Majandustarkvara SAP litsentside tugiteenus

Tallinna Strateegiakeskus

Hanke esemeks on majandustarkvara SAP litsentside tugiteenus vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele.

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2025-04-14. Hange avaldati aadressil 2025-03-12.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2025-03-12 Hanketeade
2026-08-10 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2025-03-12)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Majandustarkvara SAP litsentside tugiteenus
Viitenumber: 290952
Lühikirjeldus:
Hanke esemeks on majandustarkvara SAP litsentside tugiteenus vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele.
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Tarkvara tugiteenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 290952
Täiendav teave:
Hankija ei ole riigihanget osadeks jaganud, kuna litsentsitoe terviklikkusest lähtuvalt on tarvis tuge kõikidele tarkvara litsentsidele samaaegselt, muidu pole hankijal võimalik tarkvara kasutada.
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 24 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2025-05-17 📅
Kirjeldus
Muu informatsioon uuendamise kohta: Lepingu pikendamine on toodud hankelepingu projektis.
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2025-04-14 14:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2025-04-14 15:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2025-04-14 15:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Kõrvalejätmise alus: Ainult siseriiklikest õigusaktidest tulenevad kõrvalejätmise alused
Väljaarvamise aluste kirjeldus: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/8445984/procurement-passport

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tallinna Strateegiakeskus
Riiklik registreerimisnumber: 75023817
Postiaadress: Vabaduse väljak 7
Postiindeks: 15199
Postilinn: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kädi kröönkvist
E-post: hankekeskus@tallinnlv.ee 📧
Telefon: +372 6149261 📞
URL: https://www.tallinn.ee 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.tallinn.ee 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/8445984/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/8445984/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2025-05-17 📅

Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei ole riigihanget osadeks jaganud, kuna litsentsitoe terviklikkusest lähtuvalt on tarvis tuge kõikidele tarkvara litsentsidele samaaegselt, muidu pole hankijal võimalik tarkvara kasutada.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2025/S 051-162806 (2025-03-12)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-10)
Objekt
Hanke ulatus
Viitenumber: 290952-0000
Lühikirjeldus:
Hanke esemeks on majandustarkvara SAP litsentside tugiteenus vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 290952-0000
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1

Lepingu sõlmimine
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 7-2.1/114
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2025-05-12 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 278 600 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 652002
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing MS Ärisüsteemid
Riiklik registreerimisnumber: 10538261
Postiaadress: Lõõtsa tn 2b
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@msbs.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞

Tellija
Nimi ja aadressid
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Kontaktpunkt: Kädi veersalu
Kommunikatsioon
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 1

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus

Muudatused
Muu lisateave
Riigihangete seaduse § 123 lg 1 p 2 ja lepingu punkti 8.2 alusel pikendati lepingut 12 kuu võrra.
Muudatuse peamine põhjus: Muudatused allapoole teatavat miinimumväärtust ("vähese tähtsusega").
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: TEN-0001
Uus väärtus
Tekst:
Riigihangete seaduse § 123 lg 1 p 2 ja lepingu punkti 8.2 alusel pikendati lepingut 12 kuu võrra.
Allikas: OJS 2026/S 153-556547 (2026-08-10)