Ürituste korraldamine Eestis ja Euroopa Liidus
Riigi Infosüsteemi Amet
Riigi Infosüsteemi Amet soovib leida partnerid, kes osutaks erinevate koolituste, seminaride, koostööpäevade ja väiksemate kohtumiste (edaspidi üritused) korraldamisteenust. Üritused võivad olla näiteks kuni 600 osalejaga rahvusvahelised konverentsid, hübriidüritused, kui ka alla 200 (näiteks 50) osalejaga seminarid või muud väiksemad koosloomepäevad. Üritused võivad toimuda mistahes Eesti paikkonnas või Euroopa Liidu liikmesriigis ning samaaegselt võib toimuda erinevaid üritusi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-02
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Ürituste korraldamine Eestis ja Euroopa Liidus
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Ürituste korraldamisega seotud teenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 700 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Euroopa Liit
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 30.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 25.0
20.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-02 12:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping ühe ettevõtjaga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 3
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Infosüsteemi Amet
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pärnu mnt 139a
Postiindeks: 15169
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kaia kattel
E-post: hanketiim@ria.ee 📧
Telefon: +372 56648323 📞
URL: http://www.ria.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ria.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10695584/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10695584/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-605352 (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Ürituste korraldamine Eestis ja Euroopa Liidus
Viitenumber:
314297-0000
Lühikirjeldus:
Riigi Infosüsteemi Amet soovib leida partnerid, kes osutaks erinevate koolituste, seminaride, koostööpäevade ja väiksemate kohtumiste (edaspidi üritused) korraldamisteenust. Üritused võivad olla näiteks kuni 600 osalejaga rahvusvahelised konverentsid, hübriidüritused, kui ka alla 200 (näiteks 50) osalejaga seminarid või muud väiksemad koosloomepäevad. Üritused võivad toimuda mistahes Eesti paikkonnas või Euroopa Liidu liikmesriigis ning samaaegselt võib toimuda erinevaid üritusi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Ürituste korraldamisega seotud teenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 700 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
314297-0000
Täiendav teave:
Hankija on riigihanke kavandamisel lähtunud RHS eesmärkidest ja osadeks jaotamist käsitlevatest sätetest.
Hankija on hinnanud hankeeseme olemust, selle funktsionaalset ja majanduslikku iseseisvust ning võimalikke turul pakutavaid lahendusi.
Esialgses hankekorralduses oli hankeeseme ulatus kavandatud kolme eraldiseisva osa kaudu. Menetluste korraldamise käigus otsustas hankija nimetatud kolm sisulist osa realiseerida kahe eraldi hankena. Selline korralduslik muudatus ei ole muutnud hankeeseme tegelikku sisulist jaotust ega toonud kaasa hankeeseme kunstlikku ühendamist. Muutus üksnes osade menetluslik korraldus. Seega ei ole hankija käsitlenud kogu hankeeset ühe lahutamatu tervikuna, vaid on kasutanud hankeeseme eristamiseks ja eraldi turule viimiseks RHS-is ette nähtud võimalusi. Hankija ei ole loobunud hankeeseme osadeks jaotamisest, vaid on rakendanud osade suhtes erinevat menetluslikku vormi.
Näita rohkem
Hankija hangib teenuseid keskkonnahoidlikke aspekte arvestades, pöörates muuhulgas tähelepanu digitaalse jalajälje vähendamisele, ökomärgisega paberi kasutamisele tööprotsessides ning toidujäätmete tekke vähendamisele, võimaldades järelejäänud toidu nõuetekohast pakendamist kaasavõtmiseks.
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Euroopa Liit
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 30.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 25.0
20.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-02 12:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping ühe ettevõtjaga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 3
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Infosüsteemi Amet
Riiklik registreerimisnumber:
70006317
Postiaadress: Pärnu mnt 139a
Postiindeks: 15169
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kaia kattel
E-post: hanketiim@ria.ee 📧
Telefon: +372 56648323 📞
URL: http://www.ria.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ria.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10695584/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10695584/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija on riigihanke kavandamisel lähtunud RHS eesmärkidest ja osadeks jaotamist käsitlevatest sätetest.
Hankija on hinnanud hankeeseme olemust, selle funktsionaalset ja majanduslikku iseseisvust ning võimalikke turul pakutavaid lahendusi.
Esialgses hankekorralduses oli hankeeseme ulatus kavandatud kolme eraldiseisva osa kaudu. Menetluste korraldamise käigus otsustas hankija nimetatud kolm sisulist osa realiseerida kahe eraldi hankena. Selline korralduslik muudatus ei ole muutnud hankeeseme tegelikku sisulist jaotust ega toonud kaasa hankeeseme kunstlikku ühendamist. Muutus üksnes osade menetluslik korraldus. Seega ei ole hankija käsitlenud kogu hankeeset ühe lahutamatu tervikuna, vaid on kasutanud hankeeseme eristamiseks ja eraldi turule viimiseks RHS-is ette nähtud võimalusi. Hankija ei ole loobunud hankeeseme osadeks jaotamisest, vaid on rakendanud osade suhtes erinevat menetluslikku vormi.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-605352 (2026-09-01)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕