Arendustööd Riigi õigusabi infosüsteemi (RIS) tellimuste jagamise funktsiooni integreerimiseks Avalikku E-toimikusse (AET)
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida hankeleping ühe edukaks tunnistatud pakkujaga, kes hakkab teostama detailanalüüsi- ja arendustöid riigi õigusabi infosüsteemi (RIS) tellimuste jagamise funktsionaalsuse integreerimiseks Avalikku E-toimikusse (AET). Detailanalüüs peab põhinema tehnilise kirjelduse lisa 1 eelanalüüsil. Detailanalüüsi eesmärk on täpsustada lahendus, mille alusel viiakse RIS-i tellimuste jagamise funktsionaalsus üle AET-i ning tagatakse selle ühildumine AET-i olemasoleva arhitektuuri ja tööprotsessidega. Töö käigus tuleb analüüsida ja kirjeldada ka RIS-i muude funktsionaalsuste jätkuv toimimine olukorras, kus tellimuste jagamise funktsionaalsus viiakse üle AET infosüsteemi. Detailanalüüsi tulemused on aluseks käesoleva hankelepingu raames teostatavale arendustööle. Töö hõlmab muu hulgas arendust, testimist ning lahenduse kasutuselevõtu toetamiseks vajalikke tegevusi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-28. Hange avaldati aadressil 2026-04-27.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused › Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused
- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-27 | Hanketeade |
| 2026-05-15 | Hanketeade |
| 2026-08-19 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Arendustööd Riigi õigusabi infosüsteemi (RIS) tellimuste jagamise funktsiooni integreerimiseks Avalikku E-toimikusse (AET)
Viitenumber:
307717-0000
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
307717-0000
Täiendav teave:
Hindamiskriteeriumites on kasutatud sotsiaalselt vastutustundlikku aspekti.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Innovatsioonihange: Hanke alusel tellitud tööd, asjad või teenused toovad endaga kaasa protsessiinnovatsiooni.
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus:
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 7 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-06-01 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 25.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 50.0
5.0
20.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-28 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-28 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-28 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Registrite ja Infosüsteemide Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
70000310
Postiaadress: Lubja tn 4
Postiindeks: 19081
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Teele Nässi
E-post: rik.hanked@rik.ee 📧
Telefon: +372 58505692 📞
URL: http://www.rik.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rik.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10065004/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10065004/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-06-01 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 083-294776 (2026-04-27)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Kirjeldus
Kestus: 9 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-01 📅
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-01 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-01 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-01 13:00:00.000 📅
Tellija
Kommunikatsioon
Alguskuupäev: 2026-07-01 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Uus väärtus
Tekst:
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 53ff8236-29b5-477f-9c95-4e61ca9ef613-01
Allikas: OJS 2026/S 094-337387 (2026-05-15)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 184 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
2/52-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-18 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 184 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
734236
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: osaühing BPW Consulting
Riiklik registreerimisnumber:
10560025
Postiaadress: Maakri tn 23a
Postiindeks: 10145
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@bpw-consulting.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 160-577531 (2026-08-19)