Seminariruumide rent koos toitlustusega Tartu kesklinnas, Tallinna kesklinnas, Narvas, Jõhvis, Pärnus ja Kohtla-Järvel
Riigi Tugiteenuste Keskus
Raamlepingu esemeks on seminariruumide rent koos toitlustamisega Tartu kesklinnas, Tallinna kesklinnas, Narvas, Jõhvis, Pärnus ja Kohtla-Järvel kehtivusega alates lepingu sõlmimisest kuni 30.08.2029 või kuni raamlepingu eeldatava maksimaalse kogumaksumuse täitumiseni, oleneb milline tingimus saabub varem. Riigihanke tulemusena sõlmitakse riigihanke osade lõikes kuni 4 pakkujaga raamlepingud. Hankijal on õigus sõlmida raamleping ka vähema kui 4 pakkujaga (minimaalselt 1 pakkujaga). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-09. Hange avaldati aadressil 2026-05-26.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
- • Aktsiaselts Baltic Tours
- • Aktsiaselts Sanatoorium Tervis
- • Centennial Hospitality OÜ
- • Hotell Tartu OÜ
- • Osaühing Tervise Paradiis
- • OÜ GoHotels
- • OÜ Hotell Euroopa
- • Reisieksperdi Aktsiaselts
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-26 | Hanketeade |
| 2026-08-14 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-26)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Seminariruumide rent koos toitlustusega Tartu kesklinnas, Tallinna kesklinnas, Narvas, Jõhvis, Pärnus ja Kohtla-Järvel
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Seminaride organiseerimisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 450 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 6
1️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Tartu kesklinn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 60 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Puuetega inimestele tagatakse ligipääs ruumidele.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Juurdepääs kõigile
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu kesklinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-01 📅
Lõppkuupäev: 2029-08-30 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
2️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Tallinna kesklinn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Puuetegea inimestele tagatakse ligipääs ruumidele.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
3️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Narva linn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 50 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Narva
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
4️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Jõhvi linn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 20 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Jõhvi
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
5️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Pärnu linn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Pärnu linn
Esitamiskoht: Lääne-Eesti 🏙️
Kestus
Lõppkuupäev: 2029-08-31 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
6️⃣
Sisemine tunnus:
Pealkiri: Kohtla-Järvel (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kohtla-Järve
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-09 11:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 4
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Aivar karus
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 58090590 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Teave ühishangete kohta
Lepingu sõlmib keskne ostuasutus ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10201904/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10201904/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 101-365359 (2026-05-26)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Seminariruumide rent koos toitlustusega Tartu kesklinnas, Tallinna kesklinnas, Narvas, Jõhvis, Pärnus ja Kohtla-Järvel
Viitenumber:
309332-0000
Lühikirjeldus:
Raamlepingu esemeks on seminariruumide rent koos toitlustamisega Tartu kesklinnas, Tallinna kesklinnas, Narvas, Jõhvis, Pärnus ja Kohtla-Järvel kehtivusega alates lepingu sõlmimisest kuni 30.08.2029 või kuni raamlepingu eeldatava maksimaalse kogumaksumuse täitumiseni, oleneb milline tingimus saabub varem.
Riigihanke tulemusena sõlmitakse riigihanke osade lõikes kuni 4 pakkujaga raamlepingud. Hankijal on õigus sõlmida raamleping ka vähema kui 4 pakkujaga (minimaalselt 1 pakkujaga). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Seminaride organiseerimisteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 450 000 EUR 💰
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks ✅
Pakkumisi võib esitada maksimaalse arvu partiide kohta: 6
1️⃣
Sisemine tunnus:
309332-0001
Pealkiri: Tartu kesklinn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 60 000 EUR 💰
Hanke kirjeldus:
Seminariruumide rent koos toitlustamisega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Täiendav teave: Hankija on algusaja märkinud eeldatavana ning leping jõustub allkirjastamisest.
Strateegilise hanke eesmärk: Sotsiaalsete eesmärkide täitmine
Puuetega inimestele tagatakse ligipääs ruumidele.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Sotsiaalse eesmärgi edendamine: Juurdepääs kõigile
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu kesklinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-07-01 📅
Lõppkuupäev: 2029-08-30 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
2️⃣
Sisemine tunnus:
309332-0002
Pealkiri: Tallinna kesklinn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 250 000 EUR 💰
Puuetegea inimestele tagatakse ligipääs ruumidele.
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
3️⃣
Sisemine tunnus:
309332-0003
Pealkiri: Narva linn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 50 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Narva
Esitamiskoht: Kirde-Eesti 🏙️
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
4️⃣
Sisemine tunnus:
309332-0004
Pealkiri: Jõhvi linn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 20 000 EUR 💰
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Jõhvi
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
5️⃣
Sisemine tunnus:
309332-0005
Pealkiri: Pärnu linn (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Pärnu linn
Esitamiskoht: Lääne-Eesti 🏙️
Kestus
Lõppkuupäev: 2029-08-31 📅
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
6️⃣
Sisemine tunnus:
309332-0006
Pealkiri: Kohtla-Järvel (osalejaid kuni 30, ruumi suurus vähemalt 60 m2)
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kohtla-Järve
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Kirjeldus
Esitamiskoht:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-09 11:00:00.000 📅
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 4
Hanketingimused
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
70007340
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Aivar karus
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 58090590 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Teave ühishangete kohta
Lepingu sõlmib keskne ostuasutus ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10201904/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10201904/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 101-365359 (2026-05-26)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-14)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 430 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-11 📅
Pealkiri: RAAMLEPING 1-8/26/113
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 60 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 60 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Reisieksperdi Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Roosikrantsi tn 8b-5
Postiindeks: 10119
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: hange@reisieskpert.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Hotell Tartu OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Soola tn 3
Postiindeks: 51014
Postilinn: Tartu linn
E-post: info@tartuhotell.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 7
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 250 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 250 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts Baltic Tours
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Jõe tn 5
Postiindeks: 10151
E-post: baltic.tours@baltictours.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: OÜ GoHotels
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Toompuiestee 37/1
Postiindeks: 10149
E-post: reservations@gohotels.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Centennial Hospitality OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Endla tn 15
Postiindeks: 10122
E-post: info.cht@uhotelsgroup.com 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: OÜ Hotell Euroopa
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Paadi tn 5
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
E-post: info@hestiahotels.com 📧
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 50 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 50 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 20 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 20 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Osa või osade rühma tunnus:
Pakkumuse tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: aktsiaselts Sanatoorium Tervis
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Seedri tn 6
Postiindeks: 80012
Postilinn: Pärnu linn
E-post: tervis@spatervis.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
Nimi: Osaühing Tervise Paradiis
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Side tn 14
Postiindeks: 80010
E-post: info@spa.ee 📧
6️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Ei saadud ühtegi pakkumust, osalemistaotlust ega kavandit
Partii identifitseerimisnumber:
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
Allikas: OJS 2026/S 158-572110 (2026-08-14)
Objekt
Hanke ulatus
Raamlepingute maksimaalne maksumus selles hanketeates: 430 000 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
1️⃣
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0001
Lepingu number:
1-8/26/113
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-11 📅
Pealkiri: RAAMLEPING 1-8/26/113
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 60 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 60 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
736199
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Reisieksperdi Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber:
10101104
Postiaadress: Roosikrantsi tn 8b-5
Postiindeks: 10119
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: hange@reisieskpert.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Pakkumuse tunnus:
733744
Nimi: Hotell Tartu OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
10696190
Postiaadress: Soola tn 3
Postiindeks: 51014
Postilinn: Tartu linn
E-post: info@tartuhotell.ee 📧
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
2️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 7
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 7
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 7
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 250 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 250 000 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
734723
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts Baltic Tours
Riiklik registreerimisnumber:
10069352
Postiaadress: Jõe tn 5
Postiindeks: 10151
E-post: baltic.tours@baltictours.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
733752
Nimi: OÜ GoHotels
Riiklik registreerimisnumber:
11082171
Postiaadress: Toompuiestee 37/1
Postiindeks: 10149
E-post: reservations@gohotels.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
736174
Nimi: Centennial Hospitality OÜ
Riiklik registreerimisnumber:
14169487
Postiaadress: Endla tn 15
Postiindeks: 10122
E-post: info.cht@uhotelsgroup.com 📧
Pakkumuse tunnus:
735201
Nimi: OÜ Hotell Euroopa
Riiklik registreerimisnumber:
11280161
Postiaadress: Paadi tn 5
Piirkond: Põhja-Eesti 🏙️
E-post: info@hestiahotels.com 📧
3️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0003
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 50 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 50 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0003
4️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0004
Raamlepingu maksimaalne maksumus: 20 000 EUR 💰
Lepingu/partii koguväärtus: 20 000 EUR 💰
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0004
5️⃣
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0005
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 4
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 4
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 4
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0005
Pakkumuse tunnus:
736170
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: aktsiaselts Sanatoorium Tervis
Riiklik registreerimisnumber:
10044777
Postiaadress: Seedri tn 6
Postiindeks: 80012
Postilinn: Pärnu linn
E-post: tervis@spatervis.ee 📧
Pakkumuse tunnus:
736138
Nimi: Osaühing Tervise Paradiis
Riiklik registreerimisnumber:
10559955
Postiaadress: Side tn 14
Postiindeks: 80010
E-post: info@spa.ee 📧
6️⃣
Teave toetusega mitteseotud toodete kohta
Pakkumisi või osalemistaotlusi ei laekunud või kõik lükati tagasi
Põhjus, miks võitjat ei valitud: Ei saadud ühtegi pakkumust, osalemistaotlust ega kavandit
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0006
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 0
Allikas: OJS 2026/S 158-572110 (2026-08-14)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕