Päästja saabaste ostmine

Päästeamet

Raamlepingu objektiks on päästja saabaste ostmine koos nende tarnimisega hankija asukohta Pritsu, Vardja küla, Kose vald, Harjumaa riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel ja korras. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-16. Hange avaldati aadressil 2026-06-15.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-15 Hanketeade
2026-07-01 Hanketeade
2026-08-21 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-15)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Päästja saabaste ostmine
Viitenumber: 311868-0000
Lühikirjeldus:
Raamlepingu objektiks on päästja saabaste ostmine koos nende tarnimisega hankija asukohta Pritsu, Vardja küla, Kose vald, Harjumaa riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustel ja korras. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Kaitsejalatsid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 560 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 311868-0000
Täiendav teave:
Hankija otsustas riigihanget mitte osadeks jagada, sest osadeks jagamine ei ole otstarbekas ega võimalik. Turul vastavas valdkonnas tegutsevatel ettevõtetel on võimalik raamlepingu objektiks olevaid päästja saapaid pakkuda. Lisaks halduskoormust silmas pidades ei ole mitme lepingu sõlmimine ning täitmine mõistlik ega otstarbekas. Tegemist on ühe asja ostmiseks korraldatava riigihankega
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Eesti
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 24 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-16 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-16 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
inglise 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-16 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Päästeamet
Riiklik registreerimisnumber: 70000585
Postiaadress: Raua tn 2
Postiindeks: 10124
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Stella rõbakov
E-post: riigihange@paasteamet.ee 📧
Telefon: +372 53880948 📞
URL: http://www.rescue.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rescue.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Avalik kord ja julgeolek
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10444924/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10444924/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija otsustas riigihanget mitte osadeks jagada, sest osadeks jagamine ei ole otstarbekas ega võimalik. Turul vastavas valdkonnas tegutsevatel ettevõtetel on võimalik raamlepingu objektiks olevaid päästja saapaid pakkuda. Lisaks halduskoormust silmas pidades ei ole mitme lepingu sõlmimine ning täitmine mõistlik ega otstarbekas. Tegemist on ühe asja ostmiseks korraldatava riigihankega
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 114-411792 (2026-06-15)
Hanketeade (2026-07-01)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 560 000 EUR 💰

Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-17 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-17 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-17 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 4c9006db-b6ae-4c5b-b752-939fb7d0805e-01
Allikas: OJS 2026/S 125-455701 (2026-07-01)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-21)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 560 000 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 6.4-2.1/174ML-1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-21 📅
Pealkiri: RL_päästja saapad_Eurosec
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 6
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 6
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 6
Teiste ELi liikmesriikide pakkujatelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 560 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 560 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 738153
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Eurosec OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 11606119
Postiaadress: Valguse tee 4
Postiindeks: 75312
Postilinn: Rae vald
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@eurosec.eu 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 162-582739 (2026-08-21)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕