Lülisambakirurgia komplektid
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Ortopeedilisteks ning traumatoloogilisteks operatsioonideks vajalike lisavahendite ostmine. Täpsem tehniline kirjeldus (Lisa 1) ja toodete maksumuse vorm (Lisa 2) on lisatud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-01
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Lülisambakirurgia komplektid
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Ortopeedilised implantaadid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 4 980 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 4
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 4
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Lülisamba rinna-, nimme- ja vaagnaosa spondülodeesitarvikud skolioosi ja traumade raviks lastel ja noorukitel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 750 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tervise tn 28, 13419 Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-19 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Laste lülisamba pikendatavad vardasüsteemid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 450 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: 3D-prinditud suunajad skolioosi raviks koos implantaatidega
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 750 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kasvukonnektorid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 30 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-01 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-01 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-01 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tervise tn 28
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Gregor saluveer
E-post: hanked@lastehaigla.ee 📧
Telefon: +372 55910417 📞
URL: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10716244/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10716244/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-605817 (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Lülisambakirurgia komplektid
Viitenumber:
314493-0000
Lühikirjeldus:
Ortopeedilisteks ning traumatoloogilisteks operatsioonideks vajalike lisavahendite ostmine. Täpsem tehniline kirjeldus (Lisa 1) ja toodete maksumuse vorm (Lisa 2) on lisatud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Ortopeedilised implantaadid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 4 980 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 4
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 4
1️⃣
Sisemine tunnus:
314493-0001
Pealkiri: Lülisamba rinna-, nimme- ja vaagnaosa spondülodeesitarvikud skolioosi ja traumade raviks lastel ja noorukitel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 750 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Täpsem tehniline kirjeldus (Lisa 1) ja toodete maksumuse vorm (Lisa 2) on lisatud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tervise tn 28, 13419 Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-19 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
314493-0002
Pealkiri: Laste lülisamba pikendatavad vardasüsteemid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 450 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
314493-0003
Pealkiri: 3D-prinditud suunajad skolioosi raviks koos implantaatidega
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 750 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
314493-0004
Pealkiri: Kasvukonnektorid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 30 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-01 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-01 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-01 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Riiklik registreerimisnumber:
90006590
Postiaadress: Tervise tn 28
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Gregor saluveer
E-post: hanked@lastehaigla.ee 📧
Telefon: +372 55910417 📞
URL: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.lastehaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10716244/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10716244/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-605817 (2026-08-31)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕