Füüsilistele isikutele tehtud väljamaksete ja tulude alusandmete ning sellega seotud andmevahetusteenuste arendus- ja hooldustööd
Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus
Riigihanke eesmärk on sõlmida ühe pakkujaga raamleping füüsilistele isikutele tehtud väljamaksete ja tulude alusandmete ning sellega seotud andmevahetusteenuste haldamist toetava infosüsteemi arendus- ja hooldustööde tellimiseks lähtuvalt tellija vajadusest nii tulemi kui töötundide tellimiseks. Hankija prognoosib, et eelduslikult 90% raamlepingu rahalisest mahust tellitakse töötunde ning 10% tulemit. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-07. Hange avaldati aadressil 2026-04-06.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Tarkvaraga seotud teenused › Tarkvara arendusteenused
- • Tarkvaraga seotud teenused › Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-06 | Hanketeade |
| 2026-04-24 | Hanketeade |
| 2026-08-13 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-04-06)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Füüsilistele isikutele tehtud väljamaksete ja tulude alusandmete ning sellega seotud andmevahetusteenuste arendus- ja hooldustööd
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Tarkvara arendusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 000 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Täiendavad tooted/teenused: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
📦
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Vastavustingimustes.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Lõõtsa 8a, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 48 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 65.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 25.0
10.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-07 11:45:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-07 12:45:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-07 12:45:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Lõõtsa tn 8a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kairi osolainen
E-post: info@rmit.ee 📧
Telefon: +372 0000000 📞
URL: http://rmit.ee 🌏
Rühmajuht ✅
Ostja profiili aadress: http://rmit.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9964884/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9964884/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 068-236695 (2026-04-06)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Füüsilistele isikutele tehtud väljamaksete ja tulude alusandmete ning sellega seotud andmevahetusteenuste arendus- ja hooldustööd
Viitenumber:
306590-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke eesmärk on sõlmida ühe pakkujaga raamleping füüsilistele isikutele tehtud väljamaksete ja tulude alusandmete ning sellega seotud andmevahetusteenuste haldamist toetava infosüsteemi arendus- ja hooldustööde tellimiseks lähtuvalt tellija vajadusest nii tulemi kui töötundide tellimiseks. Hankija prognoosib, et eelduslikult 90% raamlepingu rahalisest mahust tellitakse töötunde ning 10% tulemit. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Tarkvara arendusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 000 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
306590-0000
Täiendav teave:
Hankija jätab hanke osadeks jaotamata kuna tegemist on olemuslikult ühe teenusvaldkonna tihedalt integreeritud arendustöödega, mistõttu ei ole selle osadeks jaotamine raamhanke korraldamisel otstarbekas. Hanke osadeks jagamine raamlepingu sõlmimise faasis tooks kaasa riski lahenduste killustumiseks ja keerulisemaks haldamiseks. Vajadus kooskõlastada eri osade töövõtjate tegevust võib ohustada lepingu nõuetekohast täitmist ja muuta lepingu täitmise keerukaks ja kulukaks.
Näita rohkem
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Vastavustingimustes.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Lõõtsa 8a, Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 48 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 65.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 25.0
10.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-07 11:45:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-07 12:45:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-07 12:45:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus
Riiklik registreerimisnumber:
70009244
Postiaadress: Lõõtsa tn 8a
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kairi osolainen
E-post: info@rmit.ee 📧
Telefon: +372 0000000 📞
URL: http://rmit.ee 🌏
Rühmajuht ✅
Ostja profiili aadress: http://rmit.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9964884/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9964884/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija jätab hanke osadeks jaotamata kuna tegemist on olemuslikult ühe teenusvaldkonna tihedalt integreeritud arendustöödega, mistõttu ei ole selle osadeks jaotamine raamhanke korraldamisel otstarbekas. Hanke osadeks jagamine raamlepingu sõlmimise faasis tooks kaasa riski lahenduste killustumiseks ja keerulisemaks haldamiseks. Vajadus kooskõlastada eri osade töövõtjate tegevust võib ohustada lepingu nõuetekohast täitmist ja muuta lepingu täitmise keerukaks ja kulukaks.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 068-236695 (2026-04-06)
Hanketeade (2026-04-24)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 000 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-11 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: ee524076-3bd9-4b27-89e4-70d4ee58edbd-01
Allikas: OJS 2026/S 081-285552 (2026-04-24)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 000 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-11 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: ee524076-3bd9-4b27-89e4-70d4ee58edbd-01
Allikas: OJS 2026/S 081-285552 (2026-04-24)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-13)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 2 000 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-12 📅
Pealkiri: Raamleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 11
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 11
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 11
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 2 000 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 2 000 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Finest as
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 80d
Postiindeks: 10112
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: sales@finest.eu 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 156-565274 (2026-08-13)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 2 000 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
2.1-4/26/00045
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-12 📅
Pealkiri: Raamleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 11
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 11
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 11
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 2 000 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 2 000 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
726010
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Finest as
Riiklik registreerimisnumber:
10714404
Postiaadress: Tartu mnt 80d
Postiindeks: 10112
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: sales@finest.eu 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 156-565274 (2026-08-13)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused (10 uued hanked)