Kehtna valla teede talihooldus perioodil 2026-2030
Kehtna Vallavalitsus
Talihooldusteenuse osutamine, sealhulgas lumetõrje- ja vajadusel libedusetõrjetööde teostamine Kehtna valla haldusterritooriumil asuvatel teedel, tänavatel, platsidel, kergliiklusteedel ning hankedokumentides nimetatud avalikus kasutuses olevatel erateedel aastatel 2026–2030. Kehtna vald on jagatud 12 piirkonnaks. Pakkumuse võib esitada ühele, mitmele või kõigile piirkondadele. Teenust osutatakse 4 talveperioodil ajavahemikul november kuni aprill. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-09-16
Kes? Mida?- • Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused › Lumekoristusteenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kehtna valla teede talihooldus perioodil 2026-2030
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Lumekoristusteenused 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 12
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 1 - Kaerepere
Hanke kirjeldus:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Kaerepere piirkond
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kesk-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-11-01 📅
Lõppkuupäev: 2030-04-30 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 2 - Kehtna alevik
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Kehtna alevik
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 3 - Kehtna
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Kehtna piirkond
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 4 - Keava
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Keava piirkond
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 5 - Ingliste
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Ingliste piirkond
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 6 - Lelle
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Lelle piirkond
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
7️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 7 - Põllu, Haakla
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Põllu ja Haakla külade piirkond
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
8️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 8 - Eidapere
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Eidapere piirkond
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
9️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 9 - Järvakandi alev
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Järvakandi alev
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 10 - Järvakandi
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Järvakandi piirkond
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 11 - Kehtna, Keava, Kaerepere kergliiklustee
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald, Kehtna, Keava, Kaerepere kergliiklustee
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Piirkond 12 - Järvakandi, Eidapere kergliiklusteed
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald, Järvakandi ja Eidapere kergliiklusteed
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-16 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-16 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-16 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Kehtna Vallavalitsus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pargi tn 2
Postiindeks: 79001
Postilinn: Kehtna vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tiina Satsi
E-post: kehtna@kehtna.ee 📧
Telefon: +372 53040923 📞
URL: https://kehtna.kovtp.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: https://kehtna.kovtp.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10744924/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10744924/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-603228 (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kehtna valla teede talihooldus perioodil 2026-2030
Viitenumber:
314761-0000
Lühikirjeldus:
Talihooldusteenuse osutamine, sealhulgas lumetõrje- ja vajadusel libedusetõrjetööde teostamine Kehtna valla haldusterritooriumil asuvatel teedel, tänavatel, platsidel, kergliiklusteedel ning hankedokumentides nimetatud avalikus kasutuses olevatel erateedel aastatel 2026–2030.
Kehtna vald on jagatud 12 piirkonnaks.
Pakkumuse võib esitada ühele, mitmele või kõigile piirkondadele.
Teenust osutatakse 4 talveperioodil ajavahemikul november kuni aprill. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Lumekoristusteenused 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 12
1️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0001
Pealkiri: Piirkond 1 - Kaerepere
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kaerepere piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kehtna vald Kaerepere piirkond
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kesk-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-11-01 📅
Lõppkuupäev: 2030-04-30 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0002
Pealkiri: Piirkond 2 - Kehtna alevik
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kehtna aleviku teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0003
Pealkiri: Piirkond 3 - Kehtna
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kehtna piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0004
Pealkiri: Piirkond 4 - Keava
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Keava piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0005
Pealkiri: Piirkond 5 - Ingliste
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Ingliste piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0006
Pealkiri: Piirkond 6 - Lelle
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Lelle piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
7️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0007
Pealkiri: Piirkond 7 - Põllu, Haakla
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Põllu, Haakla piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0007
8️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0008
Pealkiri: Piirkond 8 - Eidapere
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Eidapere piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0008
9️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0009
Pealkiri: Piirkond 9 - Järvakandi alev
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Järvakandi alevi teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0010
Pealkiri: Piirkond 10 - Järvakandi
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Järvakandi piirkonna teedel/tänavatel ja erateedel aastatel 2023 kuni 2026 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0011
Pealkiri: Piirkond 11 - Kehtna, Keava, Kaerepere kergliiklustee
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Kehtna, Keava, Kaerepere kergliiklusteedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
314761-0012
Pealkiri: Piirkond 12 - Järvakandi, Eidapere kergliiklusteed
Hanke kirjeldus:
Talihoolduse (lumetõrjetööde) teostamine Kehtna valla Järvakandi, Eidapere kergliiklusteedel aastatel 2026 kuni 2030 vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele ja nõuetele. Lisas 1 Tehniline kirjeldus on toodud kaardilink tänavatele ja teedele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0012
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-16 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-16 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-16 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Kehtna Vallavalitsus
Riiklik registreerimisnumber:
77000252
Postiaadress: Pargi tn 2
Postiindeks: 79001
Postilinn: Kehtna vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tiina Satsi
E-post: kehtna@kehtna.ee 📧
Telefon: +372 53040923 📞
URL: https://kehtna.kovtp.ee/ 🌏
Ostja profiili aadress: https://kehtna.kovtp.ee/ 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10744924/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10744924/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-603228 (2026-08-31)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused (12 uued hanked)