Tapa valla jäätmejaamades vastuvõetud jäätmete käitlemine

Tapa Vallavalitsus

Tapa valla jäätmejäämades vastuvõetud jäätmete käitlemine. Jäätmejaamad asukohad: Tamsalu jäätmejaam (Raudtee 4, Tamsalu), Tapa jäätmejaam (Loode 32, Tapa ja kompostimisväljak (Veepuhastusjaama, Kaeva küla). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Pakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-05-15. Hange avaldati aadressil 2026-04-10.

Tarnijad

Lepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-04-10 Hanketeade
2026-04-29 Hanketeade
2026-08-13 Hankelepingu sõlmimise teade
Hanketeade (2026-04-10)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tapa valla jäätmejaamades vastuvõetud jäätmete käitlemine
Viitenumber: 306610-0000
Lühikirjeldus:
Tapa valla jäätmejäämades vastuvõetud jäätmete käitlemine. Jäätmejaamad asukohad: Tamsalu jäätmejaam (Raudtee 4, Tamsalu), Tapa jäätmejaam (Loode 32, Tapa ja kompostimisväljak (Veepuhastusjaama, Kaeva küla). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Prügi ja jäätmetega seotud teenused 📦
Lepingu täitmise kohale kehtestatud muud piirangud: Kõikjal asjaomases riigis
Teave partiide kohta
Käesolev leping on jagatud osadeks
Pakkumisi võib esitada kõikide partiide kohta

1️⃣
Sisemine tunnus: 306610-0001
Pealkiri: Biolagunevate aia- ja haljastujäätmete käitlemine
Hanke kirjeldus:
Tapa jäätmejaam (Loode 32, Tapa) ja kompostimisväljak (Veepuhastusjaama, Kaeva küla) kogutavate biolagunevate aia- ja haljastusjäätmete käitlemine (kood 20 02 01). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Pakkuja peab tagama biolagunevate jäätmete ringlussevõtu. See tähendab, et pakkujal on olemas jäätmete ringlussevõtuks sertifikaat või on sertifikaadi taotlemine algatatud ning pakkuja kinnitab, et hanke hindamise hetkeks on sertifikaat väljastatud.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Üleminek ringmajandusele
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik:
Tapa linn, Lääne Virumaa Tamsalu linn, Lääne Virumaa
Riik: Eesti 🇪🇪
Kestus: 36 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-09-01 📅
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 90.0
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 10.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001

2️⃣
Sisemine tunnus: 306610-0002
Pealkiri: Tava- ja ohtlike jäätmete käitlemine
Hanke kirjeldus:
Tamsalu jäätmejaam (Raudtee 4, Tamsalu), Tapa jäätmejaam (Loode 32, Tapa) kogutavate tava- ja ohtlike jäätmete käitlemine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-15 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-15 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-15 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tapa Vallavalitsus
Riiklik registreerimisnumber: 75033477
Postiaadress: Pikk tn 15
Postiindeks: 45106
Postilinn: Tapa vald
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kadri kirsipuu
E-post: vallavalitsus@tapa.ee 📧
Telefon: +372 3229675 📞
URL: http://www.tapa.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.tapa.ee 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9966904/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9966904/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 071-248724 (2026-04-10)
Hanketeade (2026-04-29)
Menetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-05-21 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-05-21 11:00:00.000 📅
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-05-21 11:00:00.000 📅

Muudatused
Esialgse teatise parandatav tekst
Jaotise number: PROCEDURE
Muu lisateave
Muudatuse peamine põhjus: Teave ajakohastatud
Teave muudatuste kohta
Eelmise teate versioon, mida muudetakse: 5d1c903e-f919-4273-8f2f-768c2899edd9-01
Allikas: OJS 2026/S 084-297268 (2026-04-29)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-13)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 260 815 EUR 💰

Lepingu sõlmimine

1️⃣
Leping/partii sõlmitakse
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0001
Lepingu number: 6-1/26/11-1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-04 📅
Pealkiri: Hankeleping _jäätmete käitlemine osa 2
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 1
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 1
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 1
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 67 500 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 731005
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0001
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: OÜ Renteks
Riiklik registreerimisnumber: 12651346
Postiaadress: Ropka tee 19
Postiindeks: 51013
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: aivo@renteks.ee 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Väikeettevõtja

2️⃣
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0002
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 2
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 2
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 193 315 EUR 💰
Pakkumuse tunnus: 730011
Osa või osade rühma tunnus: LOT-0002
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: Aktsiaselts GREEN MARINE
Riiklik registreerimisnumber: 11021057
Postiaadress: Uus-Sadama tn 24/4
Postiindeks: 10120
Postilinn: Tallinn
E-post: info@greenmarine.ee 📧
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 156-564695 (2026-08-13)