Mikrobioloogia ja mükobakterioloogia analüüside teostamise vahendid ja proovivõtuvahendid
Sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Regionaalhaigla ostab mikrobioloogia ja mükobakterioloogia analüüside teostamise vahendid ja proovivõtuvahendid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-09-25
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Mikrobioloogia ja mükobakterioloogia analüüside teostamise vahendid ja proovivõtuvahendid
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Diagnostilised ained 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 7 496 840 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 21
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 21
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Verd sisaldavad valmissöötmed
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 736 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 48 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-01 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kromogeensed selektiivsed valmissöötmed
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 52 600 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Puuteplaadid kolooniate arvu määramiseks keskkonnast
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 340 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kromogeensed selektiivsed söötmed resistentsuse skriinimiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 90 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Dehüdreeritud sööde ja söötme lisand
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 320 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Samastamise testid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 46 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Alguskuupäev: 2026-09-21 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
7️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kromatograafilised testid resistentsuse määramiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 800 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
8️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Antibiootikumdiskid tundlikkuse määramiseks
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
9️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Proovimaterjali säilitamise, transportimise ja töötlemise vahendid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 275 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Gradientribad tundlikkuse määramiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 186 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Antibakteriaalse tundlikkuse määramine mikrotiiter plaatidel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 105 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Dehüdreeritud sööde antibakteriaalse tundlikkuse määramiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 114 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Mükobakterite sõeluuringu testid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 050 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Valmissöötmed mükobakterite kultiveerimiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 86 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Fluorestsents värvid auramiiniga mükobakterite tuvastamiseks algmaterjalist
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 20 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Ziehl-Neelsen värvimise komplekt mükobakterite tuvastamiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 500 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣7️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Pindade dekontamineerimise vahendid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 13 400 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣8️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Mükobakterite samastamine GenoType testidega
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
1️⃣9️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Atüüpiliste mükobakterite tundlikkuse määramine mikrotiiterplaatidel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 40 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Koeproovide proovivõtu- ja töötlemise nõud
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 288 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Proovivõtuvahendid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 750 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-25 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: J. Sütiste tee 19
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Eduard sizov
E-post: hanked@regionaalhaigla.ee 📧
Telefon: +372 6172763 📞
URL: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9984864/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9984864/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 163-584391 (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Mikrobioloogia ja mükobakterioloogia analüüside teostamise vahendid ja proovivõtuvahendid
Viitenumber:
306792-0000
Lühikirjeldus:
Regionaalhaigla ostab mikrobioloogia ja mükobakterioloogia analüüside teostamise vahendid ja proovivõtuvahendid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Diagnostilised ained 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 7 496 840 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Ühele pakkujale antavate partiide maksimaalne arv: 21
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 21
1️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0001
Pealkiri: Verd sisaldavad valmissöötmed
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 736 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab verd sisaldavadid valmissöötmeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 48 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-01 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0002
Pealkiri: Kromogeensed selektiivsed valmissöötmed
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 52 600 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab kromogeenseid selektiivseid valmissöötmeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0003
Pealkiri: Puuteplaadid kolooniate arvu määramiseks keskkonnast
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 3 340 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab puuteplaadid bakterite kolooniate arvu määramiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0004
Pealkiri: Kromogeensed selektiivsed söötmed resistentsuse skriinimiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 90 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab kromogeenseid selektiivseid valmissöötmeid resistentsuse määramiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0005
Pealkiri: Dehüdreeritud sööde ja söötme lisand
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 320 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab dehüdreeritud söödet ja söötme lisandeid bakterite kultiveerimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0006
Pealkiri: Samastamise testid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 46 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab samastamise teste bakterite tuvastamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-21 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
7️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0007
Pealkiri: Kromatograafilised testid resistentsuse määramiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 2 800 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab kromatograafilised testid resistentsuse määramiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0007
8️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0008
Pealkiri: Antibiootikumdiskid tundlikkuse määramiseks
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab antibiootikumdiskid tundlikkuse määramiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0008
9️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0009
Pealkiri: Proovimaterjali säilitamise, transportimise ja töötlemise vahendid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 275 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab proovimaterjali säilitamise, transportimise ja töötlemise vahendid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0010
Pealkiri: Gradientribad tundlikkuse määramiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 186 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab gradientribad tundlikkuse määramiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0011
Pealkiri: Antibakteriaalse tundlikkuse määramine mikrotiiter plaatidel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 105 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab antibakteriaalse tundlikkuse määramise testid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0012
Pealkiri: Dehüdreeritud sööde antibakteriaalse tundlikkuse määramiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 114 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab dehüdreeritud söödet antibakteriaalse tundlikkuse määramiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0013
Pealkiri: Mükobakterite sõeluuringu testid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 050 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab mükobakterite sõeluuringu testid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0014
Pealkiri: Valmissöötmed mükobakterite kultiveerimiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 86 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab valmissöötmed mükobakterite kultiveerimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0015
Pealkiri: Fluorestsents värvid auramiiniga mükobakterite tuvastamiseks algmaterjalist
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 20 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab auramiinfluorestsentsvärvi mükobakterite mikroskoopiliseks tuvastamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0016
Pealkiri: Ziehl-Neelsen värvimise komplekt mükobakterite tuvastamiseks
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 1 500 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab Ziehl-Neelsen värvimise komplekte mükobakterite tuvastamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0017
Pealkiri: Pindade dekontamineerimise vahendid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 13 400 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab Ppindade dekontamineerimise vahendid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0018
Pealkiri: Mükobakterite samastamine GenoType testidega
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab mükobakterite samastamise GenoType testid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0019
Pealkiri: Atüüpiliste mükobakterite tundlikkuse määramine mikrotiiterplaatidel
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 40 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab atüüpiliste mükobakterite tundlikkuse määramise komplektid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0020
Pealkiri: Koeproovide proovivõtu- ja töötlemise nõud
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 288 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab koeproovide proovivõtu- ja töötlemise nõud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Sisemine tunnus:
306792-0021
Pealkiri: Proovivõtuvahendid
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 750 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Regionaalhaigla ostab proovivõtuvahendeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0021
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-25 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Riiklik registreerimisnumber:
90006399
Postiaadress: J. Sütiste tee 19
Postiindeks: 13419
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Eduard sizov
E-post: hanked@regionaalhaigla.ee 📧
Telefon: +372 6172763 📞
URL: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.regionaalhaigla.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9984864/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9984864/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 163-584391 (2026-08-21)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted (>20 uued hanked)