Tuberkuloositekitaja tuvastamine NAT meetodil
Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping tuberkuloositekitaja tuvastamiseks NAT meetodil vajalike diagnostikumide ostmiseks koos analüsaatori kasutamisega, samuti analüsaatorile ennetava hoolduse ning remonttööde tegemiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
TähtaegDeadline 2026-10-05
Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Hanketeade |
Hanketeade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tuberkuloositekitaja tuvastamine NAT meetodil
Viitenumber:
Lühikirjeldus:
Lepingu liik: Tarned
Tooted/teenused: Laboratooriumireaktiivid 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
Täiendav teave:
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: L. Puusepa tn 1a
Postiindeks: 50406
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristi lain
E-post: kliinikum@kliinikum.ee 📧
Telefon: +372 53277903 📞
URL: http://www.kliinikum.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.kliinikum.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10755664/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10755664/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-603786 (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Tuberkuloositekitaja tuvastamine NAT meetodil
Viitenumber:
314858-0000
Lühikirjeldus:
Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping tuberkuloositekitaja tuvastamiseks NAT meetodil vajalike diagnostikumide ostmiseks koos analüsaatori kasutamisega, samuti analüsaatorile ennetava hoolduse ning remonttööde tegemiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Tooted/teenused: Laboratooriumireaktiivid 📦
Kirjeldus
Sisemine tunnus:
314858-0000
Täiendav teave:
Käesoleva riigihanke osadeks jaotamine ei ole otstarbekas, sest tegemist on funktsionaalse tervikuga (analüsaator, analüsaatori paigaldus, analüsaatori hooldusega seotud teenused ning sellel kasutamiseks vajalikud diagnostikumid).
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Tartu
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Lõuna-Eesti 🏙️
Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind ✅
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber:
LOT-0000
Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus ✅
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-05 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping mitme operaatoriga ✅
Osalejate maksimaalne arv: 1
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-05 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset ✅
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)
Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum
Riiklik registreerimisnumber:
90001478
Postiaadress: L. Puusepa tn 1a
Postiindeks: 50406
Postilinn: Tartu linn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Kristi lain
E-post: kliinikum@kliinikum.ee 📧
Telefon: +372 53277903 📞
URL: http://www.kliinikum.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.kliinikum.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Tervishoid
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10755664/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10755664/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav
Täiendav teave
Täiendav teave
Käesoleva riigihanke osadeks jaotamine ei ole otstarbekas, sest tegemist on funktsionaalse tervikuga (analüsaator, analüsaatori paigaldus, analüsaatori hooldusega seotud teenused ning sellel kasutamiseks vajalikud diagnostikumid).
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber:
1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-603786 (2026-09-01)
Uued hanked seotud kategooriates 🆕
- Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted (>20 uued hanked)