Sõlmitava raamlepingu objektiks on PRIA-s kasutatavate erinevate geoinfosüsteemide arendus- ja hooldusteenused. Raamlepingu objektiks võib ka olla PRIA-le uute geoinfosüsteemi tarkvarade/lahenduste välja töötamine/loomine. Tarkvara arendus- ja hooldustööde hulka loetakse muuhulgas: 1) projekti juhtimist; 2) süsteemianalüüsi, detailanalüüsi; 3) kasutatavuse analüüsi ja ekraanikuvade kujundamist prototüübina; 4) tarkvara ja andmebaasi disaini; 5) tehnilist disaini; 6) arhitektuuri loomist; 7) programmeerimist; 8) testimist; 9) dokumenteerimist; 10) konsultatsiooni; 11) koolitamist; 12) baastarkvara konfigureerimist jms töid, mis on vajalikud tarkvarade, nende liideste ja teenuste arendamiseks ja hooldamiseks.
Tähtaeg
Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2024-06-18.
Hange avaldati aadressil 2024-05-13.
Hanketeade (2024-05-13) Objekt Hanke ulatus
Pealkiri: PRIA geoinfosüsteemide arendus- ja hooldusteenuste tellimine
Viitenumber: 277135
Lühikirjeldus:
Sõlmitava raamlepingu objektiks on PRIA-s kasutatavate erinevate geoinfosüsteemide arendus- ja hooldusteenused. Raamlepingu objektiks võib ka olla PRIA-le uute geoinfosüsteemi tarkvarade/lahenduste välja töötamine/loomine. Tarkvara arendus- ja hooldustööde hulka loetakse muuhulgas:
1) projekti juhtimist;
2) süsteemianalüüsi, detailanalüüsi;
3) kasutatavuse analüüsi ja ekraanikuvade kujundamist prototüübina;
4) tarkvara ja andmebaasi disaini;
5) tehnilist disaini;
6) arhitektuuri loomist;
7) programmeerimist;
8) testimist;
9) dokumenteerimist;
10) konsultatsiooni;
11) koolitamist;
12) baastarkvara konfigureerimist jms töid, mis on vajalikud tarkvarade, nende liideste ja teenuste arendamiseks ja hooldamiseks.
Sõlmitava raamlepingu objektiks on PRIA-s kasutatavate erinevate geoinfosüsteemide arendus- ja hooldusteenused. Raamlepingu objektiks võib ka olla PRIA-le uute geoinfosüsteemi tarkvarade/lahenduste välja töötamine/loomine. Tarkvara arendus- ja hooldustööde hulka loetakse muuhulgas:
1) projekti juhtimist;
2) süsteemianalüüsi, detailanalüüsi;
3) kasutatavuse analüüsi ja ekraanikuvade kujundamist prototüübina;
4) tarkvara ja andmebaasi disaini;
5) tehnilist disaini;
6) arhitektuuri loomist;
7) programmeerimist;
8) testimist;
9) dokumenteerimist;
10) konsultatsiooni;
11) koolitamist;
12) baastarkvara konfigureerimist jms töid, mis on vajalikud tarkvarade, nende liideste ja teenuste arendamiseks ja hooldamiseks.
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 4 000 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 277135
Täiendav teave:
Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud riigihanke selgitava dokumendi (RSD) punktis 1.8.
Hanketeate punktis 2.1.3 on esitatud raamlepingu eeldatav ja ühtlasi ka maksimaalne kogumaksumus ja see on kokku kuni 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta. Raamlepingu tegelik ja lõplik kogumaksumus sõltub aga PRIA eelarvest, tööde teostamise vajadusest ja pakkuja poolt pakutud maksumusest. Seega võib raamlepingu lõplikuks kogumaksumuseks kujuneda ka väiksem summa. Kui pooled on raamlepingu lõppedes sõlminud hankelepinguid väiksemas mahus, kui 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta, ei kuulu ülejäänud summa pakkujale väljamaksmisele.
Hanketeate punktis 5.1.3 esitatud raamlepingu kestuse alguskuupäev ei ole täpne kuupäev, vaid üksnes eeldatav kuupäev. Tegelikult võib raamlepingu sõlmimine toimuda ka varem või hiljem sõltuvalt sellest, kui pikaks kujuneb hankemenetlus.
Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud riigihanke selgitava dokumendi (RSD) punktis 1.8.
Hanketeate punktis 2.1.3 on esitatud raamlepingu eeldatav ja ühtlasi ka maksimaalne kogumaksumus ja see on kokku kuni 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta. Raamlepingu tegelik ja lõplik kogumaksumus sõltub aga PRIA eelarvest, tööde teostamise vajadusest ja pakkuja poolt pakutud maksumusest. Seega võib raamlepingu lõplikuks kogumaksumuseks kujuneda ka väiksem summa. Kui pooled on raamlepingu lõppedes sõlminud hankelepinguid väiksemas mahus, kui 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta, ei kuulu ülejäänud summa pakkujale väljamaksmisele.
Hanketeate punktis 5.1.3 esitatud raamlepingu kestuse alguskuupäev ei ole täpne kuupäev, vaid üksnes eeldatav kuupäev. Tegelikult võib raamlepingu sõlmimine toimuda ka varem või hiljem sõltuvalt sellest, kui pikaks kujuneb hankemenetlus.
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik:
Raamlepingu täitmisel peab pakkuja tagama, et hankelepingu täitmises osalevad pakkuja meeskonnaliikmed täidavad hankija nõudmisel raamlepingu täitmisega seotud tööülesandeid Tartus hankija kontoris (eelkõige hankijaga tihedat suhtlemist nõudvad teenused (sh analüüs, projekti koosolekud jms)). Üldjuhul ei toimu teenuse osutamine hankija asukohas, kuid vajadusel võib hankija seda siiski nõuda. Pakkuja meeskonnaliikmete transpordile kulunud aeg, majutus- ja transpordikulud ei kuulu hankija poolt eraldi tasustamisele.
Raamlepingu täitmisel peab pakkuja tagama, et hankelepingu täitmises osalevad pakkuja meeskonnaliikmed täidavad hankija nõudmisel raamlepingu täitmisega seotud tööülesandeid Tartus hankija kontoris (eelkõige hankijaga tihedat suhtlemist nõudvad teenused (sh analüüs, projekti koosolekud jms)). Üldjuhul ei toimu teenuse osutamine hankija asukohas, kuid vajadusel võib hankija seda siiski nõuda. Pakkuja meeskonnaliikmete transpordile kulunud aeg, majutus- ja transpordikulud ei kuulu hankija poolt eraldi tasustamisele.
Kestus: 48 kuud Kestus
Alguskuupäev: 2024-08-31 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Menetlus Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2024-06-18 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2024-06-18 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Tuleb esitada lepingu täitmiseks määratud töötajate nimed ja nende kutsekvalifikatsioonid
Avamise kuupäev: 2024-06-18 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅ Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Raamlepingu täitmist võidakse rahastada Euroopa Liidu struktuurifondide toetuste abil või MAK või EMKF tehnilisest abist või muudest fondidest/allikatest.
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Lubatud
Alguskuupäev: 2024-08-31 📅
Täiendav teave Täiendav teave
Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud riigihanke selgitava dokumendi (RSD) punktis 1.8.
Hanketeate punktis 2.1.3 on esitatud raamlepingu eeldatav ja ühtlasi ka maksimaalne kogumaksumus ja see on kokku kuni 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta. Raamlepingu tegelik ja lõplik kogumaksumus sõltub aga PRIA eelarvest, tööde teostamise vajadusest ja pakkuja poolt pakutud maksumusest. Seega võib raamlepingu lõplikuks kogumaksumuseks kujuneda ka väiksem summa. Kui pooled on raamlepingu lõppedes sõlminud hankelepinguid väiksemas mahus, kui 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta, ei kuulu ülejäänud summa pakkujale väljamaksmisele.
Hanketeate punktis 5.1.3 esitatud raamlepingu kestuse alguskuupäev ei ole täpne kuupäev, vaid üksnes eeldatav kuupäev. Tegelikult võib raamlepingu sõlmimine toimuda ka varem või hiljem sõltuvalt sellest, kui pikaks kujuneb hankemenetlus.
Põhjendus, miks hankija on otsustanud mitte jagada käesolevat riigihanget ühe menetluse raames erinevateks osadeks, on esitatud riigihanke selgitava dokumendi (RSD) punktis 1.8.
Hanketeate punktis 2.1.3 on esitatud raamlepingu eeldatav ja ühtlasi ka maksimaalne kogumaksumus ja see on kokku kuni 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta. Raamlepingu tegelik ja lõplik kogumaksumus sõltub aga PRIA eelarvest, tööde teostamise vajadusest ja pakkuja poolt pakutud maksumusest. Seega võib raamlepingu lõplikuks kogumaksumuseks kujuneda ka väiksem summa. Kui pooled on raamlepingu lõppedes sõlminud hankelepinguid väiksemas mahus, kui 4 000 000 eurot ilma käibemaksuta, ei kuulu ülejäänud summa pakkujale väljamaksmisele.
Hanketeate punktis 5.1.3 esitatud raamlepingu kestuse alguskuupäev ei ole täpne kuupäev, vaid üksnes eeldatav kuupäev. Tegelikult võib raamlepingu sõlmimine toimuda ka varem või hiljem sõltuvalt sellest, kui pikaks kujuneb hankemenetlus.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee📧
Telefon: +3726113713📞 Läbivaatamise keha Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2024/S 093-283551 (2024-05-13)
Hanketeade (2024-06-03) Objekt Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 4 000 000 EUR 💰
Muudatused Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 13ed2964-d48f-423f-8b19-fdfbb9ff68bb-01
Allikas: OJS 2024/S 108-333037 (2024-06-03)