Sobivusmenetluse infosüsteemi arendus- ja hooldusteenus

Eesti Pank

Hanke tulemusel sõlmitava lepingu esemeks on vastavalt tellija vajadusele ja lepingus sätestatud tingimustele järgmiste tööde teostamine: 1) Finantsinspektsiooni sobivusmenetluse infosüsteemi loomiseks vajalike arendustööde teostamine, seal hulgas detailanalüüsi läbiviimine, arendusteenus, koolitus, paigaldus ning tarkvara dokumentatsiooni koostamine; 2) valminud infosüsteemi arendus- ja hooldustööde teostamine pärast infosüsteemi valmimist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-06. Hange avaldati aadressil 2026-06-01.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-01 Hanketeade
2026-06-29 Hanketeade
2026-09-01 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Sobivusmenetluse infosüsteemi arendus- ja hooldusteenus
Viitenumber: 310939-0000
Lühikirjeldus:
Hanke tulemusel sõlmitava lepingu esemeks on vastavalt tellija vajadusele ja lepingus sätestatud tingimustele järgmiste tööde teostamine: 1) Finantsinspektsiooni sobivusmenetluse infosüsteemi loomiseks vajalike arendustööde teostamine, seal hulgas detailanalüüsi läbiviimine, arendusteenus, koolitus, paigaldus ning tarkvara dokumentatsiooni koostamine; 2) valminud infosüsteemi arendus- ja hooldustööde teostamine pärast infosüsteemi valmimist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 310939-0000
Täiendav teave:
Hange ei ole jagatud osadeks. Hankija on jätnud hanke ühe menetluse raames osadeks jagamata, kuna hankelepingu ese on ühtne jagamatu tervik ning osadeks jagamine muudaks hankelepingu täitmise tehniliselt ülemäära keerukaks ja kulukaks ning on oht hankelepingu nõuetekohasele täitmisele seoses vajadusega erinevate osade täitjate tegevuse kooskõlastamiseks.
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2029-08-31 📅
Kirjeldus
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 2
Muu informatsioon uuendamise kohta: Lepingu kestuse pikendamine lepingus sätestatud alustel.
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 60.0
Hind
Hind (osakaal): 40.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-06 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-06 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-06 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Eesti Pank
Riiklik registreerimisnumber: 74000174
Postiaadress: Estonia pst 13
Postiindeks: 15095
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Hannes nugin
E-post: info@eestipank.ee 📧
Telefon: +372 5090675 📞
URL: http://www.eestipank.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.eestipank.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Majandus ja rahandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10357584/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10357584/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Lõppkuupäev: 2029-08-31 📅
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 2

Täiendav teave
Täiendav teave
Hange ei ole jagatud osadeks. Hankija on jätnud hanke ühe menetluse raames osadeks jagamata, kuna hankelepingu ese on ühtne jagamatu tervik ning osadeks jagamine muudaks hankelepingu täitmise tehniliselt ülemäära keerukaks ja kulukaks ning on oht hankelepingu nõuetekohasele täitmisele seoses vajadusega erinevate osade täitjate tegevuse kooskõlastamiseks.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 105-378455 (2026-06-01)
Hanketeade (2026-06-29)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-13 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-13 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-13 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Uus väärtus
Tekst: Hankija pikendab pakkumuste esitamise tähtaega.
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 8948c34f-afa6-4424-bc8b-4a0c1c4733e0-01
Allikas: OJS 2026/S 123-447120 (2026-06-29)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 192 310 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 31.08.2026
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-31 📅
Pealkiri: Hankeleping Finantsinspektsiooni sobivusmenetluse infosüsteemi arendus- ja hooldusteenuse teostamiseks
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 8
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 8
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 8
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 192 310 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 739389
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts Datel
Riiklik registreerimisnumber: 10324057
Postiaadress: Endla tn 4
Postiindeks: 10142
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: datel@datel.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 169-602800 (2026-09-01)