Kuivainete, aedviljakonservide, mahla, kohvi ja tee, maitseainete, kala ostmine
Sihtasutus Pärnu Haigla
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida igas osas ühe pakkujaga raamleping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kuivaineid, aedviljakonserve, mahla, kohvi ja teed, maitseaineid, kala, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-11. Hange avaldati aadressil 2026-04-08.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida?- • Kalatooted ja -konservid › Konserveeritud kala ning muu töödeldud või säilitatud kala
- • Mitmesugused toiduained › Kohv, tee ja samalaadsed tooted
- • Mitmesugused toiduained › Maitseained
- • Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted › Kuivained
- • Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted › Puu- ja köögiviljamahlad
- • Töödeldud köögiviljad › Säilitatud ja/või konserveeritud köögiviljad
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-08 | Hanketeade |
| 2026-05-08 | Hanketeade |
| 2026-08-12 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-04-08)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kuivainete, aedviljakonservide, mahla, kohvi ja tee, maitseainete, kala ostmine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Mitmesugused toiduained 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 6
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 6
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kuivained
Hanke kirjeldus:
Tooted/teenused: Kuivained
📦
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Pärnu
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lääne-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Lepingu, raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kestus
Käesolevat lepingut võib pikendada ✅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Aedviljakonservid
Hanke kirjeldus:
Tooted/teenused: Säilitatud ja/või konserveeritud köögiviljad
📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Mahlad
Hanke kirjeldus:
Tooted/teenused: Puu- ja köögiviljamahlad
📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kohv ja tee
Hanke kirjeldus:
Tooted/teenused: Kohv, tee ja samalaadsed tooted
📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Maitseained
Hanke kirjeldus:
Tooted/teenused: Maitseained
📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kalatooted
Hanke kirjeldus:
Tooted/teenused: Konserveeritud kala ning muu töödeldud või säilitatud kala
📦
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Hanke ulatus
Täiendavad tooted/teenused:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-11 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Pärnu Haigla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Ristiku tn 1
Postiindeks: 80010
Postilinn: Pärnu linn
Piirkond: Lääne-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Jan põlluste
E-post: paas.eve@ph.ee 📧
Telefon: +372 5123827 📞
URL: http://www.ph.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ph.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10036224/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10036224/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 069-242265 (2026-04-08)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Kuivainete, aedviljakonservide, mahla, kohvi ja tee, maitseainete, kala ostmine
Viitenumber:
307398-0000
Lühikirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida igas osas ühe pakkujaga raamleping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kuivaineid, aedviljakonserve, mahla, kohvi ja teed, maitseaineid, kala, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Mitmesugused toiduained 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 6
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 6
1️⃣
Sisemine tunnus:
307398-0001
Pealkiri: Kuivained
Hanke kirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kuivaineid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Pärnu
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lääne-Eesti 🏙️
Kestus: 24 kuud
Lepingu, raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kestus
Käesolevat lepingut võib pikendada ✅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
307398-0002
Pealkiri: Aedviljakonservid
Hanke kirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul aedviljakonserve, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
307398-0003
Pealkiri: Mahlad
Hanke kirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul mahla, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
307398-0004
Pealkiri: Kohv ja tee
Hanke kirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kohvi ja teed, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
307398-0005
Pealkiri: Maitseained
Hanke kirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul maitseaineid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
307398-0006
Pealkiri: Kalatooted
Hanke kirjeldus:
Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kalatooteid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Hanke ulatus
Täiendavad tooted/teenused:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-11 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-11 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Pärnu Haigla
Riiklik registreerimisnumber:
90004527
Postiaadress: Ristiku tn 1
Postiindeks: 80010
Postilinn: Pärnu linn
Piirkond: Lääne-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Jan põlluste
E-post: paas.eve@ph.ee 📧
Telefon: +372 5123827 📞
URL: http://www.ph.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.ph.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10036224/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10036224/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 069-242265 (2026-04-08)
Hanketeade (2026-05-08)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-12 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-12 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-12 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 28cd39d6-9c4e-457c-af3a-97c55b9f5c7a-01
Allikas: OJS 2026/S 090-320514 (2026-05-08)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-12 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-12 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-12 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 28cd39d6-9c4e-457c-af3a-97c55b9f5c7a-01
Allikas: OJS 2026/S 090-320514 (2026-05-08)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-12)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 238393.91 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-06 📅
Pealkiri: Raamleping nr 7-18-1/194-26
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 60232.87 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 60232.87 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts Kaupmees & Ko
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Sepise tn 7
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: kaupmees@kaupmees.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 30204.20 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 30204.20 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing Makro Trade Baltic
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Lao tn 5
Postiindeks: 80010
Postilinn: Pärnu linn
E-post: ylle.poldoja@makrotrade.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 32886.75 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 32886.75 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 87 295 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 87 295 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
5️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Muu
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
6️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 27775.09 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 27775.09 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Vičiunai Baltic Osaühing
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Paljassaare tee 30
Postiindeks: 10313
E-post: vici@vici.ee 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 155-560994 (2026-08-12)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 238393.91 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
7-18-1/194-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-06 📅
Pealkiri: Raamleping nr 7-18-1/194-26
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 60232.87 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 60232.87 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
723764
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts Kaupmees & Ko
Riiklik registreerimisnumber:
10347466
Postiaadress: Sepise tn 7
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: kaupmees@kaupmees.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Suurettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 30204.20 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 30204.20 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
728949
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Osaühing Makro Trade Baltic
Riiklik registreerimisnumber:
10617776
Postiaadress: Lao tn 5
Postiindeks: 80010
Postilinn: Pärnu linn
E-post: ylle.poldoja@makrotrade.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 32886.75 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 32886.75 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 87 295 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 87 295 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0004
5️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Muu
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
6️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 27775.09 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 27775.09 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
722689
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0006
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Vičiunai Baltic Osaühing
Riiklik registreerimisnumber:
10642107
Postiaadress: Paljassaare tee 30
Postiindeks: 10313
E-post: vici@vici.ee 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 155-560994 (2026-08-12)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted (2 uued hanked)
- Mitmesugused toiduained (2)
- Kakao; šokolaadi- ja suhkrukondiitritooted
- Kohv, tee ja samalaadsed tooted (2)
- Kuivikud ja küpsised; kauasäilivad (säilitusainetega) valikpagaritooted ja koogid
- Leivatooted, värsked valikpagaritooted ja koogid (2)
- Maitseained (1)
- Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted (1)
- Pastatooted
- Spetsiaalsed toiteained
- Suhkur ja sellega seonduvad tooted