Digioskuste algtaseme koolitus

Eesti Töötukassa

Koolituse tulemusena omandab koolitatav digitaalse kirjaoskuse algtaseme teadmised, mis baseeruvad rahvusvahelisel DigComp 3.0 raamistikul. Koolituse käigus saab koolitatav praktilised oskused ja teadmised, kuidas iseseisvalt arvutit kasutada ning sooritada lihtsamaid toiminguid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-06. Hange avaldati aadressil 2026-06-12.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-12 Hanketeade
2026-08-19 Hankelepingu sõlmimise teade
2026-08-21 Hankelepingu sõlmimise teade
2026-08-24 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-12)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Digioskuste algtaseme koolitus
Viitenumber: 312001-0000
Lühikirjeldus:
Koolituse tulemusena omandab koolitatav digitaalse kirjaoskuse algtaseme teadmised, mis baseeruvad rahvusvahelisel DigComp 3.0 raamistikul. Koolituse käigus saab koolitatav praktilised oskused ja teadmised, kuidas iseseisvalt arvutit kasutada ning sooritada lihtsamaid toiminguid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 222 880 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 8

1️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0001
Pealkiri: Rakvere linn
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 56 000 EUR 💰
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Hankija võib kõrvaldada riigihankest pakkuja, kes on rikkunud õigusaktidest või kollektiivlepingust tulenevaid keskkonna-, sotsiaal- või tööõiguse valdkonnas kohaldatavaid kohustusi (RHS § 95 lg 4 p 2).
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Rakvere linn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-01 📅
Lõppkuupäev: 2027-12-31 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0002
Pealkiri: Paide linn, Paide linn
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 10 080 EUR 💰
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus: Teenusel ei osale puuetega inimesi.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Paide linn, Paide linn
Esitamiskoht: Kesk-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0003
Pealkiri: Kuressaare linn
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 22 400 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kuressaare linn
Esitamiskoht: Lääne-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0004
Pealkiri: Viljandi linn
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 33 600 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Viljandi linn
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004

5️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0005
Pealkiri: Jõhvi linn
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Jõhvi linn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005

6️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0006
Pealkiri: Valga linn
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Valga linn
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-01 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006

7️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0007
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007

8️⃣
Sisemine tunnus: 312001-0008
Pealkiri: Narva linn
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Narva linn
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-06 10:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Töötukassa
Riiklik registreerimisnumber: 74000085
Postiaadress: Lõõtsa tn 2a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Maarja suurkask
E-post: info@tootukassa.ee 📧
Telefon: +372 6148532 📞
URL: http://www.tootukassa.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tootukassa.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Sotsiaalkaitse
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10457164/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10457164/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
Kui riigihanke dokumentides ja hanketeates esitatud andmed on vasturääkivad, loetakse õigeks hanketeates esitatud andmeid. Välja arvatud vaidlustuse läbivaatamise kord, kui hankija sõlmib halduslepingu ja hankelepingu kestus. Halduslepingute korral tuleb õigeks lugeda järgmine vaidlustuse viide: vaidlustus peab olema laekunud Tallinna Halduskohtule 30 päeva jooksul alates päevast, kui vaidlustaja sai teada või pidi teada saama oma õiguste rikkumisest või huvide kahjustamisest. Hankelepingu kestuse korral tuleb lähtuda riigihanke dokumendis toodud andmetest.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 113-407785 (2026-06-12)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 8 784 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Lepingu number: 7-6.3/26/0052
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-19 📅
Pealkiri: Tööturukoolituse haldusleping nr 7-6.3/26/0052
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 8 784 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 737978
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Nordic Koolitus OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 14728308
Postiaadress: Lõõtsa tn 5
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@nordickoolitus.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 161-580307 (2026-08-19)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 142 608 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 7-6.3/26/0051
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-21 📅
Pealkiri: Tööturukoolituse haldusleping nr 7-6.3/26/0051
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 40 800 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 739727
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: mittetulundusühing Valga Arvutikeskus
Riiklik registreerimisnumber: 80087434
Postiaadress: Vabaduse tn 22
Postiindeks: 68204
Postilinn: Valga vald
E-post: info@walk.ee 📧

2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 19 584 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0003

3️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004
Lepingu/partii koguväärtus: 24 480 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0004

4️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 16 320 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0005

5️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0006

6️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0007
Allikas: OJS 2026/S 162-581334 (2026-08-21)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 161 712 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008
Lepingu number: 7-6.3/26/0053
Pealkiri: Tööturukoolituse haldusleping nr 7-6.3/26/0053
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 19 104 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 741875
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0008
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Alfakoolitus OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 14787185
Postiaadress: P. Kerese tn 24-28
Postiindeks: 21007
Postilinn: Narva linn
E-post: info@alfakoolitus.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 163-584837 (2026-08-24)