Varjumisplaanide tellimise raamleping

Riigi Kinnisvara Aktsiaselts

Varjumisplaanide tellimine Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi omandis või valduses olevatele kinnisvaraobjektidele. Teenuseid võidakse tellida ka muude isikute omandis või valduses olevatele kinnisvaraobjektidele. Raamlepingu alusel on õigus teenuseid tellida kõikidel alljärgnevatel isikutel: valitsusasutused, nende hallatavad riigiasutused, asutatud sihtasutused ja äriühingud, kohalikud omavalitsused, nende ametiasutused, nende hallatavad asutused, nende asutatud sihtasutused ja äriühingud ning põhiseaduslikud institutsioonid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Tähtaeg

Deadline 2026-10-15

Kes? Mida? Kus?
Hanke ajalugu
Kuupäev Dokument
2026-09-01 Hanketeade
Hanketeade (2026-09-01)
Objekt
Hanke ulatus
Pealkiri: Varjumisplaanide tellimise raamleping
Viitenumber: 314453-0000
Lühikirjeldus:
Varjumisplaanide tellimine Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi omandis või valduses olevatele kinnisvaraobjektidele. Teenuseid võidakse tellida ka muude isikute omandis või valduses olevatele kinnisvaraobjektidele. Raamlepingu alusel on õigus teenuseid tellida kõikidel alljärgnevatel isikutel: valitsusasutused, nende hallatavad riigiasutused, asutatud sihtasutused ja äriühingud, kohalikud omavalitsused, nende ametiasutused, nende hallatavad asutused, nende asutatud sihtasutused ja äriühingud ning põhiseaduslikud institutsioonid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Näita rohkem
Lepingu liik: Teenused
Tooted/teenused: Tehnilised nõustamis- ja konsultatsiooniteenused 📦
Hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta: 520 000 EUR 💰
Kirjeldus
Sisemine tunnus: 314453-0000
Täiendav teave:
Hange ei ole jaotatud osadeks, sest hankija tagab võimaluse sõlmida raamleping kuni 10 ettevõtjaga, st konkurents ja juurdepääs hankega hõlmatud teenustele on tagatud raamlepingu partnerite paljususe kaudu. Lepingupartnerid saavad hiljem osaleda minikonkurssidel. Tegemist on raamlepingute sõlmimiseks korraldatava riigihankega, mis ei ole seotud konkreetsete objektidega.
Näita rohkem
Puuetega inimeste ligipääsetavuse kriteeriumide kasutamine tehnilistes kirjeldustes: Puuetega inimeste juurdepääsukriteeriume pole lisatud, sest hange ei ole mõeldud kasutamiseks füüsilistele isikutele
Peamine tegevuskoht või esinemispaik: Kinnisvaraobjektid üle Eesti Vabariigi
Riik: Eesti 🇪🇪
Esitamiskoht: Kestus: 36 kuud
Preemiakriteeriumid
Hind
Hind (osakaal): 100.0
Pealkiri
Partii identifitseerimisnumber: LOT-0000

Menetlus
Protseduuri tüüp
Avatud menetlus
Õiguslik alus: Direktiiv 2014/24/EL
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Administratiivne teave
Pakkumiste või osalemistaotluste laekumise tähtaeg: 2026-10-15 11:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused: 2026-10-15 12:00:00.000 📅
Pakkumiste avamise tingimused (koht): https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
Keeled, milles võib esitada pakkumisi või osalemistaotlusi: eesti 🗣️
Minimaalne ajavahemik, mille jooksul pakkuja peab pakkumist säilitama: 3 kuud
Teave raamlepingu või dünaamilise ostusüsteemi kohta
Raamleping ühe ettevõtjaga
Osalejate maksimaalne arv: 10
Hanketingimused
Avamise kuupäev: 2026-10-15 12:00:00.000 📅
Koht: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/
E-arveldamine: Nõutav
Kasutatakse elektroonilist makset
Preemiakriteeriumid
Kaalu tüüp: Kaal (punktid, täpne)

Tellija
Nimi ja aadressid
Nimi: Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
Riiklik registreerimisnumber: 10788733
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
Kontaktpunkt: Tiia redi
E-post: info@rkas.ee 📧
Telefon: +372 53481756 📞
URL: http://www.rkas.ee 🌏
Ostja profiili aadress: http://www.rkas.ee 🌏
Tellija tüüp
Avalik-õiguslik isik
Peamine tegevus
Elamu- ja kommunaalmajandus
Kommunikatsioon
Dokumentide URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10712244/documents?group=B 🌏
Osalemise URL: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10712244/tenders 🌏
Hankedokumendi keel: eesti 🗣️
Elektrooniline esitamine: Nõutav

Täiendav teave
Täiendav teave
Hange ei ole jaotatud osadeks, sest hankija tagab võimaluse sõlmida raamleping kuni 10 ettevõtjaga, st konkurents ja juurdepääs hankega hõlmatud teenustele on tagatud raamlepingu partnerite paljususe kaudu. Lepingupartnerid saavad hiljem osaleda minikonkurssidel. Tegemist on raamlepingute sõlmimiseks korraldatava riigihankega, mis ei ole seotud konkreetsete objektidega.
Näita rohkem
Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Nimi: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Riiklik registreerimisnumber: 1000123
Postiaadress: Tartu mnt 85
Postiindeks: 10115
Postilinn: Tallinn
Piirkond: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Riik: Eesti 🇪🇪
E-post: vako@fin.ee 📧
Telefon: +3726113713 📞
Läbivaatamise keha
Sama kui: Vahendusmenetluse eest vastutav asutus
Läbivaatamise kord
Täpne teave läbivaatamismenetluse tähtaja(te) kohta: https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused/riigihanked/vaidlustusmenetlus
Teave elektrooniliste töövoogude kohta
Elektrooniline arveldamine on lubatud
Allikas: OJS 2026/S 169-603678 (2026-09-01)