LAK-õppe põhimõtted haridustöötajatele (Eesti Keele Instituut)
Riigi Tugiteenuste Keskus
Käesoleva riigihanke eesmärk on sõlmida raamleping iga osa kohta ühe partneriga haridustöötajatele mõeldud lõimitud aine- ja keeleõppe (LAK-õppe) põhimõtete koolituste väljatöötamiseks, korraldamiseks ja läbiviimiseks. Koolitusi tellitakse eelduslikult kokku kuni 46 koolitusgrupile. Käesoleva riigihanke eeldatav maksimaalne maksumus käibemaksuta on 644 000 eurot, raamleping sõlmitakse tähtajaga kuni 31. detsember 2028. Osa lõikes eelduslikud mahud ja maksumused on toodud alusdokumentides. Raamlepingute alusel tellitakse töid kuni 31.12.2028 alates raamlepingu sõlmimisest või kuni riigihanke osa jaoks nimetatud maksimaalse mahu täitumiseni, kui viimane saabub varem. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-07. Hange avaldati aadressil 2026-04-22.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-22 | Hanketeade |
| 2026-08-31 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: LAK-õppe põhimõtted haridustöötajatele (Eesti Keele Instituut)
Viitenumber:
306427-0000
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 644 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 5
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 5
1️⃣
Sisemine tunnus:
306427-0001
Pealkiri: LAK-õppe põhimõtete koolitused lasteaiaõpetajatele
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 224 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume ei ole lisatud järgmise põhjendusega
Põhjendus:
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2028-12-31 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 10.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 90.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
306427-0002
Pealkiri: LAK-õppe põhimõtete koolitused üldhariduskooli klassiõpetajatele
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 140 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
306427-0003
Pealkiri: LAK-õppe põhimõtete koolitused üldhariduskooli aineõpetajatele
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
306427-0004
Pealkiri: LAK-õppe põhimõtete koolitused kutsehariduskooli õpetajatele
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 84 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
306427-0005
Pealkiri: LAK-õppe põhimõtete koolitused huvihariduse ja noorsootöö töötajatele
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 56 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-07 12:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele:
Lepingu täitmise tingimused:
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
70007340
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kerttu kingumets
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 59049369 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9949284/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9949284/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 079-278941 (2026-04-22)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 644 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
1-8/26/129
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-27 📅
Pealkiri: Raamleping Sihtasutus Omanäolise Kooli Arenduskeskus
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 224 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 224 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
727907
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Sihtasutus Omanäolise Kooli Arenduskeskus
Riiklik registreerimisnumber:
90000676
Postiaadress: Veski tn 69
Postiindeks: 50409
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: ami@ami.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 9
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 9
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 140 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 140 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
728823
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Jõgivästrik OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
17156841
Postiaadress: Sõpruse pst 194-2
Postiindeks: 13423
Postilinn: Tallinn
E-post: jogivastrik@gmail.com 📧
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 7
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 84 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 84 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
728686
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0004
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: osaühing A.Partsi Inseneribüroo
Riiklik registreerimisnumber:
11040623
Postiaadress: Õie tn 17-4
Postiindeks: 11615
E-post: aldur.eol@gmail.com 📧
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 56 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 56 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0005
Allikas: OJS 2026/S 168-600974 (2026-08-31)