Töövõimetuse ennetamise projekti vaheanalüüs Sotsiaalministeeriumile kordus
Riigi Tugiteenuste Keskus
Süsteemi vahehindamise eesmärk on hinnata rakendatud muudatuste toimimist ning tuvastada võimalikud vajadused süsteemi täiendamiseks, uute teenuste väljatöötamiseks või protsesside parendamiseks. Vahehindamine keskendub sellele, mil määral on süsteem osutunud praktiliselt kasulikuks inimestele ja tööandjatele ning kuidas rakendatud muudatused on mõjutanud tervishoiutöötajate omavahelist koostööd ja töökorraldust. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegPakkumiste esitamise tähtaeg oli 2026-06-15. Hange avaldati aadressil 2026-05-12.
TarnijadLepingu sõlmimise otsustes või muudes hankedokumentides on mainitud järgmisi tarnijaid:
Kes? Mida? Kus?- • Eesti › Kesk-Eesti
- • Eesti › Kirde-Eesti
- • Eesti › Lääne-Eesti
- • Eesti › Lõuna-Eesti
- • Eesti › Põhja-Eesti
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-12 | Hanketeade |
| 2026-08-13 | Hankelepingu sõlmimise teade |
Hanketeade (2026-05-12)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Töövõimetuse ennetamise projekti vaheanalüüs Sotsiaalministeeriumile kordus
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Uuringu analüüsiteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Leitavad vastavustingimustest.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 12 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-06-30 📅
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 20.0
Hind ✅
Hind (osakaal): 20.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Kirjeldus
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: .
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-15 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-15 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-15 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Sandra nuudi
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 59177296 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10274484/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10274484/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-06-30 📅
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 092-327335 (2026-05-12)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Töövõimetuse ennetamise projekti vaheanalüüs Sotsiaalministeeriumile kordus
Viitenumber:
310081-0000
Lühikirjeldus:
Süsteemi vahehindamise eesmärk on hinnata rakendatud muudatuste toimimist ning tuvastada võimalikud vajadused süsteemi täiendamiseks, uute teenuste väljatöötamiseks või protsesside parendamiseks. Vahehindamine keskendub sellele, mil määral on süsteem osutunud praktiliselt kasulikuks inimestele ja tööandjatele ning kuidas rakendatud muudatused on mõjutanud tervishoiutöötajate omavahelist koostööd ja töökorraldust. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Uuringu analüüsiteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 200 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
310081-0000
Strateegilise hanke eesmärk: Keskkonnamõju vähendamine
Leitavad vastavustingimustest.
Keskkonnamõju vähendamist käsitlev lähenemisviis: Kliimamuutuste leevendamine
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 12 kuud
Kestus
Alguskuupäev: 2026-06-30 📅
Preemiakriteeriumid
Kvaliteedikriteerium (nimi): Vaata hanke alusdokumentidest
Kvaliteedikriteerium (osakaal): 20.0
Hind ✅
Hind (osakaal): 20.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Kirjeldus
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: .
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-06-15 10:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-06-15 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 4 kuud
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-06-15 11:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Tugiteenuste Keskus
Riiklik registreerimisnumber:
70007340
Postiaadress: Lõkke tn 4
Postiindeks: 10122
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Sandra nuudi
E-post: hanked@rtk.ee 📧
Telefon: +372 59177296 📞
URL: http://www.rtk.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rtk.ee 🌏
Tellija tüüp
Ministeerium või mõni muu riiklik või födreaalne ametiasutus
Peamine tegevus
Üldised avalikud teenused
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10274484/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10274484/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Alguskuupäev: 2026-06-30 📅
Täiendav teave
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 092-327335 (2026-05-12)
Hankelepingu sõlmimise teade (2026-08-13)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 177 320 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
Lepingu number:
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-03 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 177 320 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
Osa või osade rühma tunnus:
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: AS PricewaterhouseCoopers Advisors
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tatari tn 1
Postiindeks: 10116
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: ee_info@pwc.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 156-565187 (2026-08-13)
Objekt
Hanke ulatus
Hanke koguväärtus (ilma käibemaksuta): 177 320 EUR 💰
Lepingu sõlmimine
Leping/partii sõlmitakse ✅
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Lepingu number:
2-2.2/2870-1
Lepingu sõlmimise kuupäev: 2026-08-03 📅
Pealkiri: Hankeleping
Teave pakkumiste kohta
Saadud pakkumiste arv: 3
Elektrooniliselt laekunud pakkumiste arv: 3
VKEdelt saadud pakkumiste arv: 3
Teave lepingu/partii väärtuse kohta (ilma käibemaksuta)
Lepingu/partii koguväärtus: 177 320 EUR 💰
Pakkumuse tunnus:
734791
Osa või osade rühma tunnus:
LOT-0000
Töövõtja nimi ja aadress
Nimi: AS PricewaterhouseCoopers Advisors
Riiklik registreerimisnumber:
10325507
Postiaadress: Tatari tn 1
Postiindeks: 10116
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: ee_info@pwc.com 📧
Telefon: +3726113693 📞
Ettevõtja suurus: Keskmise suurusega ettevõtja
Allikas: OJS 2026/S 156-565187 (2026-08-13)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕