Esmaabi – ja meditsiinivahendite ostmine

Päästeamet

Riigihanke objektiks on vastavalt hankija vajadustele esmaabivahendite (edaspidi kaup või umbisikuliselt toode) ostmine koos ostetud kauba tarnimisega hankija asukohtadesse riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel ja korras. Hankija on käesoleva riigihanke jaganud osadeks. Pakkuja esitab pakkumuse vastavalt oma soovile, kas ühele või kõigile riigihanke osadele. Riigihanke osad on: Osa 1 – Üldine esmaabivahendite soetamine; Osa 2 – Spetsiifiliste esmaabivahendite soetamine. Hanketeates märgitud lepingu sõlmimise kuupäev on eelduslik. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-10-05

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-09-02 Hanketeade
Hanketeade (2026-09-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Esmaabi – ja meditsiinivahendite ostmine
Viitenumber: 314374-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke objektiks on vastavalt hankija vajadustele esmaabivahendite (edaspidi kaup või umbisikuliselt toode) ostmine koos ostetud kauba tarnimisega hankija asukohtadesse riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel ja korras. Hankija on käesoleva riigihanke jaganud osadeks. Pakkuja esitab pakkumuse vastavalt oma soovile, kas ühele või kõigile riigihanke osadele. Riigihanke osad on: Osa 1 – Üldine esmaabivahendite soetamine; Osa 2 – Spetsiifiliste esmaabivahendite soetamine. Hanketeates märgitud lepingu sõlmimise kuupäev on eelduslik. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Meditsiinilised tarbekaubad 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 240 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 2
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 2

1️⃣
Sisemine tunnus: 314374-0001
Pealkiri: Üldine esmaabivahendite soetamine
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 160 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Riigihanke objektiks on vastavalt hankija vajadustele esmaabivahendite (edaspidi kaup või umbisikuliselt toode) ostmine koos kauba tarnimisega hankija asukohtadesse riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel ja korras. Nimekiri esmaabivahendistest on välja toodud tehnilise kirjelduse lisas 1 - Vorm I. Hanketeates märgitud lepingu sõlmimise kuupäev on eelduslik. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 24 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-21 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 314374-0002
Pealkiri: Spetsiifiliste esmaabivahendite ostmine
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 80 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Riigihanke objektiks on vastavalt hankija vajadustele esmaabivahendite (edaspidi kaup või umbisikuliselt toode) ostmine koos kauba tarnimisega hankija asukohtadesse riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel ja korras. Nimekiri esmaabivahendistest on välja toodud tehnilise kirjelduse lisas 2 - Vorm II. Hanketeates märgitud lepingu sõlmimise kuupäev on eelduslik. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Esitamiskoht: Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Kirjeldus
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: .

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Päästeamet
Riiklik registreerimisnumber: 70000585
Postiaadress: Raua tn 2
Postiindeks: 10124
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Stella rõbakov
E-post: riigihange@paasteamet.ee 📧
Telefon: +372 53880948 📞
URL: http://www.rescue.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rescue.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Avalik kord ja julgeolek
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10704484/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10704484/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-606180 (2026-09-02)