Tehnohooldusteenuse tellimine Ida piirkonna objektide nõrkvoolusüsteemidele (2027 Lääne-Virumaa)
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Hanke korraldamise eesmärgiks on tellida tehnohooldusteenust Ida piirkonna objektide nõrkvoolusüsteemidele EVS 807 kood 281, 282, 283, 284 ja osaliselt 289 osas kuni 72 kuuks, eeldusliku algusajaga 01.04.2027.a.. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-05
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tehnohooldusteenuse tellimine Ida piirkonna objektide nõrkvoolusüsteemidele (2027 Lääne-Virumaa)
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Mitteelamukinnisvara teenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus:
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 72 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Karolin kippasto
E-post: info@rkas.ee 📧
Telefon: +372 53502673 📞
URL: http://www.rkas.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rkas.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10743105/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10743105/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 167-599531 (2026-08-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tehnohooldusteenuse tellimine Ida piirkonna objektide nõrkvoolusüsteemidele (2027 Lääne-Virumaa)
Viitenumber:
314742-0000
Lühikirjeldus:
Hanke korraldamise eesmärgiks on tellida tehnohooldusteenust Ida piirkonna objektide nõrkvoolusüsteemidele EVS 807 kood 281, 282, 283, 284 ja osaliselt 289 osas kuni 72 kuuks, eeldusliku algusajaga 01.04.2027.a.. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Mitteelamukinnisvara teenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
314742-0000
Täiendav teave:
1. Hange ei ole jaotatud osadeks lähtudes mastaabisäästu põhimõtte rakendamisest. Osadeks jaotamine tooks kaasa ebamõistlikult suured kulutused.
2. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust.
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Tehniline kirjeldus:
1. Kõikide tehnohooldustööde puhul tuleb muuhulgas tagada keskkonnaohutus ja energiasäästlikkus (ÜTK p 1.3).
2. Tellija kasutab enda digitaalset haldustarkvara (mh eesmärgiga vähendada paberkandjal andmekandjaid). Tellija haldustarkvaras:
(a) koostatakse perioodiline hooldusgraafik (ÜTK p 2.2.1)
(b) täidetakse hooldatavate süsteemide/ seadmete hoolduspäevikuid, nii jooksvate kui täiendavate hooldustegevuste osas (ÜTK p 2.2.5), tarkvarasse lisatakse süsteemide/ seadmete kontrollaktid (ÜTK p 2.3.6)
(c) dokumenteeritakse töötaotluste täitmine (ÜTK p 2.1.4) ja akteeritakse tehtud tööd (lepingu p 5.11ja 11.2)
(d) esitatakse kinnisvaraobjekti arvestite ja mõõdikute näidud, samuti arvestite vahetusega seotud informatsioon (ÜTK p 2.2.8).
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus:
Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud, kuna tegemist on valmis hoonega ning antud hankelepingu täitmisel ei piirata varasemalt seatud juurdepääsukriteeriume.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik:
Rakvere riigimaja - F. R. Kreutzwaldi tn 5, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
J. Kunderi 18 - J. Kunderi tn 18, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Rahvusarhiiv - Näituse tn 23, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Rakvere kohtumaja - Rohuaia tn 8, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Porkuni kool - Ilumäe tee 6, Porkuni küla, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Rakvere Riigigümnaasium - Lai tn 36, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Päästekolledž - J. Liivi tn 4 // 6, Väike-Maarja alevik, Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond
Rakvere Ametikool - Piiri tn 8 // Päikese tn 8, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Kunda päästekomando - Staadioni tn 4, Kunda linn, Viru-Nigula vald, Lääne-Viru maakond
Näita rohkem
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 72 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber:
10788733
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Karolin kippasto
E-post: info@rkas.ee 📧
Telefon: +372 53502673 📞
URL: http://www.rkas.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rkas.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10743105/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10743105/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
1. Hange ei ole jaotatud osadeks lähtudes mastaabisäästu põhimõtte rakendamisest. Osadeks jaotamine tooks kaasa ebamõistlikult suured kulutused.
2. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 167-599531 (2026-08-28)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕