Sildumisteenuse osutamine Vanasadamas
aktsiaselts Tallinna Sadam
Riigihanke esemeks on sildumisteenuse osutamine ASi Tallinna Sadam Vanasadamas. Hange on jaotatud kaheks osaks: osa 1 Sildumisteenuse osutamine Vanasadama kaguosas kaidel 1-8 ja osa 2 Sildumisteenuse osutamine Vanasadama loodeosas kaidel 9-27. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1.1 (osa 1) selle lisades ning lisas 1.2 (osa 2) selle lisades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-06
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Sildumisteenuse osutamine Vanasadamas
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Sadama käitamisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 000 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 2
Pakkumisi võib esitada kõikide partiide kohta ✅
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Sildumisteenuse osutamine Vanasadama kaguosa kaidel nr 1-8
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 400 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna Vanasadam
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2027-01-01 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1
Muu informatsioon uuendamise kohta:
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 30.0
40.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Sildumisteenuse osutamine Vanasadama loodeosa kaidel nr 9-27
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 600 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-06 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-06 12:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-06 12:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Toodud RHADi Lisas 2.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Toodud RHADi Lisas 2.
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: aktsiaselts TALLINNA SADAM
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Sadama tn 25
Postiindeks: 15051
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Siim seeman
E-post: ts@ts.ee 📧
Telefon: +372 5286931 📞
URL: http://www.ts.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ts.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sadamaga seotud tegevused/ Mere- või siseveeteed
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10698884/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10698884/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-608162 (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Sildumisteenuse osutamine Vanasadamas
Viitenumber:
314324-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke esemeks on sildumisteenuse osutamine ASi Tallinna Sadam Vanasadamas.
Hange on jaotatud kaheks osaks:
osa 1 Sildumisteenuse osutamine Vanasadama kaguosas kaidel 1-8 ja
osa 2 Sildumisteenuse osutamine Vanasadama loodeosas kaidel 9-27.
Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1.1 (osa 1) selle lisades ning lisas 1.2 (osa 2) selle lisades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Sadama käitamisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 000 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 2
Pakkumisi võib esitada kõikide partiide kohta ✅
1️⃣
Sisemine tunnus:
314324-0001
Pealkiri: Sildumisteenuse osutamine Vanasadama kaguosa kaidel nr 1-8
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 400 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Sildumisteenuse osutamine Vanasadama kaguosa kaidel nr 1-8. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Vastavustingimused: Pakkumuse esitamisega pakkuja kinnitab, et teeb töö keskkonnasäästlikul viisil, järgides keskkonnaohutusnõudeid, sh korraldab jäätmete liigiti kogumise ja suunab ringkäitlusesse ja võimalusel kasutab keskkonnasäästlikku tehnikat.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinna Vanasadam
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2027-01-01 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1
Muu informatsioon uuendamise kohta:
Pooltel on õigus pikendada Lepingu täitmise tähtaega 24 (kahekümne nelja) kuu võrra (RHAdi Lisa 2 p. 12.3).
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 30.0
40.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
314324-0002
Pealkiri: Sildumisteenuse osutamine Vanasadama loodeosa kaidel nr 9-27
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 600 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Sildumisteenuse osutamine Vanasadama loodeosa kaidel nr 9-27. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-06 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-06 12:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-06 12:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Toodud RHADi Lisas 2.
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Toodud RHADi Lisas 2.
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: aktsiaselts TALLINNA SADAM
Riiklik registreerimisnumber:
10137319
Postiaadress: Sadama tn 25
Postiindeks: 15051
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Siim seeman
E-post: ts@ts.ee 📧
Telefon: +372 5286931 📞
URL: http://www.ts.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ts.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sadamaga seotud tegevused/ Mere- või siseveeteed
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10698884/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10698884/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-608162 (2026-09-02)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕