Tina tn ja Vase tn rekonstrueerimise ehitusprojekti koostamine
Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet
Lepingu esemeks on koostada Tina tn ja Vase tn rekonstrueerimise ehitusprojekt ja teha projekteerimiseks vajalikud uuringud. Hanke eesmärk on hankelepingu sõlmimine eelnimetatud tööde tegemiseks. Lepingu mahus sisalduvad ehitushanke korraldamisega seotud tegevused ja projekti ehitusaegne järelevalve kuni projektiga kavandatavate ehitustööde valmimiseni. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-09-25
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tina tn ja Vase tn rekonstrueerimise ehitusprojekti koostamine
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Tehnilise projekteerimise teenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Esitletud tehnilises kirjelduse punktides 3.7.2 ja 4.2.10.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 30 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-20 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-25 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Harju tn 13
Postiindeks: 10130
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tiina sepp
E-post: kommunaal@tallinnlv.ee 📧
Telefon: +372 58859829 📞
URL: http://tallinn.ee 🌏
Rühmajuht ✅
Ostja profiili aadress: http://tallinn.ee 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10689805/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10689805/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-10-20 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 163-584559 (2026-08-24)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tina tn ja Vase tn rekonstrueerimise ehitusprojekti koostamine
Viitenumber:
314226-0000
Lühikirjeldus:
Lepingu esemeks on koostada Tina tn ja Vase tn rekonstrueerimise ehitusprojekt ja teha projekteerimiseks vajalikud uuringud. Hanke eesmärk on hankelepingu sõlmimine eelnimetatud tööde tegemiseks. Lepingu mahus sisalduvad ehitushanke korraldamisega seotud tegevused ja projekti ehitusaegne järelevalve kuni projektiga kavandatavate ehitustööde valmimiseni. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Tehnilise projekteerimise teenused 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
314226-0000
Täiendav teave:
Hankija ei ole riigihanget osadeks jaganud, kuna riigihanke ese on omavahel seotud terviklik teenus, mille osadeks jaotamisel mitme erineva teenuse osutaja vahel muudaks hankelepingu täitmise ebamõistlikult kulukaks.
Hanketeates märgitud hankelepingu (edaspidi: leping) eeldatav kestus on määratletud vastavalt lepingu võimalikule maksimaalsele kehtivusele, kuid märgitud lepingu alguskuupäev on eelduslik alguse aeg. Hankija võib lepingu sõlmida ka enne nimetatud kuupäeva või selle kuupäeva möödumisel, kui see on riigihanke menetlemisele, vaidlustus- või kohtumenetlusele kulunud ajast või lepingu sõlmimise tegevustest tulenevalt vajalik. Kui lepingu sõlmimine viibib eelnimetatud põhjustel oluliselt ning seetõttu ei ole võimalik alusdokumentides kehtestatud kuupäeval lepingu täitmisega alustada, lükatakse alustamise kuupäeva edasi perioodi võrra, mille võrra lepingu sõlmimine viibis.
Näita rohkem
Esitletud tehnilises kirjelduse punktides 3.7.2 ja 4.2.10.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Muu
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Lisatud on puuetega inimeste juurdepääsukriteeriumid
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tallinn
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Põhja-Eesti 🏙️
Kestus: 30 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-10-20 📅
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-09-25 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-09-25 13:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet
Riiklik registreerimisnumber:
75014913
Postiaadress: Harju tn 13
Postiindeks: 10130
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tiina sepp
E-post: kommunaal@tallinnlv.ee 📧
Telefon: +372 58859829 📞
URL: http://tallinn.ee 🌏
Rühmajuht ✅
Ostja profiili aadress: http://tallinn.ee 🌏
Tellija tüüp
Linna või valla ametiasutus
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Teave ühishangete kohta
Leping hõlmab ühishanget ✅
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10689805/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10689805/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-10-20 📅
Täiendav teave
Täiendav teave
Hankija ei ole riigihanget osadeks jaganud, kuna riigihanke ese on omavahel seotud terviklik teenus, mille osadeks jaotamisel mitme erineva teenuse osutaja vahel muudaks hankelepingu täitmise ebamõistlikult kulukaks.
Hanketeates märgitud hankelepingu (edaspidi: leping) eeldatav kestus on määratletud vastavalt lepingu võimalikule maksimaalsele kehtivusele, kuid märgitud lepingu alguskuupäev on eelduslik alguse aeg. Hankija võib lepingu sõlmida ka enne nimetatud kuupäeva või selle kuupäeva möödumisel, kui see on riigihanke menetlemisele, vaidlustus- või kohtumenetlusele kulunud ajast või lepingu sõlmimise tegevustest tulenevalt vajalik. Kui lepingu sõlmimine viibib eelnimetatud põhjustel oluliselt ning seetõttu ei ole võimalik alusdokumentides kehtestatud kuupäeval lepingu täitmisega alustada, lükatakse alustamise kuupäeva edasi perioodi võrra, mille võrra lepingu sõlmimine viibis.
Näita rohkem
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 163-584559 (2026-08-24)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕