Tehnohooldusteenuse tellimine Ida piirkonna objektide nõrkvoolusüsteemidele (2027 Narva, Sillamäe)

Riigi Kinnisvara Aktsiaselts

Hanke eesmärgiks on tellida tehnohooldusteenust Ida piirkonna (Sillamäe ja Narva) objektidele nõrkvoolusüsteemidele EVS 807 kood 264, 281, 282, 283, 284 ja osaliselt 289 osas kuni 72 kuuks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-10-02

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-08-28 Hanketeade
Hanketeade (2026-08-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tehnohooldusteenuse tellimine Ida piirkonna objektide nõrkvoolusüsteemidele (2027 Narva, Sillamäe)
Viitenumber: 314763-0000
Lühikirjeldus:
Hanke eesmärgiks on tellida tehnohooldusteenust Ida piirkonna (Sillamäe ja Narva) objektidele nõrkvoolusüsteemidele EVS 807 kood 264, 281, 282, 283, 284 ja osaliselt 289 osas kuni 72 kuuks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Mitteelamukinnisvara teenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 314763-0000
Täiendav teave:
1. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust. 2. Hankelepingu täitmise kohaga (kohtadega) tutvumine on kohustuslik, täpsem teave esitatud „Pakkumuse esitamise ettepanekus“. 3. Käesolev riigihange ei ole osadeks jaotatud, lähtudes Riigi Kinnisvara AS mastaabisäästu põhimõtte rakendamisest. Mastaabisäästu on võimalik saavutada juhul, kui ühe hankeosaga tellitavate teenuste maht on optimaalne, st ei ole liiga suur ega liiga väike – liiga suur maht võib olla ühele töövõtjale ülejõu käiv (lisaks suurenevad RKASi riskid, kui suur osa teenuseportfellist on ühe töövõtja teostada); liiga väikese mahu juures mastaabisäästu ei saavutata.
Näita rohkem
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
1. Kõikide tehnohooldustööde puhul tuleb muuhulgas tagada keskkonnaohutus ja energiasäästlikkus (Üldine tehniline kirjeldus, p 1.3). 2. Tellija kasutab enda digitaalset haldustarkvara (mh eesmärgiga vähendada paberkandjal andmekandjaid). Tellija haldustarkvaras: (a) koostatakse perioodiline hooldusgraafik (Üldine tehniline kirjeldus, p 2.2.1); (b) täidetakse hooldatavate süsteemide/ seadmete hoolduspäevikuid, nii jooksvate kui täiendavate hooldustegevuste osas (Üldine tehniline kirjeldus, p 2.2.5), tarkvarasse lisatakse süsteemide/ seadmete kontrollaktid (Üldine tehniline kirjeldus p 2.3.6); (c) dokumenteeritakse töötaotluste täitmine (Üldine tehniline kirjeldus, p 2.1.4) ja akteeritakse tehtud tööd (lepingu p 5.11 ja 11.2); (d) esitatakse kinnisvaraobjekti arvestite ja mõõdikute näidud, samuti arvestite vahetusega seotud informatsioon (Üldine tehniline kirjeldus, p 2.2.8).
Näita rohkem
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Narva,Sillamäe
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 72 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-02 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-02 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 2 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-02 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber: 10788733
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristi Tahker
E-post: info@rkas.ee 📧
Telefon: +372 53032385 📞
URL: http://www.rkas.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rkas.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10745044/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10745044/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
1. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust. 2. Hankelepingu täitmise kohaga (kohtadega) tutvumine on kohustuslik, täpsem teave esitatud „Pakkumuse esitamise ettepanekus“. 3. Käesolev riigihange ei ole osadeks jaotatud, lähtudes Riigi Kinnisvara AS mastaabisäästu põhimõtte rakendamisest. Mastaabisäästu on võimalik saavutada juhul, kui ühe hankeosaga tellitavate teenuste maht on optimaalne, st ei ole liiga suur ega liiga väike – liiga suur maht võib olla ühele töövõtjale ülejõu käiv (lisaks suurenevad RKASi riskid, kui suur osa teenuseportfellist on ühe töövõtja teostada); liiga väikese mahu juures mastaabisäästu ei saavutata.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 168-601682 (2026-08-28)