Vändra piirkonna õpilaste veo teenus 2026-2029

Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus

Hanke objektiks on Vändra piirkonna õpilaste veo teenus perioodil 2026–2029. Teenust osutatakse vastavalt hanke alusdokumentides (sh tehnilises kirjelduses) toodud mahtudele, tingimustele ja nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-20. Hange avaldati aadressil 2026-06-17.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-17 Hanketeade
2026-08-17 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-17)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Vändra piirkonna õpilaste veo teenus 2026-2029
Viitenumber: 312149-0000
Lühikirjeldus:
Hanke objektiks on Vändra piirkonna õpilaste veo teenus perioodil 2026–2029. Teenust osutatakse vastavalt hanke alusdokumentides (sh tehnilises kirjelduses) toodud mahtudele, tingimustele ja nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Eriotstarbelised maanteetranspordi reisijateveoteenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 312149-0000
Täiendav teave:
Teenust teostatakse geograafiliselt ühes piirkonnas. Osadeks jaotades ei ole see majanduslikult kasulik ei pakkujale ega hankijale (vedude maht on selleks liiga väike).
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus: Liikumispuuetega inimeste transporditeenus ei ole käesoleva hanke osa
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Põhja-Pärnumaa vald
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2029-06-20 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-20 09:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-20 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Tuleb esitada lepingu täitmiseks määratud töötajate nimed ja nende kutsekvalifikatsioonid
Avamise kuupäev: 2026-07-20 10:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus
Riiklik registreerimisnumber: 77000234
Postiaadress: Pärnu-Paide mnt 2
Postiindeks: 87701
Postilinn: Põhja-Pärnumaa vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Taimo tooming
E-post: vald@pparnumaa.ee 📧
Telefon: +372 5260635 📞
URL: http://www.pparnumaa.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.pparnumaa.ee 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10472565/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10472565/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2029-06-20 📅

Täiendav teave
Täiendav teave
Teenust teostatakse geograafiliselt ühes piirkonnas. Osadeks jaotades ei ole see majanduslikult kasulik ei pakkujale ega hankijale (vedude maht on selleks liiga väike).
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 117-424133 (2026-06-17)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 1.90 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 13-17/2026/31
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-14 📅
Pealkiri: TÖÖVÕTULEPING NR 13-17/2026/31
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 1.90 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 743704
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: osaühing Venderloo Veod
Riiklik registreerimisnumber: 11891628
Postiaadress: Mere tn 7
Postiindeks: 80042
Postilinn: Pärnu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@venderloo.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 158-570295 (2026-08-17)