Liinide hooldus 2027-2030
Elering AS
Elering AS õhu- ja kaabelliinide hooldusteenus kahes osas vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. Riigihanke alusdokumendid on osaliselt konfidentsiaalsed. Pakkuja peab olema pakkumuse esitamiseks tutvunud konfidentsiaalsete dokumentidega. Pakkuja saadab hankijale konfidentsiaalsete dokumentidega tutvumiseks allkirjastatud konfidentsiaalsuslepingu. Hankija allkirjastab vastava lepingu, tagastab selle pakkujale ning edastab pakkujale konfidentsiaalsed dokumendid 3 tööpäeva jooksul. Hankija lükkab tagasi pakkuja pakkumuse, kui pakkuja ei ole sõlminud konfidentsiaalsuslepingut ning seeläbi ei oma ligipääsu konfidentsiaalsetele dokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-05
Kes? Mida?- • Pumpade, ventiilide, kraanide, metallmahutite, agregaatide ja masinate remondi- ja hooldusteenused › Masinate remondi- ja hooldusteenused
- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Hanketeade |
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Liinide hooldus 2027-2030
Viitenumber:
307241-0000
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Masinate remondi- ja hooldusteenused 📦
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 2
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 2
1️⃣
Sisemine tunnus:
307241-0001
Pealkiri: Põhja-Lääne piirkond
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Vt lähemalt riigihanke alusdokumentidest.
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht:
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2028-12-31 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
307241-0002
Pealkiri: Lõuna-Ida piirkond
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/25/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Hanketingimused
Nõutakse tagatist ✅
Avamise kuupäev: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Hanketingimused
Lepingule kohaldatakse täitmise tingimusi ✅
Õiguslik, majanduslik, finants- ja tehniline teave
Osalemise tingimused
Nõutavad tagatised ja garantiid: Vt vastavustingimust "Pakkumuse tagatis".
Peamised rahastamistingimused ja maksekord ja/või viide neid reguleerivatele asjakohastele sätetele: Makseregulatsioon on sätestatud RHAD-is "Raamlepingu kavand".
Lepinguga seotud tingimused
Lepingu täitmise tingimused:
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Elering AS
Riiklik registreerimisnumber:
11022625
Postiaadress: Kadaka tee 42/1
Postiindeks: 12915
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Cetlin keskküla
E-post: info@elering.ee 📧
Telefon: +372 55676910 📞
URL: http://www.elering.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.elering.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Gaasi ja soojusenergia tootmine, transport ja jaotamine
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10024324/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10024324/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 170-606235 (2026-09-02)
- Remondi- ja hooldusteenused (6 uued hanked)