Tartu Ülikoolile teadusajakirjade ostmiseks vahendusteenuse tellimine

Tartu Ülikool

Käesoleva hankemenetluse esemeks on Tartu Ülikoolile teadusajakirjade ostmiseks vahendusteenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-29. Hange avaldati aadressil 2026-05-28.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-05-28 Hanketeade
2026-08-10 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-05-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tartu Ülikoolile teadusajakirjade ostmiseks vahendusteenuse tellimine
Viitenumber: 311358-0000
Lühikirjeldus:
Käesoleva hankemenetluse esemeks on Tartu Ülikoolile teadusajakirjade ostmiseks vahendusteenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Ajalehed, ajakirjad, perioodikaväljaanded ja pildiajakirjad 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 400 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 311358-0000
Täiendav teave:
Riigihange ei ole jagatud osadeks, sest tööjõukulude kokkuhoiu ja tellimuste haldamise lihtsust silmas pidades soovib hankija sõlmida lepingu ühe pakkujaga, kes on võimeline vahendama kõiki formaate (e-ajakirju, e-ajakirjade pakette ja paberkandjal teadusajakirju).
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus: Hankelepingu objektiks on teadusajakirjade vahendusteenus.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu Ülikool
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-25 📅
Lõppkuupäev: 2030-08-25 📅
Teave valikuvõimaluste kohta
Valikud
Valikute kirjeldus: Vastavalt riigihangete seadusele.
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 25.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 25.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 50.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-29 14:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-29 15:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-29 15:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi

Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused: Raamleping sõlmitakse raamlepingu kavandis toodud tingimustel.

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tartu Ülikool
Riiklik registreerimisnumber: 74001073
Postiaadress: Ülikooli tn 18
Postiindeks: 50090
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kerli tamberg
E-post: info@ut.ee 📧
Telefon: +372 7375138 📞
URL: https://www.ut.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.ut.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Haridus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10397684/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10397684/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-08-25 📅
Lõppkuupäev: 2030-08-25 📅

Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihange ei ole jagatud osadeks, sest tööjõukulude kokkuhoiu ja tellimuste haldamise lihtsust silmas pidades soovib hankija sõlmida lepingu ühe pakkujaga, kes on võimeline vahendama kõiki formaate (e-ajakirju, e-ajakirjade pakette ja paberkandjal teadusajakirju).
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 102-368504 (2026-05-28)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 1 400 000 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 4-10/HR/53-12
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-06 📅
Pealkiri: Raamleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Kolmandate riikide pakkujatelt saadud pakkumuste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 1 400 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 1 400 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 734448
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: EBSCO International Inc
Riiklik registreerimisnumber: FC 16134
Postiaadress: 6th Floor, Civic Centre, Silver Street
Postiindeks: EN1 3XA
Postilinn: Enfield, Middlesex
Riik: Ühendkuningriik 🇬🇧
E-post: mailnordic@ebsco.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 153-555474 (2026-08-10)