Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus

Hanke eesmärk on mootorpuuride, mootorpuuri varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ja komplektidesse kuuluvate elementide ning mootorpuuride hooldus- ja remonttööde teenuse, mootorsaekomplektide, erineva aiatehnika, aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine koos kohale toimetamisega nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-09-30

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-08-28 Hanketeade
Hanketeade (2026-08-28)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Viitenumber: 314028-0000
Lühikirjeldus:
Hanke eesmärk on mootorpuuride, mootorpuuri varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ja komplektidesse kuuluvate elementide ning mootorpuuride hooldus- ja remonttööde teenuse, mootorsaekomplektide, erineva aiatehnika, aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine koos kohale toimetamisega nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Mitmesugused aiatööriistad 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 100 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 5
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 5

1️⃣
Sisemine tunnus: 314028-0001
Pealkiri: Mootorpuuride ostmine, hooldus ja remont
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 400 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Mootorpuuride ostmine, hooldus ja remont / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendavad tooted/teenused: Elektrimasinate, -aparaatide ja seonduvate seadmete remondi- ja hooldusteenused 📦
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kogu Eesti territoorium
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 48 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 70.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 15.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 314028-0002
Pealkiri: Mootorsaekomplektide ja muu aiatehnika ostmine
Hanke kirjeldus:
Mootorsaekomplektide ja muu aiatehnika ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Tooted/teenused: Mootorsaagide osad 📦
Täiendavad tooted/teenused: Preemiakriteeriumid
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 314028-0003
Pealkiri: Aiatehnika hooldus ja remont Põhja ja Lääne piirkonnas
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 100 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Aiatehnika hooldus ja remont Harjumaal (välja arvatud Kuusalu vallas asuvad objektid nagu Keskpolügoon), Raplamaal, Järvamaal, Läänemaal, Saaremaal, Hiiumaal ja Pärnumaal asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Täiendavad tooted/teenused: Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Põhja- ja Lääne-Eesti piirkonnad
Esitamiskoht: Preemiakriteeriumid
Hind (osakaal): 90.0
Kulukriteerium (osakaal): 10.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Sisemine tunnus: 314028-0004
Pealkiri: Aiatehnika hooldus ja remont Kirde piirkonnas
Hanke kirjeldus:
Aiatehnika hooldus ja remont Lääne-Virumaal, Ida-Virumaal ja Kuusalu vallas (sh Keskpolügoon) asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Täiendavad tooted/teenused: Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kirde-Eesti piirkond
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004

5️⃣
Sisemine tunnus: 314028-0005
Pealkiri: Aiatehnika hooldus ja remont Lõuna piirkonnas
Hanke kirjeldus:
Aiatehnika hooldus ja remont Tartumaal, Võrumaal, Jõgevamaal, Viljandimaal, Valgamaal ja Põlvamaal asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu- ja Võrumaa
Esitamiskoht: Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005
Hanke ulatus
Täiendavad tooted/teenused:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-30 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-30 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 3
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-30 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
Riiklik registreerimisnumber: 70009764
Postiaadress: Järve tn 34a
Postiindeks: 11314
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Hele hannah noormaa
E-post: info@rkik.ee 📧
Telefon: +372 53596351 📞
URL: https://www.kaitseinvesteeringud.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: https://www.kaitseinvesteeringud.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Riigikaitse
Teave ühishangete kohta
Lepingu sõlmib keskne ostuasutus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10668024/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10668024/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihankes saavad osaleda ainult pakkujad, kelle elu- või asukoht on riigihangete seaduse § 3 p-s 2 nimetatud riigis (Eesti, mõni muu Euroopa Liidu liikmesriik, muu Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriik või Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepinguga ühinenud riik). Nimetatud tingimus kehtib ka isikute suhtes, kelle vahenditele pakkuja käesoleva seaduse § 103 lõike 1 alusel tugineb (riigihangete seaduse § 7 lg 3). Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 168-600403 (2026-08-28)