Foto- ja videotarvikute ning kaamerate ostmine
Politsei- ja Piirivalveamet
Hanke eesmärgiks on raamlepingu (edaspidi leping) sõlmimine Politsei- ja Piirivalveametile foto- ja videoseadmete ning -tarvikute ostmiseks koos toodete tarnimisega hankija asukohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-27. Hange avaldati aadressil 2026-04-22.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Fotograafiaseadmed › Kaamerad/fotoaparaadid
- • Optikaseadmete remondi- ja hooldusteenused › Fotograafiaseadmete remondi- ja hooldusteenused
- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-22 | Hanketeade |
| 2026-05-22 | Hanketeade |
| 2026-08-17 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-04-22)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Foto- ja videotarvikute ning kaamerate ostmine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Kaamerad/fotoaparaadid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 380 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Täiendavad tooted/teenused: Fotograafiaseadmete remondi- ja hooldusteenused
📦
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 48 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-27 09:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-27 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 4
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-27 10:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Politsei- ja Piirivalveamet
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pärnu mnt 139
Postiindeks: 15060
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristin-kaire valksaar
E-post: ppa@politsei.ee 📧
Telefon: +372 53315341 📞
URL: http://www.politsei.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.politsei.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Avalik kord ja julgeolek
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10000564/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10000564/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 079-279658 (2026-04-22)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Foto- ja videotarvikute ning kaamerate ostmine
Viitenumber:
306971-0000
Lühikirjeldus:
Hanke eesmärgiks on raamlepingu (edaspidi leping) sõlmimine Politsei- ja Piirivalveametile foto- ja videoseadmete ning -tarvikute ostmiseks koos toodete tarnimisega hankija asukohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Kaamerad/fotoaparaadid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 380 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
306971-0000
Täiendav teave:
Hankija ei jaga riigihanget osadeks. Teenuse tagamise ja asja ostmise grupeerimine eraldi osadeks ei ole majanduslikult mõistlik arvestades, et kõik huvitatud ettevõtjad on võimelised tehnilises kirjelduses nimetatud teenust ja asju hankijale pakkuma. See omakorda tagab hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise ning võimaldab rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste arvelt.
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 48 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-27 09:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-27 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 4
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-27 10:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Politsei- ja Piirivalveamet
Riiklik registreerimisnumber:
70008747
Postiaadress: Pärnu mnt 139
Postiindeks: 15060
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristin-kaire valksaar
E-post: ppa@politsei.ee 📧
Telefon: +372 53315341 📞
URL: http://www.politsei.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.politsei.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Avalik kord ja julgeolek
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10000564/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10000564/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei jaga riigihanget osadeks. Teenuse tagamise ja asja ostmise grupeerimine eraldi osadeks ei ole majanduslikult mõistlik arvestades, et kõik huvitatud ettevõtjad on võimelised tehnilises kirjelduses nimetatud teenust ja asju hankijale pakkuma. See omakorda tagab hankija rahaliste vahendite otstarbeka ja säästliku kasutamise ning võimaldab rahaliste vahendite kokkuhoidu tugiteenuste arvelt.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 079-279658 (2026-04-22)
Hanketeade (2026-05-22)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 380 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-09 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-09 11:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-09 11:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Uus väärtus
Tekst: Hankija muutis TK ja pikendas pakkumuste esitamise tähtaega.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 5a2ee983-8369-4070-8717-127ef79940a4-01
Allikas: OJS 2026/S 099-357295 (2026-05-22)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 380 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-09 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-09 11:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-09 11:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Uus väärtus
Tekst: Hankija muutis TK ja pikendas pakkumuste esitamise tähtaega.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 5a2ee983-8369-4070-8717-127ef79940a4-01
Allikas: OJS 2026/S 099-357295 (2026-05-22)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 380 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-17 📅
Pealkiri: Riigihanke: "Foto- ja videotarvikute ning kaamerate ostmine" (viitenumber: 306971) raamleping,t2
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 380 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 380 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Overall eesti as
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Laeva tn 7
Postiindeks: 10151
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: overall@overall.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Mediagear OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Kloostri tee 8
Postiindeks: 11911
E-post: info@mediagear.ee 📧
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Delta oü
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Punane tn 16/1
Postiindeks: 13619
E-post: info@deltamax.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: OÜ Miterassa
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Endla tn 16
Postiindeks: 10142
E-post: miterassa@miterassa.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 158-569600 (2026-08-17)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 380 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
20-2.52/4-8,t2
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-17 📅
Pealkiri: Riigihanke: "Foto- ja videotarvikute ning kaamerate ostmine" (viitenumber: 306971) raamleping,t2
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 380 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 380 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
736232
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Overall eesti as
Riiklik registreerimisnumber:
11009406
Postiaadress: Laeva tn 7
Postiindeks: 10151
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: overall@overall.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Pakkumuse tunnus:
732050
Nimi: Mediagear OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
14231588
Postiaadress: Kloostri tee 8
Postiindeks: 11911
E-post: info@mediagear.ee 📧
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
733396
Nimi: Delta oü
Riiklik registreerimisnumber:
12958079
Postiaadress: Punane tn 16/1
Postiindeks: 13619
E-post: info@deltamax.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
736240
Nimi: OÜ Miterassa
Riiklik registreerimisnumber:
11465038
Postiaadress: Endla tn 16
Postiindeks: 10142
E-post: miterassa@miterassa.ee 📧
Allikas: OJS 2026/S 158-569600 (2026-08-17)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕