreerimisnumber: 77001613
Postiaadress: Lõõtsa tn 8a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Varje raudhein
E-post: hanked@rit.ee 📧
Telefon: +372 56602571 📞
URL: https://www.rit.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.rit.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Majandus ja rahandus
Kommunikatsioon
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10406224/tenders 🌏
Teatavatele hankedokumentidele juurdepääsu piiramise põhjendus: Eriti tundliku teabe kaitse
Juurdepääs hankedokumentidele on piiratud
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
Hange ei ole osadeks jaotatud, sest hangitakse ühte toimivat terviklikku lahendust. Hankelepingu eseme näol on tegemist ühtse jagamatu tervikuga. Osadeks jagamine tooks kaasa vajaduse kooskõlastada erinevate osade täitjate tegevused, mis on käesoleva lepingu puhul keeruline ja aeganõudev ning seab ohtu lepingu tulemusliku täitmise.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 115-414212 (2026-06-16)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 57473.52 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 5-3/26-0192-1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-28 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 57473.52 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 742361
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts telegrupp
Riiklik registreerimisnumber: 10201478
Postiaadress: Töökoja tn 3
Postiindeks: 11313
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: hanked@telegrupp.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 170-606316 (2026-09-02)