Pinna desinfektsiooni- ja puhastusvahendid

Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla

Pinna desinfektsiooni- ja puhastusvahendite ostmine vastavalt RHAD lisas I Tehniline kirjeldus-pakkumuse vorm ja lisas III Kvaliteeditingimuste üldnõuded kirjeldatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-08. Hange avaldati aadressil 2026-05-05.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-05-05 Hanketeade
2026-05-29 Hanketeade
2026-08-18 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-05-05)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Pinna desinfektsiooni- ja puhastusvahendid
Viitenumber: 309901-0000
Lühikirjeldus:
Pinna desinfektsiooni- ja puhastusvahendite ostmine vastavalt RHAD lisas I Tehniline kirjeldus-pakkumuse vorm ja lisas III Kvaliteeditingimuste üldnõuded kirjeldatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Antiseptikumid ja desinfektandid 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 407 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 12

1️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0001
Pealkiri: Meditsiinis kasutatavate pindade etanoolibaasiline kiirdesinfektant (valmislahus)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 25 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Pinna desinfektsiooni- ja puhastusvahendite ostmine vastavalt RHAD lisas I kirjeldatule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Keskkonnaministri 29.06.2021 määruse nr 35 Lisa 2. Kohustuslik kriteerium.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Elurikkuse ja ökosüsteemide kaitse ja taastamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Täpne piirkond määramata
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 24 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-20 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0002
Pealkiri: Meditsiinis kasutatavate pindade etanoolibaasilised eelniisutatud lapid kiirdesinfektsiooniks dosaatoris
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 150 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

3️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0003
Pealkiri: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja pindade puhastamiseks sobilikud kvaternaarseid ammooniumiühendeid sisaldavad eelniisutatud lapid (väike pakend)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 50 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003

4️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0004
Pealkiri: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja pindade puhastamiseks sobilikud kvaternaarseid ammooniumiühendeid sisaldavad eelniisutatud lapid (suur pakend)
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004

5️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0005
Pealkiri: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja pindade puhastamiseks eelniisutatud lapid Mikrobac (vajalik kindlate seadmete puhastamiseks)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 12 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005

6️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0006
Pealkiri: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja pindade puhastamiseks eelniisutatud lapid Wipanios Excel (vajalik kindlate seadmete puhastamiseks)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 5 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006

7️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0007
Pealkiri: Suuremate meditsiinis kasutatavate alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja pindade puhastamiseks sobilikud eelniisutatud lapid (suure suurusega lapp)
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007

8️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0008
Pealkiri: Eelniisutamata ühekordselt kasutatavad puhastuslapid dosaatoris
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 10 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008

9️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0009
Pealkiri: Meditsiinis kasutatavate pindade puhastus- ja desinfektsioonilapid 70%-lise etanooli ja detergendiga (väike lapp)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 8 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0010
Pealkiri: Meditsiinis kasutatavate pindade puhastus- ja desinfektsioonilapid 70%-lise etanooli ja detergendiga (suur lapp)
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0011
Pealkiri: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja pindade puhastamiseks sobilik sporitsiidne ja virutsiidne vaht
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 4 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Sisemine tunnus: 309901-0012
Pealkiri: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja pindade puhastamiseks sobilikud sporitsiidsed ja virutsiidsed eelniisutatud lapid (väike pakend)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 18 000 EUR 💰
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0012

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-08 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-08 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-08 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla
Riiklik registreerimisnumber: 10822068
Postiaadress: Ravi tn 18
Postiindeks: 10138
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Ulvi malmet
E-post: info@itk.ee 📧
Telefon: +372 5066143 📞
URL: http://www.itk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.itk.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10257084/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10257084/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 087-311860 (2026-05-05)
Hanketeade (2026-05-29)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 407 000 EUR 💰
Kirjeldus
25 000 EUR 💰
150 000 EUR 💰
50 000 EUR 💰
12 000 EUR 💰
5 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
8 000 EUR 💰
4 000 EUR 💰
18 000 EUR 💰

Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-15 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-15 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-15 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 4934674f-2daf-4c74-8d29-9006dd29f108-01
Allikas: OJS 2026/S 103-371985 (2026-05-29)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-18)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 283 710 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 2.1-11.10_739-26
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-07-29 📅
Pealkiri: Raamleping_Aktsiaselts SEMETRON
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 21 520 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 21 520 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 731741
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts CHEMI-PHARM
Riiklik registreerimisnumber: 10140819
Postiaadress: Tänassilma tee 11
Postiindeks: 76406
Postilinn: Saku vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: chemi-pharm@chemi-pharm.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja

2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 125 800 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 125 800 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0002

3️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0003
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 42 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 42 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0003

4️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0004
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 35 520 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 35 520 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0004

5️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0005
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 11 250 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 11 250 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 737251
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0005
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: aktsiaselts SEMETRON
Riiklik registreerimisnumber: 10078457
Postiaadress: Veerenni tn 51
Postiindeks: 10138
Postilinn: Tallinn
E-post: semetron@semetron.ee 📧

6️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0006
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 3 572 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 3 572 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0006

7️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Ei saadud ühtegi pakkumust, osalemistaotlust ega kavandit
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0007
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0

8️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0008
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 7 024 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 7 024 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0008

9️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0009
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 5 940 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 5 940 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 730909
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0009
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: AASKLA osaühing
Riiklik registreerimisnumber: 10965402
Postiaadress: Vana-Tartu mnt 73
Postiindeks: 75312
Postilinn: Rae vald
E-post: kristo@aaskla.ee 📧
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja

1️⃣0️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0010
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 19 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 19 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0011
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 1 884 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 1 884 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0012
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 10 200 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 10 200 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0012
Allikas: OJS 2026/S 159-572861 (2026-08-18)