Narva kohtumaja rekonstrueerimise projekteerimine
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Narva kohtumaja rekonstrueerimise projekteerimistööd. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-08-21. Hange avaldati aadressil 2026-07-02.
Kes? Mida?- • Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused › Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-02 | Hanketeade |
| 2026-08-11 | Hanketeade |
| 2026-08-17 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-07-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Narva kohtumaja rekonstrueerimise projekteerimine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Tooted/teenused: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Täiendavad tooted/teenused: Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
📦
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: 1. Mai tänav 2, Narva linn, Ida-Viru maakond
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 39 kuud
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 10.0
Hind ✅
Hind (osakaal): 70.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-21 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-21 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-21 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Maibi tint
E-post: info@rkas.ee 📧
Telefon: +372 56823081 📞
URL: http://www.rkas.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rkas.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10537545/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10537545/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 126-456829 (2026-07-02)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Narva kohtumaja rekonstrueerimise projekteerimine
Viitenumber:
312825-0000
Lühikirjeldus:
Narva kohtumaja rekonstrueerimise projekteerimistööd. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
312825-0000
Täiendav teave:
Projekteerimine tellitakse terviklahendusena. Hankelepingu esemeks on funktsionaalselt koos toimivad või sama eesmärgi saavutamiseks vajalik teenus/teenused.
1. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust.
2. Hankelepingu täitmise kohaga (kohtadega) tutvumine on kohustuslik, täpsem teave esitatud „Pakkumuse esitamise ettepanekus“.
Näita rohkem
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
- hindamiskriteeriumid
- tehniline kirjeldus
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: 1. Mai tänav 2, Narva linn, Ida-Viru maakond
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Kestus: 39 kuud
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 10.0
Hind ✅
Hind (osakaal): 70.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-21 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-21 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-21 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber:
10788733
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Maibi tint
E-post: info@rkas.ee 📧
Telefon: +372 56823081 📞
URL: http://www.rkas.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rkas.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10537545/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10537545/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Projekteerimine tellitakse terviklahendusena. Hankelepingu esemeks on funktsionaalselt koos toimivad või sama eesmärgi saavutamiseks vajalik teenus/teenused.
1. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust.
2. Hankelepingu täitmise kohaga (kohtadega) tutvumine on kohustuslik, täpsem teave esitatud „Pakkumuse esitamise ettepanekus“.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 126-456829 (2026-07-02)
Hanketeade (2026-08-11)
Objekt
Kirjeldus
Täiendav teave:
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-28 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-28 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-28 12:00:00.000 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Uus väärtus
Tekst: Hankija pikendab pakkumuste esitamise tähtaega.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: cdbeb24c-890f-4e7e-8ddc-3aa072815c9c-01
Allikas: OJS 2026/S 155-562529 (2026-08-11)
Objekt
Kirjeldus
Täiendav teave:
Projekteerimine tellitakse terviklahendusena. Hankelepingu esemeks on funktsionaalselt koos toimivad või sama eesmärgi saavutamiseks vajalik teenus/teenused.
1. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust.
2. Hankelepingu täitmise kohaga (kohtadega) tutvumine on kohustuslik, täpsem teave esitatud „Pakkumuse esitamise ettepanekus“.
Näita rohkem
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-28 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-28 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-28 12:00:00.000 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Projekteerimine tellitakse terviklahendusena. Hankelepingu esemeks on funktsionaalselt koos toimivad või sama eesmärgi saavutamiseks vajalik teenus/teenused.
1. Hankelepingu algusaeg on eelduslik ega oma õiguslikku tähendust.
2. Hankelepingu täitmise kohaga (kohtadega) tutvumine on kohustuslik, täpsem teave esitatud „Pakkumuse esitamise ettepanekus“.
Näita rohkem
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Uus väärtus
Tekst: Hankija pikendab pakkumuste esitamise tähtaega.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: cdbeb24c-890f-4e7e-8ddc-3aa072815c9c-01
Allikas: OJS 2026/S 155-562529 (2026-08-11)
Hanketeade (2026-08-17)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-03 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-03 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-03 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 6cf0124c-b885-4439-8fa1-c53b84227e7b-01
Allikas: OJS 2026/S 158-571936 (2026-08-17)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-03 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-03 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-03 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 6cf0124c-b885-4439-8fa1-c53b84227e7b-01
Allikas: OJS 2026/S 158-571936 (2026-08-17)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused (11 uued hanked)