Tallinna Õismäe Vene Lütseumi puhastusteenus

Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Lepingu alusel osutatakse sisekoristusteenust kuni 20.08.2029. Hankelepingu eeldatav jõustumise aeg on 10.08.2026a. Kui lepingu sõlmimine viibib (sh tulenevalt käesoleva erimenetlusega seonduvatest võimalikest vaidlustus- ja kohtumenetlustest) ja seetõttu ei osutu võimalikuks lepingu alusel teenuse osutamise alustamine käesolevas punktis nimetatud kuupäeval, siis alustatakse teenuse osutamist hankija poolt nimetatud kuupäeval pärast viivitust põhjustanud asjaolu äralangemist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-07-23. Hange avaldati aadressil 2026-06-22.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-06-22 Hanketeade
2026-07-16 Hanketeade
2026-08-31 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-06-22)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tallinna Õismäe Vene Lütseumi puhastusteenus
Viitenumber: 312154-0000
Lühikirjeldus:
Lepingu alusel osutatakse sisekoristusteenust kuni 20.08.2029. Hankelepingu eeldatav jõustumise aeg on 10.08.2026a. Kui lepingu sõlmimine viibib (sh tulenevalt käesoleva erimenetlusega seonduvatest võimalikest vaidlustus- ja kohtumenetlustest) ja seetõttu ei osutu võimalikuks lepingu alusel teenuse osutamise alustamine käesolevas punktis nimetatud kuupäeval, siis alustatakse teenuse osutamist hankija poolt nimetatud kuupäeval pärast viivitust põhjustanud asjaolu äralangemist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Puhastusteenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 312154-0000
Täiendav teave:
Hankija ei ole jaganud riigihanget osadeks kuna riigihanke esemest lähtuvalt ei ole see otstarbekas (RHS § 27 lg 2). Teenus moodustab ühtse terviku, mida ei ole võimalik osadeks jagada.
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Vastavustingimused
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus
Alguskuupäev: 2026-08-21 📅
Lõppkuupäev: 2029-08-20 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 70.0
Kulukriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kulukriteerium (osakaal): 15.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 15.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-07-23 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-07-23 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-07-23 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Riiklik registreerimisnumber: 75019135
Postiaadress: Õismäe tee 28
Postiindeks: 13512
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Marika šokel
E-post: tovl@tovl.edu.ee 📧
Telefon: +372 56650851 📞
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Haridus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10472744/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10472744/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-08-21 📅
Lõppkuupäev: 2029-08-20 📅

Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei ole jaganud riigihanget osadeks kuna riigihanke esemest lähtuvalt ei ole see otstarbekas (RHS § 27 lg 2). Teenus moodustab ühtse terviku, mida ei ole võimalik osadeks jagada.
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 119-428567 (2026-06-22)
Hanketeade (2026-07-16)
Objekt
Hanke ulatus
Lühikirjeldus:
Lepingu alusel osutatakse sisekoristusteenust kuni 20.08.2029. Kui lepingu sõlmimine viibib (sh tulenevalt käesoleva erimenetlusega seonduvatest võimalikest vaidlustus- ja kohtumenetlustest) ja seetõttu ei osutu võimalikuks lepingu alusel teenuse osutamise alustamine käesolevas punktis nimetatud kuupäeval, siis alustatakse teenuse osutamist hankija poolt nimetatud kuupäeval pärast viivitust põhjustanud asjaolu äralangemist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem

Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-08-03 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-08-03 13:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-08-03 13:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 48ecd950-75f0-4ab3-8e1c-b29be65d3add-01
Allikas: OJS 2026/S 136-494131 (2026-07-16)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-31)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 8 396 EUR 💰

Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000
Lepingu number: 1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-28 📅
Pealkiri: Leping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 10
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 10
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 10
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 8 396 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 743124
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: SPS Grupp OÜ
Riiklik registreerimisnumber: 11394806
Postiaadress: Mustamäe tee 46
Postiindeks: 10621
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: info@spsgrupp.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 169-603949 (2026-08-31)