Euroopa Liidu eelarveperioodil 2028-2034 kavandatavate rahastamisvahendite eelhindamine Rahandusministeeriumile
Riigi Tugiteenuste Keskus
Hanke esemeks on teenus – mille raames teostatud analüüsi tulemusena antakse sõltumatu hinnang turutõrgete esinemisele hindamisalustes valdkondades koos investeerimisstrateegia ettepaneku ja soovitustega rahastamisvahendite kasutamiseks eraldiseisvalt või kombineeritult toetustega Euroopa Liidu rahastusperioodil 2028-2034. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-18. Hange avaldati aadressil 2026-04-14.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused › Uurimis- ja arendustöö nõustamisteenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-14 | Hanketeade |
| 2026-05-12 | Hanketeade |
| 2026-05-20 | Hanketeade |
| 2026-08-17 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-04-14)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Euroopa Liidu eelarveperioodil 2028-2034 kavandatavate rahastamisvahendite eelhindamine Rahandusministeeriumile
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Uurimis- ja arendustöö nõustamisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Lepingu täitmise kohale kehtestatud muud piirangud: Kõikjal asjaomases riigis
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Vastavustingimustes
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Kestus: 13 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-06-05 📅
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 70.0
Hind ✅
Hind (osakaal): 30.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-18 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-18 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-18 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Mario polusk
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 6631837 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10070784/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10070784/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-06-05 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 074-259596 (2026-04-14)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Euroopa Liidu eelarveperioodil 2028-2034 kavandatavate rahastamisvahendite eelhindamine Rahandusministeeriumile
Viitenumber:
307799-0000
Lühikirjeldus:
Hanke esemeks on teenus – mille raames teostatud analüüsi tulemusena antakse sõltumatu hinnang turutõrgete esinemisele hindamisalustes valdkondades koos investeerimisstrateegia ettepaneku ja soovitustega rahastamisvahendite kasutamiseks eraldiseisvalt või kombineeritult toetustega Euroopa Liidu rahastusperioodil 2028-2034. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Uurimis- ja arendustöö nõustamisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Lepingu täitmise kohale kehtestatud muud piirangud: Kõikjal asjaomases riigis
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
307799-0000
Täiendav teave:
Hankija ei jaga riigihanget osadeks ja sõlmib teenuse osutamiseks hankelepingu ühe pakkujaga. Teenuse sisuks on EL vahendite eelhindamise läbiviimine. Kuna hindamise läbiviimise teenus tervikuna võetuna täidab ühte ja sama majanduslikku ülesannet, siis hanke osadeks jaotamise vajadus puudub. Teenuse tellimine ühelt pakkujalt tagab hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise ning võimaldab rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste arvelt.
Riigi Tugiteenuste Keskuse ja Rahandusministeeriumi vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppe kohaselt Riigi Tugiteenuste Keskus korraldab Rahandusministeeriumi vajadustele vastavaid riigihankeid, mis nõuavad riigihangete seaduse kohaselt toiminguid riigihangete registris.
Näita rohkem
Vastavustingimustes
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Kestus: 13 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-06-05 📅
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 70.0
Hind ✅
Hind (osakaal): 30.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-18 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-18 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-18 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
70007340
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Mario polusk
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 6631837 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10070784/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10070784/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-06-05 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei jaga riigihanget osadeks ja sõlmib teenuse osutamiseks hankelepingu ühe pakkujaga. Teenuse sisuks on EL vahendite eelhindamise läbiviimine. Kuna hindamise läbiviimise teenus tervikuna võetuna täidab ühte ja sama majanduslikku ülesannet, siis hanke osadeks jaotamise vajadus puudub. Teenuse tellimine ühelt pakkujalt tagab hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise ning võimaldab rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste arvelt.
Riigi Tugiteenuste Keskuse ja Rahandusministeeriumi vahel sõlmitud tugiteenuste osutamise kokkuleppe kohaselt Riigi Tugiteenuste Keskus korraldab Rahandusministeeriumi vajadustele vastavaid riigihankeid, mis nõuavad riigihangete seaduse kohaselt toiminguid riigihangete registris.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 074-259596 (2026-04-14)
Hanketeade (2026-05-12)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Kestus
Alguskuupäev: 2026-06-09 📅
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-27 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-27 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-27 12:00:00.000 📅
Tellija
Kommunikatsioon
Alguskuupäev: 2026-06-09 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Uus väärtus
Tekst:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: cab71269-6b0c-40c5-82f7-d4670a100d9a-01
Allikas: OJS 2026/S 092-330364 (2026-05-12)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Kestus
Alguskuupäev: 2026-06-09 📅
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-27 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-27 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-27 12:00:00.000 📅
Tellija
Kommunikatsioon
Alguskuupäev: 2026-06-09 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Uus väärtus
Tekst:
Hankija korrigeeris lepingu punkti 5.1, uus kehtiv sõnastus on:
"Pooled vastutavad lepingust tulenevate kohustuste täitmata jätmise või mittekohase täitmisega teisele poolele tekitatud kahju eest proportsionaalselt kahju ulatusega kuni lepingu kogumaksumuse ulatuses."
Pikendasime pakkumuste esitamise tähtaega kuni 27.05.26
Näita rohkem
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: cab71269-6b0c-40c5-82f7-d4670a100d9a-01
Allikas: OJS 2026/S 092-330364 (2026-05-12)
Hanketeade (2026-05-20)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-04 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-04 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-04 13:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Uus väärtus
Tekst: Pikendasime pakkumuste esitamise tähtaega kuni 4.06.26 kl 12:00.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 25194d02-47a5-4e47-8699-55fd6b50a8da-01
Allikas: OJS 2026/S 097-348317 (2026-05-20)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-04 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-04 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-04 13:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Uus väärtus
Tekst: Pikendasime pakkumuste esitamise tähtaega kuni 4.06.26 kl 12:00.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 25194d02-47a5-4e47-8699-55fd6b50a8da-01
Allikas: OJS 2026/S 097-348317 (2026-05-20)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 246 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-11 📅
Pealkiri: HL_eelhindamine periood 28_34_RaM_Levellab
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 246 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Hankemenetluses osaleva grupi juht ✅
Osa või osade rühma tunnus:
Teave pakkumiste kohta
Leping on sõlmitud ettevõtjate rühmaga ✅
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Levellab OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Roseni tn 7a
Postiindeks: 10111
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@levellab.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Nimi: Civitta Eesti AS
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Riia tn 24a
Postiindeks: 51010
Postilinn: Tartu linn
E-post: info@civitta.ee 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Nimi: Mittetulundusühing Balti Uuringute Instituut
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Lai tn 30
Postiindeks: 51005
E-post: ibs@ibs.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 158-571522 (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 246 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
1.9-1/91-1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-11 📅
Pealkiri: HL_eelhindamine periood 28_34_RaM_Levellab
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 246 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
733261
Hankemenetluses osaleva grupi juht ✅
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Teave pakkumiste kohta
Leping on sõlmitud ettevõtjate rühmaga ✅
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Levellab OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
14557947
Postiaadress: Roseni tn 7a
Postiindeks: 10111
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@levellab.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Nimi: Civitta Eesti AS
Riiklik registreerimisnumber:
11092241
Postiaadress: Riia tn 24a
Postiindeks: 51010
Postilinn: Tartu linn
E-post: info@civitta.ee 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Nimi: Mittetulundusühing Balti Uuringute Instituut
Riiklik registreerimisnumber:
80046950
Postiaadress: Lai tn 30
Postiindeks: 51005
E-post: ibs@ibs.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 158-571522 (2026-08-17)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕