Sildumisteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas

aktsiaselts Tallinna Sadam

Riigihanke esemeks on sildumisteenuse osutamine ASi Tallinna Sadam Paldiski Lõunasadamas. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1 ja selle lisades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-10-06

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-09-02 Hanketeade
Hanketeade (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Sildumisteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas
Viitenumber: 314555-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke esemeks on sildumisteenuse osutamine ASi Tallinna Sadam Paldiski Lõunasadamas. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1 ja selle lisades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Sadama käitamisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 200 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 314555-0000
Täiendav teave:
Pakkumuse esitamine riigihanke üksikutele osadele ei ole lubatud. Hankija ei ole riigihanget osadeks jaotanud, sest riigihanke esemest lähtuvalt ei ole see otstarbekas (RHS § 27 lg 2).
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Pakkuja on kohustatud tegema Töö keskkonnasäästlikul viisil, sh korraldama jäätmete liigiti kogumist ja ringkäitlusesse suunamist ning kasutama võimalusel keskkonnasäästlikku tehnikat.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: AS Tallinna Sadam Paldiski Lõunasadam
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1
Muu informatsioon uuendamise kohta:
Pooltel on õigus pikendada Lepingu täitmise tähtaega 24 (kahekümne nelja) kuu võrra (RHAdi Lisa 2 p. 12.3).
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 50.0
30.0
20.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-06 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-06 12:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-06 12:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi

Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Toodud RHADi Lisas 2.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Toodud RHADi Lisas 2.

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: aktsiaselts TALLINNA SADAM
Riiklik registreerimisnumber: 10137319
Postiaadress: Sadama tn 25
Postiindeks: 15051
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Siim seeman
E-post: ts@ts.ee 📧
Telefon: +372 5286931 📞
URL: http://www.ts.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ts.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sadamaga seotud tegevused/ Mere- või siseveeteed
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10724944/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10724944/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1

Täiendav teave
Täiendav teave
Pakkumuse esitamine riigihanke üksikutele osadele ei ole lubatud. Hankija ei ole riigihanget osadeks jaotanud, sest riigihanke esemest lähtuvalt ei ole see otstarbekas (RHS § 27 lg 2).
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-607670 (2026-09-02)