Kliinilise keemia ja immunoloogia reaktiivide ostmine
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Kliinilise keemia ja immunoloogia reaktiivide ostmine. Täpsem tehniline kirjeldus (Lisa 1) ja toodete maksumuse vorm (Lisa 2) on lisatud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-21. Hange avaldati aadressil 2026-06-20.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-20 | Hanketeade |
| 2026-08-19 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-06-20)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kliinilise keemia ja immunoloogia reaktiivide ostmine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Laboratooriumireaktiivid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 350 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tervise 28, 13419 Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-10 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-21 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-21 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-21 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tervise tn 28
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Gregor saluveer
E-post: hanked@lastehaigla.ee 📧
Telefon: +372 55910417 📞
URL: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10423144/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10423144/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-08-10 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 119-429427 (2026-06-20)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kliinilise keemia ja immunoloogia reaktiivide ostmine
Viitenumber:
311619-0000
Lühikirjeldus:
Kliinilise keemia ja immunoloogia reaktiivide ostmine. Täpsem tehniline kirjeldus (Lisa 1) ja toodete maksumuse vorm (Lisa 2) on lisatud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Laboratooriumireaktiivid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 350 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
311619-0000
Täiendav teave:
Riigihange pole jagatud osadeks, kuna reaktiivid, kalibraatorid, kontrollmaterjalid ja muud kulumaterjalid moodustavad ühe tervikliku kogumi, mis on vajalik hankija olemasolevatel analüsaatoritel analüüside tegemiseks. Nende eraldi hankimine võib tekitada ühilduvusprobleeme, raskendada analüüside kvaliteedi tagamist ning muuta vastutuse võimalike vigade korral ebaselgeks. Seetõttu on põhjendatud hankida need ühe lepingu esemena.
Näita rohkem
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tervise 28, 13419 Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-10 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-21 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-21 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-21 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Riiklik registreerimisnumber:
90006590
Postiaadress: Tervise tn 28
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Gregor saluveer
E-post: hanked@lastehaigla.ee 📧
Telefon: +372 55910417 📞
URL: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10423144/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10423144/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-08-10 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihange pole jagatud osadeks, kuna reaktiivid, kalibraatorid, kontrollmaterjalid ja muud kulumaterjalid moodustavad ühe tervikliku kogumi, mis on vajalik hankija olemasolevatel analüsaatoritel analüüside tegemiseks. Nende eraldi hankimine võib tekitada ühilduvusprobleeme, raskendada analüüside kvaliteedi tagamist ning muuta vastutuse võimalike vigade korral ebaselgeks. Seetõttu on põhjendatud hankida need ühe lepingu esemena.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 119-429427 (2026-06-20)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 350 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-12 📅
Pealkiri: Leping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 350 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 350 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: aktsiaselts Surgitech
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pärnu mnt 148
Postiindeks: 11317
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: surgitech@surgitech.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 160-577166 (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 350 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
6-14.2/2025/102
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-12 📅
Pealkiri: Leping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 350 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 350 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
743645
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: aktsiaselts Surgitech
Riiklik registreerimisnumber:
10453754
Postiaadress: Pärnu mnt 148
Postiindeks: 11317
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: surgitech@surgitech.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 160-577166 (2026-08-19)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted (>20 uued hanked)