Riiklike messistendide arhitektuurne ja kujunduslik lahendus 2026-2028
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Hanke esemeks on leida partnerid, kes osutavad messistendi (edaspidi nimetatud ka ühisstend) arhitektuursete- ja kujunduslahenduste koostamise teenust hankija poolt korraldatavatele riiklikele ühisstendidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-10. Hange avaldati aadressil 2026-05-08.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
- • Design Cave OÜ
- • Haamer & Viil OÜ
- • LOOMINGULINE KOLLEKTIIV OÜ
- • OÜ Digitrükk
- • Viiskümmend üks miljonit üheksasada üheksateist tuhat kakssada kaks arhitektuuribüroo OÜ
- • Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused › Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused
- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-08 | Hanketeade |
| 2026-05-28 | Hanketeade |
| 2026-08-19 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-08)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Riiklike messistendide arhitektuurne ja kujunduslik lahendus 2026-2028
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 400 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Erinevad sihtriigid.
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 28 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 60.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 40.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-10 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-10 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping ühe ettevõtjaga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 5
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-10 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Sepise tn 7
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Sigrit hiiekivi
E-post: eis@eis.ee 📧
Telefon: +372 5298002 📞
URL: www.eis.ee 🌏
Ostja profiili aadress: www.eis.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Majandus ja rahandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10189245/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10189245/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 090-320457 (2026-05-08)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Riiklike messistendide arhitektuurne ja kujunduslik lahendus 2026-2028
Viitenumber:
309191-0000
Lühikirjeldus:
Hanke esemeks on leida partnerid, kes osutavad messistendi (edaspidi nimetatud ka ühisstend) arhitektuursete- ja kujunduslahenduste koostamise teenust hankija poolt korraldatavatele riiklikele ühisstendidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 400 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
309191-0000
Täiendav teave:
Riigihange ei ole ühe menetluse raames osadeks jaotatud, sest raamlepingu esemeks on funktsionaalselt koos toimivad ja sama eesmärgi saavutamiseks vajalikud teenused.
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Arhitektuurne ja kujunduslik lahendus peab olema välja töötatud kestliku arengu põhimõtteid järgides. Messistendil kasutatavad materjalid ja osad/elemendid peavad võimalusel olema taas- ja/või korduvkasutatavad ning tagatud peab olema prügi sorteerimise võimalus.
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Erinevad sihtriigid.
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 28 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 60.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 40.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-10 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-10 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping ühe ettevõtjaga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 5
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-10 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Riiklik registreerimisnumber:
90006012
Postiaadress: Sepise tn 7
Postiindeks: 11415
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Sigrit hiiekivi
E-post: eis@eis.ee 📧
Telefon: +372 5298002 📞
URL: www.eis.ee 🌏
Ostja profiili aadress: www.eis.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Majandus ja rahandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10189245/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10189245/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Riigihange ei ole ühe menetluse raames osadeks jaotatud, sest raamlepingu esemeks on funktsionaalselt koos toimivad ja sama eesmärgi saavutamiseks vajalikud teenused.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 090-320457 (2026-05-08)
Hanketeade (2026-05-28)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 400 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-15 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-15 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-15 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 11750dcd-a442-4634-94df-eec8caaa7651-01
Allikas: OJS 2026/S 102-367168 (2026-05-28)
Objekt
Hanke ulatus
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 400 000 EUR 💰
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-15 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-15 12:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-15 12:00:00.000 📅
Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number:
PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 11750dcd-a442-4634-94df-eec8caaa7651-01
Allikas: OJS 2026/S 102-367168 (2026-05-28)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 400 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-14 📅
Pealkiri: Riiklike messistendide arhitektuurne ja kujunduslik lahendus 2026-2028,Viiskümmend üks miljonit üheksasada üheksateist tuhat kakssada kaks arhitektuuribüroo OÜ
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 400 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 400 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Loominguline kollektiiv oü
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Paldiski mnt 13-17
Postiindeks: 10137
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: kollektiiv@kollektiiv.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Haamer & Viil OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
E-post: anneli.tammik@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Design Cave OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Pähklimäe tee 4
Postiindeks: 15501
Postilinn: Saku vald
E-post: kristjanurke@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: OÜ Digitrükk
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Paavli tn 1
Postiindeks: 10412
E-post: info@digiprint.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Viiskümmend üks miljonit üheksasada üheksateist tuhat kakssada kaks arhitektuuribüroo OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Sulevimägi 5-3
Postiindeks: 10123
E-post: mark@51919202.com 📧
Allikas: OJS 2026/S 160-575611 (2026-08-19)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 400 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
HNR260060 (5)
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-14 📅
Pealkiri: Riiklike messistendide arhitektuurne ja kujunduslik lahendus 2026-2028,Viiskümmend üks miljonit üheksasada üheksateist tuhat kakssada kaks arhitektuuribüroo OÜ
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 5
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 5
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 5
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 400 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 400 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
733883
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Loominguline kollektiiv oü
Riiklik registreerimisnumber:
10973382
Postiaadress: Paldiski mnt 13-17
Postiindeks: 10137
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: kollektiiv@kollektiiv.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Mikroettevõtja
Pakkumuse tunnus:
733888
Nimi: Haamer & Viil OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
14944928
E-post: anneli.tammik@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
736189
Nimi: Design Cave OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
11731965
Postiaadress: Pähklimäe tee 4
Postiindeks: 15501
Postilinn: Saku vald
E-post: kristjanurke@gmail.com 📧
Pakkumuse tunnus:
737103
Nimi: OÜ Digitrükk
Riiklik registreerimisnumber:
11148272
Postiaadress: Paavli tn 1
Postiindeks: 10412
E-post: info@digiprint.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Pakkumuse tunnus:
737195
Nimi: Viiskümmend üks miljonit üheksasada üheksateist tuhat kakssada kaks arhitektuuribüroo OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
16204354
Postiaadress: Sulevimägi 5-3
Postiindeks: 10123
E-post: mark@51919202.com 📧
Allikas: OJS 2026/S 160-575611 (2026-08-19)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused (11 uued hanked)